Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa - 18/19 maja 2019]

Marcin GołembiewskiZaktualizowano 
Arkadiusz Wojtasiewicz
Obsada sędziowska i linki do relacji na żywo z meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy rozgrywanych w weekend 18/19 maja 2019.

3. liga, grupa 2 - 29. kolejka

Piątek
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
16: - Łukasz Chodnicki

Sobota
Gwardia Koszalin - Chemik Moderator Bydgoszcz
17 - Kacper Kendzia

KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg
16 - Paweł Okunowicz

Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin
16 - Filip Kaliszewski

Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca
17 - Patryk Gryckiewicz

KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Świt Szczecin
18 - Bartłomiej Wiśniewski

Niedziela
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
11 - Paweł Wrzeszczyński

KKS Lech II Poznań - Wierzyca Decka Pelplin
12 - Mateusz Bieszke

Spadki i awanse w 3., 4. i 5. lidze kujawsko-pomorskiej [stan na 15 maja 2019]

4. liga kujawsko-pomorska - 28. kolejka

Sobota
Polonia Bydgoszcz - Kujawiak Lumac Kowal
12 - Rafał Podlewski

Legia Chełmża - Wisła Nowe
13 - Bartosz Kowalczyk

Cuiavia Inowrocław - Budowlany KS Bydgoszcz
16 - Andrzej Sobieszczyk

Chełminianka Chełmno - Włocłavia Włocławek
16 - Łukasz Damski

Pomorzanin Toruń - Unia Gniewkowo
16 - Sławomir Winiecki

Unia Drobex Solec Kujawski - Lech Rypin
16, Bydgoszcz - Tomasz Perliński

Notecianka Pakość - Kujawianka Izbica Kujawska
16 - Dariusz Drozd

Sparta Brodnica - Unia Janikowo
16 - Łukasz Bania

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pogoń Mogilno
17 - Adam Kraśnicki

Klasyfikacja strzelców 4. ligi kujawsko-pomorskiej po 27. kolejce. 10. hat-trick w sezonie

Wideo. Lider Włocławek - Orzeł Agropol 8:1 w meczu 24. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 25. kolejka

Sobota
Start Eco-Pol Pruszcz - Unia Wąbrzeźno
11 - Sławomir Radzik

Victoria Lisewo - Zawisza Bydgoszcz
16 - Karol Rolewicz

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Radzynianka Radzyń Chełmiński
16 - Rafał Wółkiewicz

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Sokół Radomin
17 - Jakub Szuprytowski

Grom Więcbork - KS Sportis Łochowo
17 - Jan Wilczewski

Cyklon Kończewice - Mustang Ostaszewo
17 - Piotr Kośmider

Klasyfikacje strzelców 5. ligi kujawsko-pomorskiej po 24. kolejce

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 25. kolejka

Sobota
Lider Włocławek - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
12 - Gerard Gólcz

GKS Baruchowo - Zdrój Ciechocinek
15 - Paweł Sarnowski

Orzeł Agropol Służewo - Kujawianka Strzelno
16 - Mateusz Wróblewski

Szubinianka Szubin - Wisła Dobrzyń n/Wisłą
16 - Szymon Lewandowski

Piast Złotniki Kujawskie - KS Brzoza
17 - Piotr Wiśniewski

Goplania Inowrocław - Start Radziejów
17 - Artur Żeliszczak

LTP Lubanie - Łokietek Brześć Kujawski
17 - Adrian Sławkowski

Niedziela
Gopło Kruszwica - Noteć Łabiszyn
16 - Piotr Drogowski

A klasa, grupa Bydgoszcz I - 22. kolejka

Sobota
Grom Osie - Rawys CEO Raciąż
14 - Piotr Mirż

LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Victoria Niemcz
15 - Arkadiusz Traczyk

GLKS Osielsko - Fala Świekatowo
16 - Wojciech Nagaj

Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Koronowo
16 - Mikołaj Kamzelewski

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Wda II/Tor Świecie
17 - Jarosław Klein

Kamionka Kamień Krajeński - GLKS Dobrcz-Wudzyn
17 - Kamil Pril

Niedziela
Dąb Potulice - Start Warlubie
13 - Adrian Miniszewski

A klasa, grupa Bydgoszcz II - 22. kolejka

Sobota
Znicz Rojewo - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
16 - Edward Przybysz

Sparta Janowiec Wielkopolski - Noteć Gębice
17 - Patryk Wódkowski

Pałuczanka Żnin - Zootechnik Kołuda Wielka
17 - Szymon Rutkowski

Piast Kołodziejewo - BOSiR-Dąb Barcin
17 - Michał Chrzanowski

Niedziela
Mikrus Gesal Szadłowice - Spójnia Białe Błota
16 - Mariusz Jędrzejczyk

Zagłębie Piechcin - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka
16 - Marcin Ćwikła

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Victoria Kołaczkowo
17 - Kamil Płocki

A klasa, grupa Toruń - 24. kolejka

Sobota
Orzeł Głogowo - Pomowiec Kijewo Królewskie
14 - Piotr Różyński

Stal Grudziądz - Węgrowianka Węgrowo
14 - Adam Grabowski

Victoria Czernikowo - LZS Świedziebnia
15 - Wojciech Wyka

Wojownik Wabcz - LZS Bobrowo
16 - Grzegorz Sosnowski

Unislavia Unisław - Gwiazda Starogród
17 - Paweł Matuszak

Drwęca Golub-Dobrzyń - Zamek Bierzgłowski
17 - Mikołaj Tuszyński

Niedziela
Legia Osiek - GKS Pogrom Zbójno
13 - Marcin Wołowski

TKP Elana II SA Toruń - Olimpia Grudziądz SA
17:30 - Piotr Drogowski

A klasa, grupa Włocławek I - 16. kolejka

Sobota
Piast Bądkowo - Unia Choceń
16 - Bartosz Hebda

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Sadownik Waganiec
17 - Mateusz Rybicki

Niedziela

Kujawy Kozy - MGKS Lubraniec
10:30, Piotrków Kujawski - Jarosław Barczak

Tęcza Topólka - Wzgórze Raciążek
14 - Damian Ruczewski

Ziemowit Osięciny - Start Stawki
15 - Łukasz Woźniak

A klasa, grupa Włocławek II - 20. kolejka

Sobota
Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno
16 - Krzysztof Winnicki

GKS Fabianki - Orion Popowo
16 - Sebastian Szubski

Wiślanin Bobrowniki - Tłuchowia Tłuchowo
16 - Filip Krzywicki

Wicher Wielgie - Grot Kowalki
17, Teodorowo - Rafał Jankowski

Niedziela
Skompensis Skępe - Mień Lipno
13 - Łukasz Zasada

Wideo

Materiał oryginalny: Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa - 18/19 maja 2019] - Gazeta Pomorska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3