https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Od 6 czerwca do kina Helios jeszcze nie pójdziemy

PA
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
Jak Kino Helios Polska informuje na swoim profilu Facebook-a, jeszcze 6 czerwca widzowie nie przyjdą tutaj na wybrany seans. Czytamy m.in. "Ze względu na to, że stawiamy na pierwszym miejscu komfort i bezpieczeństwo Wasze oraz pracowników, zdecydowaliśmy, że otworzymy nasze multipleksy w późniejszym terminie".

Władze Kina Helios wyjaśniają, że czekają na szczegółowe wytyczne sanitarne i jednocześnie obiecują, że odpowiednio przygotują kina na powrót widzów.

Oprócz Helios-u, od 6 czerwca także nie otworzą się multipleksy:Cinema City i Multikino.

Szczegóły TUTAJ: Kina znowu otwarte. Helios, Cinema City, Multikino nie otworzą się 6 czerwca. Kiedy otwarcie kin?

Przypominamy, że od 6 czerwca mogą wznowić działalność obok kin, także teatry, siłownie i kluby fitness. Decyzje w tej sprawie mają podejmować ich właściciele i organizatorzy.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska