5 z 9
Używanie lodówki, która pracuje 24 godziny na dobę daje...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Lodówka

Używanie lodówki, która pracuje 24 godziny na dobę daje około 200 złotych rocznie.

6 z 9
160 złotych to roczny koszt używania czajnika elektrycznego,...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Czajnik elektryczny

160 złotych to roczny koszt używania czajnika elektrycznego, działającego minimum 5 razy dziennie.

7 z 9
Używanie zmywarki kosztuje nas około 160 złotych rocznie,...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Zmywarka

Używanie zmywarki kosztuje nas około 160 złotych rocznie, włączając ją raz dziennie.

8 z 9
Przy używaniu pralki 4 razy w tygodniu nasz rachunek będzie...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Pralka

Przy używaniu pralki 4 razy w tygodniu nasz rachunek będzie wynosił około 120 złotych rocznie.

Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Julia będzie miała upragniony sprzęt!  Dzięki akcji "Biegniemy dla Julii"

Julia będzie miała upragniony sprzęt! Dzięki akcji "Biegniemy dla Julii"

Probierz kontra Lewandowski. Konflikt, który może kosztować miliony

GORĄCY TEMAT
Probierz kontra Lewandowski. Konflikt, który może kosztować miliony

Tak wypoczywa Iga Świątek w wolnym czasie. Muzyka, książki i relaks nad wodą

Tak wypoczywa Iga Świątek w wolnym czasie. Muzyka, książki i relaks nad wodą

Zobacz również

Tak wyglądają darmowe spacerki po Chełmnie. Każdy może skorzystać

Tak wyglądają darmowe spacerki po Chełmnie. Każdy może skorzystać

Julia będzie miała upragniony sprzęt!  Dzięki akcji "Biegniemy dla Julii"

Julia będzie miała upragniony sprzęt! Dzięki akcji "Biegniemy dla Julii"