Oblężenie w klubach fitness w Lipnie i we Włocławku....

  Oblężenie w klubach fitness w Lipnie i we Włocławku. Wszystko przez postanowienia

  Zdjęcie autora materiału
  Joanna Chrzanowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Oblężenie w klubach fitness w Lipnie i we Włocławku. Wszystko przez postanowienia
  Siłownie i kluby fitness w całym regionie nie mają teraz powodów do narzekania na brak klientów. Mieszkańcy masowo ruszyli na zajęcia, aby realizować swoje noworoczne postanowienia dotyczące odchudzania i dbania o zdrowie.
  Oblężenie w klubach fitness w Lipnie i we Włocławku. Wszystko przez postanowienia
  Siłownie i kluby fitness przeżywają prawdziwy boom zwykle dwa razy do roku: po świętach i sylwestrze oraz jesienią, po wakacjach. Zimą chcemy zrealizować swoje noworoczne postanowienia, poza tym przygotować się do lata, żeby jakoś wyglądać na plaży, z kolei jesienią wracamy do klubów fitness, a nasze dzieci do szkół.

  Trzeba tworzyć dodatkowe grupy  Zainteresowanie zajęciami w Lipno City Fitness jest tak duże, że czasami trzeba tworzyć dodatkowe grupy.

  - Nie narzekamy na brak klientów, ale po Nowym Roku rzeczywiście widać większe zainteresowanie zajęciami - mówi Paweł Olszewski, prezes zarządu Lipnowskiego Klubu Karate Kyokushin, którego Lipno City Fitness jest sekcją. - Jeśli jest taka potrzeba i brakuje miejsc w istniejących grupach, to wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i tworzymy następne.


  Ćwiczą zarówno nastolatki, jak i seniorki  Większe zainteresowanie aktywnością fizyczną występuje po Nowym Roku ze strony pań. W Energy Fitness Club Włocławek panie są szczególnie zainteresowane zajęciami typu: zgrabne uda, jędrne pośladki. - Na zajęcia przychodzą panie w różnym wieku - mówi Dominika Woźniak, menadżerka klubu. - Regulamin pozwala na to, by ćwiczyły u nas dziewczęta od 16 roku życia. Wiele jest pań 25 plus. Nie brakuje również seniorek. Każdy wiek jest dobry, by dbać o swoje zdrowie i sylwetkę.

  Niestety zdarza się, że ci, którzy przychodzą na zajęcia w styczniu, mają słomiany zapał. Oczekują spektakularnych efektów w bardzo krótkim czasie. A tak się nie da - twierdzą zgodnie instruktorzy. Nie ma cudownych treningów. Praca nad sylwetką jest ciężka, ale jeśli ma się determinację, to z czasem satysfakcja gwarantowana.

  Oczywiście ważna jest również dieta, spożywanie odpowiednich posiłków, o unikaniu słodyczy, fast foodów, nieregularnych posiłków nikomu nie trzeba chyba mówić.

  Dodajmy, że jak wynika z raportów poświęconych zdrowiu i fitnessowi, co roku rośnie liczba osób korzystających z zajęć ruchowych. Do klubów uczęszcza-ją prawie trzy miliony Polaków. Ponadto szacunki są takie, że w ciągu najbliższych kilku lat liczba ta wzrośnie do 4 milionów.  Dwa razy więcej fotoradarów na polskich drogach. Zobacz wideo!

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Zapytaj lekarza

  1 3 4 5 ... 28 »
  28 stycznia

  Światowy Dzień Trędowatych

  zobacz więcej »