PGE Ekstraliga TRANSMISJA w telewizji. Żużel - gdzie oglądać finał [program tv, transmisje w nSport, Eleven Sports] 9.09.2019 r.

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń 2018 SłAwomir Kowalski / Polska Press
PGE Ekstraliga TRANSMISJA w telewizji - gdzie oglądać mecze. Przed nami najważniejsze mecze najlepszej żużlowej ligi świata, na placu boju zostały cztery najlepsze drużyny. Gdzie oglądać finały PGE Ekstraligi: Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław, Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa. Znamy godziny rozpoczęcia meczów oraz plan transmisji telewizyjnych. Sprawdź - gdzie i o której oglądać mecze PGE Ekstraligi. Transmisje na żywo meczów Speedway Ekstraligi w nSport+ i Eleven Sports. Kibice obejrzą w telewizji wszystkie mecze. Żużel - gdzie oglądać, sprawdź plan transmisji z półfinałów PGE Ekstraligi w niedzielę 1 września [NA ŻYWO, TRANSMISJE, GODZINY, PROGRAM TV]. Transmisja PGE Ekstraligi w Eleven Sports - wiemy, kto będzie komentował.

PGE Ekstraliga półfinały, TRANSMISJA w telewizji - godzina

Za nami czternaście spotkań w sezonie zasadniczym. W rundzie zasadniczej na torach Unia Leszno, która dopiero w w 12. kolejce w Gorzowie poniosła jedną porażkę. Na drugiej stronie tabeli Get Well Toruń, który dopiero w szóstym meczu sezonu odniósł zwycięstwo. "Anioły" po raz pierwszy w historii zdegradowane z PGE Eksttraligi.

FaceApp. PGE Ekstraliga - największe gwiazdy za 30 lat [zdjęcia]

Terminarz i wszystkie wyniki z sezonu zasadniczego PGE Ekstraligi 2019 znajdziecie >>>TUTAJ<<<

ZNASZ NAJWIĘKSZE LEGENDY ŻUŻLA? ROZWIĄŻ QUIZ!

Play off PGE Ekstraligi - gdzie oglądać

PGE Ekstraliga 2019, wszystkie mecze na żywo w telewizji. Piątkowe mecze pokaże Eleven Sports, a niedzielne nSport+. Obie stacje przeprowadzą transmisje ze wszystkich 64. spotkań najlepszej żużlowej ligi świata. Po raz pierwszy w historii kibice będą mogli obejrzeć w telewizji wszystkie mecze w sezonie. Po każdej rundzie kibice obejrzą również na żywo Magazyny PGE Ekstraligi - w niedziele w nSport+, a w poniedziałki w Eleven Sports. Obie stacje będą także wspólnie wybierać Rajdera Kolejki.

Finał ekstraligi transmisja na żywo

Gdzie oglądać Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław, niedziela 22 września, godz. 19.30

 • Pierwszy mecz: 47:43
 • Transmisja na żywo nSport+ (studio od 18:45)
 • Studio: Marcin Majewski, goście: Leszek Demski, Grzegorz Zengota
 • Komentatorzy: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 • Reporterzy: Łukasz Benz, Jakub Zborowski, Dawid Stachyra (sprawy sprzętowe)
 • Sędzia: Krzysztof Meyze, Komisarz toru: Jacek Woźniak

PGE Ekstraliga na urlopie. Sprawdź - jak odpoczywają żużlowc...

