Pierwsza bydgoska marina już otwarta

  Pierwsza bydgoska marina już otwarta

  mc

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Pierwsza bydgoska marina już otwarta

  ©Fot. mmbydgoszcz/MoDo

  Mamy w Bydgoszczy pierwszą przystań jachtową z prawdziwego zdarzenia! Będzie mogło w niej zacumować do 20 jachtów jednocześnie. Mowa o marinie przy stadionie "Gwiazdy" przy ulicy Bronikowskiego.
  Pierwsza bydgoska marina już otwarta

  ©Fot. mmbydgoszcz/MoDo

  Fot. mmbydgoszcz/MoDo

  (fot. Fot. mmbydgoszcz/MoDo)

  Dzisiaj kilkanaście minut po godzinie 14 uroczystego przecięcia wstęgi na pomoście przystani dokonał prezydent Konstanty Dombrowicz. Chwilę później na maszt mariny wciągnięto specjalną banderę.

  - Wreszcie spełniło się nasze marzenie. Myślę jednak, że z faktu, że mamy już w Bydgoszczy pierwszą przystań z prawdziwego zdarzenia ucieszą się wszyscy mieszkańcy - mówi Andrzej Muszkowski, kierownik Klubu Sportowego "Gwiazda". - Wszystkim, którzy zechcą zacumować swoją łódź właśnie w naszej przystani, oferujemy całe niezbędne zaplecze klubu "Gwiazda".

  Przystań jest zespolona z klubem. Wodni turyści, którzy się w niej zatrzymają na nocleg, czy dłuższy pobyt, mogą korzystać z obiektów klubu przy Bronikowskiego. A w tym - kuchni, zaplecza sanitarnego, boisk do siatkówki plażowej, piłki nożnej, terenów rekreacyjnych.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nasze Dobre 2018

  Wiadomości z Bydgoszczy