Wczoraj policjanci, którzy zajmują się sprawami narkotykowymi w inowrocławskiej komendzie, uzyskali informację, że jeden z mieszkańców może posiadać zabronione środki. Przeszukali mieszkanie i garaż należący do 29-letniego mężczyzny.
- W akcji uczestniczył przewodnik z psem, który jest przeszkolony w zakresie znajdowania narkotyków. Pies bardzo szybko ujawnił w garażu susz roślinny, który ukryty był w wiadrze. Wykonanie przez policjantów wstępnych testów wykazało, że to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad siedem gramów tego środka - relacjonuje asp. szt. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji.
29-letni mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Jeszcze wczoraj usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Jeden oddawał mocz na Rynku, drugi chodził ze słupkiem drogo...
Groźny wypadek na DK 25 pod Złotnikami Kujawskimi [zdjęcia]
Wypadek pod Kruszwicą. Samochód uderzył w drzewo. Pojazd roz...
Kraksa w centrum Inowrocławia. Trzy osoby w szpitalu [zdjęcia]
Flash Info odcinek 7 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.