https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nowy sklep internetowy Magdy Gessler. Ceny zwalają z nóg. Flaczki za 50 złotych! 12.12.2020

RED.
Nowy sklep internetowy Magdy Gessler. Ceny zwalają z nóg!Zobacz na kolejnych slajdach>>>
Nowy sklep internetowy Magdy Gessler. Ceny zwalają z nóg!Zobacz na kolejnych slajdach>>> Sylwia Dąbrowa
By ratować swój biznes w trudnym czasie pandemii koronawirusa, wielu restauratorów zaczęło sprzedawać dania na wynos i dowozić posiłki do klientów. Oprócz tego oferują też rozmaite przetwory. W podobny sposób zaczęła działać Magda Gessler, która właśnie otworzyła sklep internetowy "Delikatesy u Fukiera". Fani polskiej kuchni mogą kupić tam przetwory, sery, wędliny a nawet zawekowane dania obiadowe. Okazuje się jednak, że nie wszystkich będzie stać na zakupy u Gessler: ceny bowiem zwalają z nóg. Przykładowo ogórki kiszone kosztują prawie 20 zł! Zobacz, jakie jeszcze inne produkty można kupić w "Delikatesach u Fukiera", przechodząc do kolejnych zdjęć w galerii. Poruszaj się za pomocą strzałek lub gestów.

Nowy sklep internetowy Magdy Gessler

Restauracja "U Fukiera" to flagowy lokal w imperium słynnej restauratorki. Zawsze przyciągał sporo klientów, na wieczór stolik trzeba było rezerwować z wyprzedzeniem. Z powodu pandemii koronawirusa restauracje zostały zamknięte. Dlatego jedyną alternatywą jest sprzedaż online. Stąd pomysł na uruchomienie sklepu internetowego "Delikatesy u Fukiera".

"Kuchenne rewolucje" na telewizyjnej antenie zadebiutowały w marcu 2010 roku. Od tamtej pory restauratorka Magda Gessler podróżuje po całym kraju i ratuje podupadające knajpy. Trzeba przyznać, że większość kulinarnych metamorfoz kończy się spektakularnym sukcesem. Jednak nie wszystkie. Zobacz listę restauracji, którym nawet Magda Gessler nie potrafiła pomóc.

"Kuchenne rewolucje". Oto restauracje, które upadły, nie pom...

FLESZ - Tanieją mieszkania. Rekordowa liczba ofert sprzedaży

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Komentarze 9

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

g
grzeg

Cóż, jak ktoś jest głupi, niech płaci.

W
Wyłącz TVN

Nie pójdę do żadnej "uratowanej" restauracji.

y
youtu.be/f-g_SHNv5NI

Nie twój pyton :) : ) : ) : ) : ) : )

M
Majka

To kudłata kuchta, drze [wulgaryzm] o pazerności knajpiarzy, których niby ratuje (w rzeczywistości lansuje siebie) a sama z pasztetem córunią "obdziera ludzi ze skory".

Aż dziwię się głupkom, którzy kupują cokolwiek u tej wyzyskiwaczki.

A
ASIA

Ikonowicz jest zdrowo poje,.......a . Od tej obleśnej baby nie kupiłabym nawet 1 frytki

K
Kat

Może to czupiradło ogarnęłoby w końcu ten łeb.

G
Gość

jej biznes, jej sprawa... ja tam kupuje bardzo dobre ogorki kiszone u rolnika na ptasiej - gosc jest tylko w piatki i soboty ale ma naprawde MEGA OGÓRASY. Duży słoik za 10 zyla. Polecam!

G
Gość

A ośmiorniczki, po ile są ośmiorniczki ?

A
Achchhh...

Cóż się dziwić cenie flaków...Cena jest tak wysoka, bo produkty są najwyższej jakości. Oni osobiście znali tego wołu, a Pani Geslerrr własnoręcznie jego dokarmiała trawą od znajomego rolnika z Koziej Wólki.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska