https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Odnaleziono zaginionego mieszkańca Łasina. Szukało go blisko 100 policjantów i strażaków

Łukasz Szalkowski
Odnaleziono 80-letniego mieszkańca Łasina, który w Nowy Rok wyszedł z domu i ślad po nim zaginął
Odnaleziono 80-letniego mieszkańca Łasina, który w Nowy Rok wyszedł z domu i ślad po nim zaginął KMP w Grudziądzu
We wtorek rano wznowiono poszukiwania starszego mieszkańca Łasina, który w Nowy Rok wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Po kilkudziesięciu minutach akcję zakończono - mężczyzna został odnaleziony.

Mężczyzna wyszedł z domu w Łasinie 1 stycznia 2024 około godz. 15 i długo nie wracał, nie nawiązał też kontaktu z bliskimi. Zaniepokojeni bliscy powiadomili służby, rozpoczęli też poszukiwania na własną rękę. 80-latek ma demencję i szybko mógł stracić orientację w terenie, dlatego jeszcze po południu rozpoczęto poszukiwania na dużą skalę.

Do późnych godzin nocnych przeszukiwano Łasin i okoliczne tereny, przeglądana nagrania, zarejestrowane przez kamery monitoringu. Niestety, mężczyzny nie udało się odnaleźć.

We wtorek (2 stycznia 2024) rano działania zostały wznowione. W punkcie koncentracji pojawiło się prawie 100 osób - policjantów i strażaków OSP z gminy Łasin.

Poszukiwania zostały zakończone po kilkudziesięciu minutach. Mężczyzna został odnaleziony. Trafił pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego, a następnie został przewieziony do szpitala.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska