Pierwszy taki wynik Polonii Bydgoszcz w sezonie [ZDJĘCIA]

Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W meczu 8. kolejki IV ligi KP Polonia Bydgoszcz zremisowała na własnym boisku przy ul. Sportowej z Kujawianką Izbica Kujawska 2:2. Wszystkie gole strzelono po przerwie. Podopieczni Włodzimierza Koreckiego dwukrotnie odrabiali straty.To pierwszy remis biało-czerwonych w tym sezonie. I pierwszy punkt po dwóch kolejnych porażkach.KP Polonia Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 2:2 (0:0). Bramki: Wiktor Dąbek (58), Robert Sawicki (80-głową), Oleg Tabaka (45+2) - Jan Kołodziejski (59).ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU NA SPORTOWEJ >>>>>Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W meczu 8. kolejki IV ligi KP Polonia Bydgoszcz zremisowała na własnym boisku przy ul. Sportowej z Kujawianką Izbica Kujawska 2:2. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

Polonia Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 2:2 (0:0)
90 - koniec
GOOOL 80 - Robert Sawicki głową 2:2
70 - 1:2
GOOOL 59 - Jan Kołodziejski 1:2
GOOOL 58 - Wiktor Dąbek 1:1
GOOOL 45+2 - Oleg Tabaka 0:1. Wślizgiem próbował wybijać jeszcze Marcin Gołata, ale dotknął piłkę już za linią bramkową
40 - 0:0
30 - 0:0
15 - 0:0
początek o godzinie 11
sędziuje Rafał Podlewski, Izdebno)

INNE WYNIKI 8. KOLEJKI. TABELA

Materiał oryginalny: Pierwszy taki wynik Polonii Bydgoszcz w sezonie [ZDJĘCIA] - Express Bydgoski