Olszewka. Drużyna z Występu wygrała V Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło LZS w Darta [zdjęcia]

OPRAC.:
Maja Stankiewicz
V Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło LZS w Darta
V Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło LZS w Darta nad. Jacek Kiersznicki
To ostatni gminny turniej drużyn LZS w listopadzie. Do rywalizacji stanęło sześć reprezentacji. Wygrali zawodnicy LZS „Kanał" Występ. Na podium także Paterek i Gorzeń.

Zawody rozegrano w weekend w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Józefa Blechacza w Olszewce. Gospodarzem imprezy był także LZS „Gwiazda" Olszewka. Kamil Kozek, przewodniczący tego LZS wraz z Ryszardem Kubiakiem, sołtysem Olszewki dali sygnał do rozpoczęcia rywalizacji. Rozegrano w sumie 7 rund. Komu poszło najlepiej?

To Cię może również zainteresować

Pierwsze miejsce i złoty medal wywalczyła drużyna LZS „Kanał" Występ. Drugie miejsce dla zawodników LZS „Skra" Paterek, a miejsce trzecie dla drużyny LZS „Zieloni" Gorzeń.

Indywidualnie tytuły mistrzowskie zdobyli: Zuzanna Strzelewicz z LUKS Nakło oraz Jerzy Mrówczyński (LZS Zieloni Gorzeń).

Okazuje się, że długoletni sołtys Gorzenia nie po raz pierwszy stanął na pierwszym stopniu podium.

- Jerzy Mrówczyński po raz trzeci zdobył tytuł najlepszego zawodnika w tej dyscyplinie – informuje Jacek Kiersznicki, przewodniczący Rady Miejsko-Gminnej LZS w Nakle.