Piłka nożna - mecz towarzyski: Zawisza Bydgoszcz przegrał z Jagiellonią [szczegóły]

Relacja (DARK); relacja na żywo (STYK)
Chociaż Zawisza Bydgoszcz uległ Jagiellonii Białystok 1:3, to nie musi się wstydzić. Podopieczni Macieja Murawskiego zagrali niezłe zawody.

JAGIELLONIA - ZAWISZA 3:1 (1:0)

Bramki: Seratlić (25), Frankowski (73), Essomba (84) - Piętka (84).
ZAWISZA: Witan (46. Skowroński) - Stefańczyk (46. D. Cuper, 75. R. Kanik), Dąbrowski (46. Ettinger), Jankowski (70. Dąbrowski), Warczachowski (46. P. Cuper) - Galdino (46. Juszkiewicz) - Szczepan (46. Piętka), Andrejewicz (30. Fredyk, 60. Kot), Ślifirczyk (46. Imeh), P. Kanik (30. Wójcicki, 60. Maziarz) - Tabaczyński (30. Bojas, 60. Okińczyc).
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

Białostoczanie przebywają w Gutowie na zgrupowaniu. W opinii Piotra Gruszki, drugiego trenera niebiesko - czarnych, bydgoski zespół zagrał całkiem dobrze i dużo nie odbiegał od rywala, który występuje dwie klasy wyżej. - W pierwszej połowie to nawet my częściej byliśmy przy piłce i przeprowadzaliśmy składniejsze akcje. Raz nie udało się nam upilnować rywali i zdobyli oni bramkę. My także mieliśmy swoje szanse. Dobre okazje mieli Kuba Wójcicki i Czarek Stefańczyk po uderzeniu z rzutu wolnego. Po przerwie Jagiellonia nie miała jakieś większej przewagi, ale stwarzała sobie groźniejsze okazje. Po części wynikało to z tego, że graliśmy w obronie w trochę eksperymentalnym składzie. Popełniliśmy trochę błędów, Gol dla nas padł po ładnej zespołowej akcji. Szymek Maziarz podał do Rafała Piętki, a ten nie zmarnował okazji sam na sam z bramkarzem.
Już w piątek bydgoszczanie rozegrają kolejną grę kontrolną z drużyną Ekstraklasy. Ich przeciwnikiem będzie Lechia Gdańsk. Mecz odbędzie się na sztucznym boisku przy ul. Gdańskiej. Początek o 11. Relacja żywo na www.Pomorska.pl