Gdzie oglądać Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa, niedziela 22 września, godz. 16.00

 • Pierwszy mecz: 33:57
 • Transmisja na żywo Eleven Sports 2 (studio od 15:45)
 • Studio: Anita Mazur, Grzegorz Walasek
 • Komentatorzy: Piotr Olkowicz, Rafał Dobrucki
 • Reporter: Marcin Kuźbicki
 • Sędzia: Paweł Słupski, Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński

Gdzie oglądać mecze PGE Ekstraligi

Czy ktoś w play off zatrzyma rozpędzone "Byki"? Ekipa Piotra Barona celuje w trzecie z rzędu złoto. W rundzie zasadniczej oddała rywalom zaledwie trzy punkty, przed tygodniem rozjechała wicelidera z Wrocławia na jego torze. - Raz wygrywasz, raz przegrywasz. Trzeba być na wszystkie ewentualności przygotowanym. Wiedzieliśmy, gdzie popełniliśmy błędy w Gorzowie i błyskawicznie udało nam się je wyeliminować - mówi Bartosz Smektała.

PGE Ekstraliga w telewizji

Unia to zespół kompletny. W półfinale zmierzy się z Włókniarzem Częstochowa, który nie przegrał w lidze czterech kolejnych spotkań, ale też dwa razy bardzo wysoko przegrał z "Bykami". Porażka faworyta, nawet w meczu na wyjeździe, byłaby sporą niespodzianką. Pod Jasną Górą trwa budowa zespołu na kolejny sezon. Długoletnie kontrakty podpisali już Leon Madsen i Fredrik Lindgren.

JESTEŚ KIBICEM? SPRAWDŹ - ILE ŻUŻLOWYCH GWIAZD Z LAT 90 ROZPOZNASZ! ROZWIĄŻ QUIZ

PGE Ekstraligi play off - gdzie oglądać półfinały

W drugiej parze emocje mogą być większe o ile Falubaz znajdzie sposób na zastąpienie Nicki Pedersena. Po upadku na Motoarenie tydzień temu Duńczyk zakończył sezon. W jego miejsce ma wystartować Niemiec Martin Smoliński, ale trudno oczekiwać cudów z jego strony. Betard jest faworytem w tej parze mimo ostatniej porażki. Tym bardziej, że Falubaz jeszcze z Pedersenem w składzie pokonał dwa razy w rundzie zasadniczej.

Play off PGE Ekstraligi transmisje w telewizji 13 i 15.09.2019

Piątek 13 września

 • Betard Wrocław - Unia Leszno, nSport+, godz. 20.00

Niedziela 15 września

 • Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra, Eleven Sports, godz. 18.00

PGE Speedway Ekstraliga na żywo w telewizji - godziny

Speedway Ekstraliga zażyczyła sobie, aby schemat transmisji był w obu stacjach taki sam. Przed każdym meczem zobaczymy więc studio meczowe z parkingu oraz wywiady w trakcie i po meczu. PGE Ekstraliga nSport+: stacja stawia na sprawdzone wzory, komentatorami będą Tomasz Dryła, Michał Łopaciński, ekspertami m.in. Dawid Stachyra, Leszek Demski, Krzysztof Cegielski.

Terminarz PGE Ekstraligi 2019 - wszystkie mecze. SPRAWDŹ!

PGE Ekstraliga w telewizji: Tomasz Gollob w nSport+

Tomasz Gollob będzie jednym z nowych ekspertów w żużlowym zespole nSport+. Były mistrz świata ma mieć swój stały punkt w magazynie PGE Ekstraligi, gdzie będzie komentował wydarzenia w "Przycince Tomasza Golloba". W tej stacji będą pracować także Krzysztof Cegielski, Piotr Świderski, Tomasz Bajerski, Mirosław Jabłoński, Sławomir Kryjom, Wojciech Dankiewicz, Dawid Stachyra, Robert Wardzała.

PGE Ekstraliga statystyki - TOP 10 sezonu zasadniczego

 1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) 2,41
 2. Martin Vaculik (Falubaz Zielona Góra) 2,39
 3. Leon Madsen (Włókniarz Częstochowa) 2,37
 4. Tai Woffinden (Betard Wrocław) 2,32
 5. Artiom Łaguta (MrGarden GKM Grudziądz) 2,29
 6. Emil Sajfutdinow (Unia Leszno) 2,28
 7. Jason Doyle (Get Well Toruń) 2,28
 8. Piotr Pawlicki (Unia Leszno) 2,19
 9. Janusz Kołodziej (Unia Leszno) 2,17
 10. Grigorij Łaguta (Motor Lublin) 2,17

PGE Speedway Ekstraliga gdzie oglądać

nSport+ korzysta ze sprawdzonych wzorów. W czwartek emitowana będzie zapowiedź kolejki w Speedway+, a podsumowanie zawsze w niedzielnym Magazynie PGE Ekstraligi.

