https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

„Oblicza” Dominiki Tokarczyk. Nowa wystawa w galerii Szubińskiego Domu Kultury [zdjęcia]

Maja Stankiewicz
Opracowanie:
Młoda artystka jest studentką Politechniki Bydgoskiej
Młoda artystka jest studentką Politechniki Bydgoskiej Piotr Bembenek
W galerii Szubińskiego Domu Kultury oglądać można wystawę prac młodej mieszkanki Szubina Dominiki Joanny Tokarczyk.

Zobacz wideo: Zimowe atrakcje Bydgoszczy w sezonie 2021/2022

O jej talencie pisaliśmy po raz pierwszy dwa lata temu, gdy jako uczennica LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie odniosła sukces w ogólnopolskim konkursie „Epizody w najnowszej historii Polski w komiksie” organizowanym pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

To Cię może również zainteresować

Dziś młoda artystka jest studentką Politechniki Bydgoskiej na kierunku wzornictwo i właśnie przyjęta została w poczet szubińskiej grupy plastyków „Plama’s, z którą współpracuje od 2019 r. uczestnicząc m.in. w wystawach zbiorowych.

Więcej wiadomości z Nakła i okolic na www.pomorska.pl/naklo[/a]

Pierwsza, indywidualna ekspozycja jej prac pt. „Oblicza” w murach SzDK prezentowana będzie do 30 grudnia 2021 r.

- Śmiało stosuje kolor, buduje przestrzeń i poprzez odważne kładzenie farby chce wydobyć ekspresję i wzbudzić emocje, czym nie pozostawia widza obojętnym. Tak o pracach Dominiki Tokarczyk mówi Alina Gordon, dyrektor Szubińskiego Domu Kultury.

Zobacz galerię z wernisażu

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska