Nie mogę przestać strzelać! Memy po meczu Andora - Polska [galeria]

DS
W dziewiątym meczu eliminacji do mistrzostw świata Katar 2022 Polska pokonała na wyjeździe Andorę 4:1 (3:1). Spotkanie rozpoczęło się niespodziewanie, bo już 22. sekundzie (!) z boiska wyleciał Ricard Fernández za faul na Kamilu Gliku. Niedługo później Polacy zdobyli dwa gole. Wynik otworzył Robert Lewandowski (5), a potem trafił Kamil Jóźwiak (11). Potem polscy zawodnicy grali źle i nie potrafili sobie stworzyć okazji bramkowych. Na dodatek w 45. minucie stracili gola po główce Marca Valesa. Na szczęście odpowiedzieli błyskawicznie, bo bramkę zdobył Arkadiusz Milik (45+2). W 63. minucie w polskiej drużynie zadebiutował Matty Cash. 10 minut później na 4:1 celną główką podwyższył Lewandowski.Po tej wygranej Polacy zapewnili sobie prawo gry w barażach. Przyczyniło się do tego także zwycięstwo Anglii nad Albanią 5:0 (5:0).Internauci komentowali mecz memami. Wybraliśmy najciekawsze. Aby je obejrzeć przesuń gestem lub strzałką prawo>>>Internet
W dziewiątym meczu eliminacji do mistrzostw świata Katar 2022 Polska pokonała na wyjeździe Andorę 4:1 (3:1). Spotkanie rozpoczęło się niespodziewanie, bo już 22. sekundzie (!) z boiska wyleciał Ricard Fernández za faul na Kamilu Gliku. Niedługo później Polacy zdobyli dwa gole. Wynik otworzył Robert Lewandowski (5), a potem trafił Kamil Jóźwiak (11). Potem polscy zawodnicy grali źle i nie potrafili sobie stworzyć okazji bramkowych. Na dodatek w 45. minucie stracili gola po główce Marca Valesa. Na szczęście odpowiedzieli błyskawicznie, bo bramkę zdobył Arkadiusz Milik (45+2). W 63. minucie w polskiej drużynie zadebiutował Matty Cash. 10 minut później na 4:1 celną główką podwyższył Lewandowski. Po tej wygranej Polacy zapewnili sobie prawo gry w barażach. Przyczyniło się do tego także zwycięstwo Anglii nad Albanią 5:0 (5:0).