Rusza PGE Speedway Ekstraliga. Zobaczcie żużlowe memy!

PGE Speedway Ekstraliga w Eleven Sports transmisja na żywo

Telewizja ELEVEN SPORTS pozyskała prawa do pokazywania rozgrywek PGE Ekstraligi w latach 2019 – 2021 na zasadzie sublicencji. Nadal będzie pokazywać rozgrywki I ligi.

Gdzie oglądać mecze żużlowe

Przy transmisjach PGE Speedway Ekstraligo w ELEVEN SPORTS będą pracować m.in. Piotr Olkowicz, Michał Korościel, Marcin Kuźbicki, Michał Mitrut, Anita Mazur, Marcelina Rutkowska i Maciej Markowski, a wśród ekspertów znajdzie się Rafał Dobrucki, trener żużlowej reprezentacji Polski juniorów. Swój magazyn podsumowujący kolejkę stacja będzie emitować w poniedziałki o godz. 20.00.

W przerwie zimowej doszło do kilku interesujących transferów, przede wszystkim w Zielonej Górze. Chętnych do walki o tytuł nie brakuje. Od tego sezonu mamy też nową oprawę, która powinna spodobać się kibicom. Widzowie nSport+ będą mogli zobaczyć ją w każdą żużlową niedzielę - mówi Marcin Majewski, szef redakcji żużlowej nc+.

Wielkie słowa Marcina Gortata o Tomaszu Gollobie. SPRAWDŹ!

PGE Speedway Ekstraliga 2019 TRANSMISJE na żywo w telewizji, gdzie oglądać, o której godzinie

Motoarena ma dziesięć lat. Oto dziesięć najsłynniejszych mec...

PGE Ekstraliga 14 kolejka 23.08.2019 i 25.08.2019 transmisje w telewizji

 • Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (piątek 23 sierpnia, Eleven, godz. 18.00)
 • MRGARDEN GKM Grudziądz - Motor Lublin (piątek 23 sierpnia, Eleven, godz. 20.30)
 • Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra (niedziela 25 sierpnia, nSport+, godz. 16.45)
 • Betard Sparta Wrocław - Unia Leszno (niedziela 25 sierpnia, nSport+, godz. 19.30)

"Nędza", "Dzik", "Bestia". Najdziwniejsze pseudonimy sportowców!

Żużel na żywo - gdzie oglądać transmisje

Mistrzowskiego tytułu broni Unia Leszno. Beniaminkiem będzie SPEED CAR Motor Lublin, który zastąpił spadkowicza - GRUPA AZOTY Unię Tarnów. Najskuteczniejszym zawodnikiem poprzedniego sezonu PGE Ekstraligi był Bartosz Zmarzlik, dla którego była to trzecia z rzędu wygrana w tej kategorii.

PGE Speedway Ekstraliga - transmisje o której godzinie

Runda zasadnicza PGE Ekstraligi potrwa do 25 sierpnia. Tydzień później zaplanowane są pierwsze spotkania półfinałowe (1 września), rewanże z kolei odbędą się 8 września. Do walki o złoty i brązowy medal drużyny przystąpią 15 i 22 września. Zwieńczeniem sezonu będzie Gala PGE Ekstraligi w Warszawie (7 października).

