Mundial U-20 w Bydgoszczy rozpoczęty. Japonia - Ekwador 1:1 [zdjęcia]

DS
Mundial U-20 w Bydgoszczy rozpoczęty. Na stadionie Zawiszy zaprezentowały się Japonia i Ekwador. Obie drużyny pokazały się z dobrej strony i zagrały ofensywnie. Oddały w całym meczu ponad 20 strzałów. Pierwszy gol padł w 45. minucie i było to trafienie samobójcze, a pechowcem był Japończyk Kyosuke Tagawa. W 51. kolejnym pechowcem został Ekwadorczyk Jordan Rezabala, który zmarnował rzut karny. W 69. minucie do remisu doprowadził Kota Yamada. Na kolejnych stronach zdjęcia z meczu. Tomasz Czachorowski
Mundial U-20 w Bydgoszczy rozpoczęty. W meczu Japonia - Ekwador padł remis 1:1. Spotkanie było bardzo emocjonujące.