Liderka powiatowego głosowania w naszym plebiscycie nie kryje zaskoczenia nominacją. - Zdziwiłam się bardzo, kiedy dowiedziałam się, że jestem nominowana. To dla mnie ogromna niespodzianka i dowód na to, że klienci jednak mnie lubią - mówi uśmiechnięta.
To właśnie uśmiech i otwartość, zdaniem pani Pauliny jest kluczem do sukcesu w handlu. - Cieszy mnie, kiedy po powrocie z urlopu klienci mówią, że miło mnie widzieć po długim czasie. To motywuje do pracy - zaznacza Paulina Czuba, która w handlu pracuje od sześciu lat.
- Bywa ciężko, bo do pracy przychodzimy o piątej rano. Lubię jednak to co robię i odnajduję się w pracy w handlu - kwituje liderka naszego plebiscytu.
Głos na panią Paulinę oddać można na naszej stronie internetowej www.pomorska.pl/plebiscyty, lub wysyłając SMS o treści CYA.90 pod numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT).
Flash Info odcinek 4 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.