PGE Speedway Ekstraliga 2019 - oficjalne nazwy drużyn

 • forBET Włókniarz Częstochowa
 • TRULY.WORK Stal Gorzów
 • MRGARDEN GKM Grudziądz
 • FOGO Unia Leszno
 • SPEED CAR Motor Lublin
 • GET WELL Toruń
 • BETARD Sparta Wrocław
 • FALUBAZ Zielona Góra

Tomasz Gollob dyrektorem sportowym Polonii Bydgoszcz: Jeśli zawodnicy będą chcieli, siądę na motocykl i im coś pokażę. To nie jest problem

Wideo

Komentarze 16

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Ale jaja przed chwila wróciłam z zakupów. Darmowy bon na zakupy do rossmana wygrałam tutaj: http://www.konkurs-rossmann.site. Wystarczyło podac e-mail HAHA ale to łatwe :D

G
Gość

chwilówki na dowód bez zaświadczeń do 10.000zł w 15minut na twoim koncie tu: kredytok24.pl

L
Live stream

Mecz na żywo -> https://www.ekstraklasalive.pl/live/relacja_live/2838/truly.work_Stal_Gorzow-Stelmet_Falubaz_Zielona_Gora-com

G
Gość

dziwki24.pl - Młoda studentka 22lat, pozna zadbanego faceta na sponsoring lub miłe spędzanie czasu mój profil ze zdjęciami tu: http://dziwki24.pl i mój nik: sandra88 napisz odpisuje w ciągu 3 minut .

P
Przemo
2019-04-20T11:14:33 02:00, Gość:

a ch.. mnie obchodzi eleven - ja mam nsport i miały być podobno wszystkie mecze w tv???!!!!!!

Zgadzam się specjalnie brałem nsport a oni mi wyjeżdżają z jakim eleven. A nsport w tym czasie puszcza jakiś biednych polskich kopaczy albo ligę piłki ręcznej. Masakra.!!!!

G
Gość

a ch.. mnie obchodzi eleven - ja mam nsport i miały być podobno wszystkie mecze w tv???!!!!!!

G
Gość

...... http://kredytyk.pl - Pożyczki na dowód bez zaświadczeń od 100zł do 25.000zł w 30minut na Twoim koncie, Chwilówki online Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online bez wychodzenia z domu! Wypełnij szybki wniosek o pożyczkę tu http://kredytyk.pl , , ,

F
Fritzek76

nazwisko Gollob powinno na zawsze zniknąć z tablic polskiego żużlu ....

F
Fritz76

ciekawi mnie jedna rzecz , czy to z powodu LENISTWA CZY Z NIEUCTWA jest podane w tym

Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin (piątek 26 kwietnia, Eleven), godz. 18.00

ALE W KTÓRYM ELEVEN ?

CZY ELEVEN 1 , CZY ELEVEN 2 ????

NIE JEST WSTYD TEMU REDAKTOROWI ŻE NIE NAPISAŁ W KTÓRYM ELEVEN ?

NO TAK BAŁ SIĘ ŻE MU NACZELNY NIE ZAPŁACI ZA TO ?

PRAWDA REDAKTORKU LENIWY ?????????/ ?

P
Paweł 1986

Dlaczego nc sport nie transmituje wszystkich meczy to jakieś chore weźcie najlepiej całkiem ograniczcie dostęp do żużla a puszczajcie te bez sensowne mecze piłki nożnej nawet i niższych lig katastrofa jednym słowem i rozczarowanie dla nas kibiców żużla bo zamiast wy ten żużel rozpowszechniać jak najwięcej to wy go ograniczacie!!!!!!

G
Gość

Elewen komentatorzy flaki z olejem tragedia

G
Gość

.Szukam kochanka na seks spotkania. Mam 20lat i seksowne ciało, Moje nagie fotki i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra88 napisz do mnie, każdemu odpisuje lub zadzwoń

G
Gość

Komentatorzy tragedia!!!

G
Gość

Dobrze. Mam eleven. F1 i speedway..

G
Gość

To celowe działanie, żeby kupić odpowiednio drogi pakiet programów, gdzie jest ten eleven. No to ja wysiadam, tzn rezygnuję z NC .

Dodaj ogłoszenie