Młodzi pływacy znów przywieźli medale z prestiżowych zawodów. Oliwia Dziarska była najlepsza

(iga)
Oliwia Dziarska, najlepsza zawodniczka zawodów zdobyła aż 5 medali, w tym  złoty
Oliwia Dziarska, najlepsza zawodniczka zawodów zdobyła aż 5 medali, w tym złoty UKS Kurort Ciechocinek
Oliwię Dziarską, młodziutką pływaczkę UKS Kurort Ciechocinek uznano za najlepszą zawodniczkę Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Warszawy.

Oliwia przywiozła z tych zawodów aż pięć medali: złoty za pokonanie dystansu 50 m stylem dowolnym, dwa srebrne za 50 m stylem klasycznym i motylkowym na tym samym dystansie oraz dwa brązowe za 50 m stylem grzbietowym i 100 m stylem klasycznym.

W ogóle ciechocińska ekipa wypadła znakomicie, zajmując w tych prestiżowych zawodach 8 miejsce, a trzeba wiedzieć że w mistrzostwach startowało 60 klubów.
Wspaniale zaprezentował się też Michał Kulpa, który wywalczył trzy medale: złoty za dystans 100 m stylem grzbietowym i dwa brązowe za 50 m i 200 m tym samym stylem.

Mikołaj Pasternacki zajął czwarte miejsce płynąc na dystansie 50 m stylem grzbietowym i szóste miejsce na dystansie 100 m tym samym stylem.