https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Na obwodnicy Łabiszyna auto wpadło na drzewo powalone przez orkan Sabina [zdjęcia]

(dan)
W nocy przez nasz region przeszedł orkan Sabina. Pod Łabiszynem samochód uderzył w drzewo, które powaliła potężna wichura.Do zdarzenia doszło dziś (10 lutego) po godzinie 5 rano. Strażacy z OSP Łabiszyn zostali wezwani do usunięcia drzewa, które leżało na drodze wojewódzkiej nr 253. - Na miejscu okazało się, że w leżące drzewo uderzył przejeżdżający samochód. Na szczęście kierowca nie odniósł żadnych obrażeń - relacjonują druhowie z OSP Łabiszyn. Strażacy usunęli drzewo z drogi, a auto zepchnęli w bezpieczne miejsce.
W nocy przez nasz region przeszedł orkan Sabina. Pod Łabiszynem samochód uderzył w drzewo, które powaliła potężna wichura.Do zdarzenia doszło dziś (10 lutego) po godzinie 5 rano. Strażacy z OSP Łabiszyn zostali wezwani do usunięcia drzewa, które leżało na drodze wojewódzkiej nr 253. - Na miejscu okazało się, że w leżące drzewo uderzył przejeżdżający samochód. Na szczęście kierowca nie odniósł żadnych obrażeń - relacjonują druhowie z OSP Łabiszyn. Strażacy usunęli drzewo z drogi, a auto zepchnęli w bezpieczne miejsce. OSP Łabiszyn
W nocy przez nasz region przeszedł orkan Sabina. Pod Łabiszynem samochód uderzył w drzewo, które powaliła potężna wichura.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wypadki

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska