Nigdy nie wiadomo kto, gdzie i jakiej pomocy będzie potrzebował. Dlatego strażacy muszą regularnie dbać o kondycję fizyczną i zdrowie.
Coroczne badania stanu zdrowia przechodzili wczoraj strażacy zawodowi z Grudziądza. - To konieczność - mówi Leszek Głowacki, zastępca komendanta PSP. - Dwa razy w roku przechodzimy także testy sprawnościowe. Zajęcia sportowe są w każdym planie miesięcznych szkoleń.
Dobrej kondycji potrzebują także uczestnicy naszego plebiscytu, bo do 3 października będą zbierali głosy, które zdecydują o tym, kto z nich zwycięży. Głosowanie na kandydatów to zadanie Czytelników "Pomorskiej".
Jak popierać swoich faworytów?
Za pomocą sms-ów, które wysyłać należy pod nr 71466. Koszt takiego smsa to 1,23 zł brutto. W treści wiadomości należy wpisać kod, który przypisaliśmy każdemu nominowanemu kandydatowi oraz każdej zgłoszonej do plebiscytu jednostce.
Ranking "Strażak i Jednostka roku 2011" w kategorii "Strażak PSP"
Ranking "Strażak i Jednostka roku 2011" w kategorii "Strażak OSP"
Ranking "Strażak i Jednostka roku 2011" w kategorii "Jednostka OSP"
Sponsor Plebiscytu "Strażak Roku" - edycja 2011