https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nasze wioślarki już z nagrodą. To wielki zaszczyt i prestiż [zdjęcia]

m
Facebook/Magdalena Fularczyk-Kozłowska
Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj w Vancouver odebrały nagrodę dla najlepszej żeńskiej osady minionego roku. Gratulujemy!

Zawodniczki Lotto Bydgostii w Rio de Janeiro w wielkim stylu sięgnęły po złoto w dwójkach podwójnych. Pod koniec roku
znalazły się w gronie najlepszych pięciu osad na świecie nominowanych do nagrody.

Mimo naprawdę mocnej konkurencji, decyzją światowej federacji, nagroda dla najlepszej żeńskiej osady, trafiła właśnie do nich.

- Marzenie sie spełniają..... Normalnie niedowierzanie, co za rok... Nasza radość nie zna granic - komentowały.

Nie ma się co dziwić. W wioślarskim środowisku to bardzo prestiżowa nagroda. Konkurs organizuje Międzynarodowa Federacja Wioślarska, a jej przyznaniu decyduje kilkunastoosobowe międzynarodowe gremium, złożone z wybitnych wioślarzy. Nagroda przyznawana jest od 2002 – co roku jednej żeńskiej i jednej męskiej osadzie.

Wioślarki nagrodę już odebrały, na sobotniej, uroczystej gali w Vancouver.

Magdalena Fularczyk-Kozłowska pochwaliła się zdjęciem na portalu społecznościowym i napisała: - Tytuł Kobiecej Osady Roku 2016 w naszych rękach! Dziękujemy naszemu Trenerowi bez jego pracy i naszej współpracy tej nagrody by nie było!
To nasz wspólny sukces!

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska