https://pomorska.pl
reklama

Nowy szef "skarbówki" w Inowrocławiu

(SZCZ)
Budynek Urzędu Skarbowego w Inowrocławiu
Budynek Urzędu Skarbowego w Inowrocławiu Archiwum
W Urzędzie Skarbowym w Inowrocławiu nastąpiła zmiana na stanowisku naczelnika. Obecnie "skarbówce" szefuje Maciej Sznyra.

Jak informuje Magdalena Lemańska, starszy inspektor bydgoskiej Izby Skarbowej,Mateusz Morawiec ki, wicepremier, minister gospodarki i finansów, powierzył pełnienie obowiązków naczelnika Maciejowi Sznyrze.

Maciej Sznyra szefuje Urzędowi Skarbowemu w Inowrocławiu od 1 grudnia - po tym, jak jego poprzedniczka Marzanna Żuchowska została odwołana; otrzymała nowe warunki pracy w administracji podatkowej woj. kujawsko-pomorskiego. Maciej Sznyra ma 34 lata. Z wykształcenia jest magistrem administracji. Dotychczas pracował na stanowisku komisarza skarbowego w II Urzędzie Skarbowym w Toruniu.

Maciej Sznyra będzie pełniącym obowiązki naczelnika w inowrocławskiej "skarbówce" do czasu powołania przez szefa Krajowej Administracji Skarbowej. To zgodnie z nową Ustawą, która w poniedziałek - po podpisaniu jej przez prezydenta Andrzeja Dudę - weszła w życie. Poprzednio naczelników urzędów skarbowych powoływał minister finansów.

Biznes

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Zwrot podatku dla emerytów. Tyle trafi na ich konto za Trzynastkę i Czternastkę

Zwrot podatku dla emerytów. Tyle trafi na ich konto za Trzynastkę i Czternastkę

Anomalie wyborcze w Grudziądzu. Zaskakujące wyniki w lokalach

Anomalie wyborcze w Grudziądzu. Zaskakujące wyniki w lokalach

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska