Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Pełnia Księżyca w lutym 2024. Śnieżny Księżyc - te znaki zodiaku odczują teraz wpływ pełni

OPRAC.:
Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
Wideo
od 16 lat
Śnieżny Księżyc - 24 lutego wypada niezwykła pełnia Księżyca w 2024 roku. To tak zwany Śnieżny Księżyc. Ostatnia zimowa pełnia Księżyca jest wyjątkowa. Pełnia Śnieżnego Księżyca może mieć olbrzymi wpływ na nasze życie, emocje, nastój i samopoczucie. Dla wielu osób czas pełni to moment na zmiany i ważne decyzje. Pełnia Księżyca w lutym przynosi nowy początek i budzi skrywaną energię. Niektóre znaki zodiaku odczują najmocniej wpływ Pełni Księżyca w lutym. Zobacz, co Ci przyniesie Śnieżny Księżyc w pełni.

Spis treści

Pełnia Księżyca luty 2024. Na te znaki zodiaku wpłynie teraz Śnieżny Księżyc

Pełnia Księżyca w lutym jest wyjątkowa - to ostatnia zimowa pełnia Księżyca. W sobotę 24 lutego na niebie będzie można zobaczyć Śnieżny Księżyc.

Pełnia Księżyca w lutym to tzw. Pełnia Śnieżnego Księżyca. Wyjątkowy księżyc w pełni można oglądać w nocy 24 lutego. Kulminacja zjawiska nastąpi o godzinie 13:30. Pełnia Księżyca w lutym przebiega w znaku Panny.

Pełnia Księżyca w lutym jest szczególna. Ta zimowa pełnia Księżyca może być dla wielu osób dobrym czasem na uporządkowanie i dokończenie starych spraw, zrobienie podsumowania i zaplanowanie działań. Pełnia w znaku Panny może także przynieść nagrodę za dotychczasową pracę i trud. Jednocześnie mogą wystąpić poważne wyzwania, depresja, rozstania i izolacja. Ten niezwykły księżyc w pełni będzie najlepiej widoczny 24 lutego 2024 roku o godz. 13:30 czasu lokalnego w Polsce.

Śnieżny Księżyc jest szczególnie jasny i długo pozostaje na niebie. Najlepiej widoczny Śnieżny Księżyc w pełni będzie 24 lutego o godzinie 13:30, jednak najlepszy moment, aby go obserwować to po prostu wieczór - oczywiście jeśli warunki na to pozwolą.

Pełnia Śnieżnego Księżyca luty 2024 - na te osoby wpłynie teraz Śnieżny Księżyc

Pełnia Księżyca w lutym miała mieć w sobie magiczną moc. Ostatnia zimowa pełnia Księżyca to niezwykłe zjawisko. Wierzono, że Śnieżny Księżyc może przynieść wyjątkową produktywność, natchnąć do analitycznych przemyśleń i zachęcić do planowania skutecznego działania. Najbardziej znana nazwa księżyca - Śnieżny Księżyc - pochodzi od wyjątkowo zimnej, często śnieżnej pogody w lutym w Ameryce Północnej. Inne nazwy pełni Księżyca w lutym to:

 • Pełnia Burzowego Księżyca,
 • Pełnia Głodnego Księżyca.

Pełnia Księżyca to faza, która od zawsze intrygowała ludzi i wzbudzała największe zainteresowanie. W czasie pełni Księżyc znajduje się w opozycji do Słońca, czyli znajduje się po przeciwnej stronie Ziemi niż Słońce. Podczas każdej pełni witalność nie jest najlepsza, warto w tym czasie skupić się bardziej na rozważaniu i planowaniu, niż działaniu. Astrologowie potwierdzają, że pełnia Księżyca symbolizuje punkt zwrotny, kulminację, zakończenie lub przebudzenie, a energię i wpływ Księżyca w pełni można czuć trzy dni przed i trzy dni po lunacji.

Pełnia Śnieżnego Księżyca w lutym 2024 roku zachęca do podsumowań, wzięcia spraw w swoje ręce, wytyczania własnej ścieżki i planowania działania. Wierzono, że Śnieżny Księżyc wpływa na ludzi i ich relacje, niesie zmiany, oświetla nowe drogi i możliwości rozwoju. Pełnia Księżyca w lutym to dobry czas na podsumowania, odważne podejmowanie działań i zmiany.

Księżyc rządzi naszym nastrojem i najgłębszymi instynktami. Tak naprawdę każda faza Księżyca oddziałuje na nas w mniejszym lub większym stopniu - na nasze nastroje, podejmowanie decyzji, a co za tym idzie - na nasze życie. Pełnia może mieć olbrzymi wpływ na samopoczucie, wpływa na zdrowie psychiczne, miłość i romans oraz odwołuje się do podświadomości. Pełnia Księżyca to czas uwalniania i wyrzucania tego, co zbędne czy szkodliwe poprzez cichą medytację, wymianę myśli lub praktykę duchową. Pełnia Księżyca to moment, kiedy możemy odpuścić. Księżyc wpływa na ludzi - na jednych mocniej, na innych słabiej. Niektórzy w okolicach pełni Księżyca mogą być niespokojni i mieć problemy ze snem. Wpływ pełni Śnieżnego Księżyca będziemy odczuwać głównie pomiędzy 22 a 26 lutego. Niektórzy mogą odczuwać ten wpływ jednak przez nieco dłuższy czas.

Na te znaki zodiaku wpłynie teraz Pełnia Śnieżnego Księżyca

Pełnia Śnieżnego Księżyca 24 lutego 2024 roku będzie mieć wpływ na każdy znak zodiaku. Jak wpłynie na Ciebie? Sprawdź to teraz w naszej galerii:

Znaki zodiaku - daty po kolei. Zobacz, którym znakiem zodiaku jesteś

Nie jesteś pewien, jaki jest Twój znak zodiaku? Przygotowaliśmy małą ściągę. Znak zodiaku zależy od daty urodzenia.

Znaki zodiaku - po kolei. Sprawdź daty i zobacz, którym znakiem zodiaku jesteś:

 • Baran (21.03-19.04)
 • Byk (20.04-20.05)
 • Bliźnięta (21.05-21.06)
 • Rak (22.06-22.07)
 • Lew (23.07-22.08)
 • Panna (23.08-22.09)
 • Waga (23.09-22.10)
 • Skorpion (23.10-21.11)
 • Strzelec (22.11-21.12)
 • Koziorożec (22.12-19.01)
 • Wodnik (20.01-18.02)
 • Ryby (19.02-20.03)

To Cię może też zainteresować

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska