"Może to TY..." [ Oferty matrymonialne na poniedziałek, 13...

  "Może to TY..." [ Oferty matrymonialne na poniedziałek, 13 sierpnia]

  Lukrecja Adamczewska

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  "Może to TY..." [ Oferty matrymonialne na poniedziałek, 13 sierpnia]

  ©Archiwum

  Jesteś samotna/samotny? Nie czekaj! Szukaj swojej drugiej połówki, przyjaciela, przyjaciółki. Zamieść swój anons i czytaj ogłoszenia.
  "Może to TY..." [ Oferty matrymonialne na poniedziałek, 13 sierpnia]

  ©Archiwum

  19188. Wolna, samotna, zadbana, energiczna, ambitna, miła, ciepła 63-latka. Szuka pana, który - tak jak ona - docenia szczerość, prawdomówność, otwartość, lojalność, wyrozumiałość, odpowiedzialność i brak nałogów. Jeśli jesteś zmotoryzowany, posiadasz dom i możesz jej to wszystko zapewnić - napisz. Czeka na poważne listy, chętnie fotooferty.

  19189. Samotny, niezależny i bez zobowiązań pan, szuka pani w wieku od 50 do 60 lat. Mile widziana wdowa lub rozwiedziona pani z okolic Bydgoszczy, w stronę Żnina. Czeka na telefony - numer udostępni redakcja.

  19190. Pani z Grudziądza, samotna 67-latka średniego wzrostu, bez dzieci, z prawem jazdy. Pozna samotnego, miłego i uczciwego pana z Grudziądza, najchętniej wdowca w zbliżonym wieku, z mieszkaniem, który również pragnie być w związku, na dobre i na złe. Czeka wyłącznie na telefony - numer udostępnia za pośrednictwem redakcji.

  19191. Wdowa, 63-letnia pani mająca emeryturę, pracę, dorosłe dzieci. Lubi podróże i dobrą książkę, ceni spokój domowego ogniska. Chce poznać uczciwego, bez nałogów, rozsądnego wdowca, pragnącego żyć w stałym związku. Prosi o szczere listy z okolic Włocławka.

  19192. Panna, średniego wzrostu, wagi i wykształcenia. Do stałego związku szuka dobrze zbudowanego kawalera w wieku od 40 do 49 lat, bez nałogów i zobowiązań, zmotoryzowanego, mogącego zmienić miejsce zamieszkania. Czeka na szczere i poważne listy z okolic Włocławka, Torunia, Inowrocławia, Radziejowa, ale nie tylko.

  Nasz adres: Prasowe Biuro Matrymonialne "Gazeta Pomorska", 87-800 Włocławek, ul. Żabia 29, tel. 54 232 22 22 we wtorki i piątki w godz. 11-13. Uwaga: warunkiem zamieszczenia anonsu jest dołączenie do treści potwierdzenia wpłaty 10 zł na konto: Polska Press, II Oddział w Bydgoszczy, 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 45. Nr konta 44 1050 0099 6556 0004 0034 9624 "Może to Ty". Żeby skontaktować się z wybraną osobą wystarczy napisać do niej list, podać numer oferty i przesłać na nasz adres.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo