Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa - 27/28 kwietnia 2019]

Marcin GołembiewskiZaktualizowano 
Dariusz Bloch
Obsada sędziowska i linki do relacji na żywo z meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy w weekend 27/28 kwietnia 2019

Obsada sędziowska
3. liga, grupa II - 25. kolejka
Sobota
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin
15 - Dawid Maciejewski

Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
16 - Mateusz Bieszke

KP Starogard Gdański - Górnik Konin
16 - Karol Arys

Sokół Kleczew - Chemik Moderator Bydgoszcz
17 - Łukasz Chodnicki

Mieszko Gniezno - Wierzyca Decka Pelplin
17 - Dawid Błażejczyk

Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg
17 - Kacper Kendzia

KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin
18 - Mateusz Tarnawski

Niedziela
KKS Lech II Poznań - Gwardia Koszalin
12, Wronki - Dariusz Drozd

4. liga kujawsko-pomorska - 24. kolejka

Sobota
Polonia Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno
12 - Piotr Kośmider

Pomorzanin Toruń - Budowlany KS Bydgoszcz
16 - Tomasz Perliński

Notecianka Pakość - Wisła Nowe
16 - Daniel Mateusiak

Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno
16 - Marcin Wódkowski

Unia Janikowo - Unia Gniewkowo
16 - Piotr Ciesielski

Kujawianka Izbica Kujawska - Lech Rypin
16 - Andrzej Sobieszczyk

Legia Chełmża - Cuiavia Inowrocław
17 - Krzysztof Kanclerz

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal
17 - Szymon Raniszewski

Niedziela
Unia Drobex Solec Kujawski - Włocłavia Włocławek
14 - Jerzy Rolbiecki (Toruń)

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 22. kolejka

Sobota
Unia Wąbrzeźno - Zawisza Bydgoszcz
15, Bydgoszcz, Sielska 12 - Sylwester Rasmus

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Naprzód Jabłonowo Pomorskie
15 - Artur Żeliszczak

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Flisak Złotoria
16 - Piotr Siewierski

KS Sportis Łochowo - Mustang Ostaszewo
16 - Marcin Nowakowski

Sokół Radomin - Cyklon Kończewice
17 - Maciej Lanckowski

Promień Kowalewo Pomorskie - Start Eco-Pol Pruszcz
17 - Jakub Szuprytowski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 22. kolejka

Sobota
KS Brzoza - Łokietek Brześć Kujawski
11 - Mateusz Onysk

Lider Włocławek - Szubinianka Szubin
14 - Piotr Wysocki

Lubienianka Lubień Kujawski - Start Radziejów
15 - Bartłomiej Wiśniewski

Orzeł Agropol Służewo - GKS Baruchowo
15 - Rafał Podlewski

Noteć Łabiszyn - LTP Lubanie
16 - Szymon Rutkowski

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Goplania Inowrocław
16 - Grzegorz Sosnowski

Kujawianka Strzelno - Gopło Kruszwica
16 - Bartosz Kowalczyk

Zdrój Ciechocinek - Piast Złotniki Kujawskie
17 - Mateusz Wróblewski

A klasa Bydgoszcz - grupa I - 19. kolejka

Sobota
GLKS Dobrcz-Wudzyn - GLKS Osielsko
15 - Rafał Kaczorowski

Grom Osie - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska
15 - Sławomir Winiecki

Victoria Niemcz - Kamionka Kamień Krajeński
16 - Dariusz Karolczak

Fala Świekatowo - Tucholanka Hydrotor Tuchola
16 - Łukasz Rogowski

Wda II/Tor Świecie - Krajna Sępólno Krajeńskie
17 - Jarosław Klein

Rawys CEO Raciąż - Dąb Potulice
17 - Paweł Wojtysiak

Niedziela
Start Warlubie - Victoria Koronowo
16 - Janusz Pajonkowski

A klasa Bydgoszcz - grupa II - 19. kolejka

Sobota
Spójnia Białe Błota - Sparta Janowiec Wielkopolski
13 - Mateusz Klimkowski

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Piast Kołodziejewo
14 - Filip Krzywicki

Zootechnik Kołuda - Wielka Burza Tribo Nowa Wieś Wielka
16 - Edward Przybysz

Noteć Gębice - Zagłębie Piechcin
17 - Piotr Nowicki

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Znicz Rojewo
17 - Jacek Siwa

BOSiR-Dąb Barcin - Mikrus Gesal Szadłowice
17 - Mateusz Mrówczyński

Niedziela
Victoria Kołaczkowo - Pałuczanka Żnin
16 - Paweł Matuszak

A klasa Toruń - 20. kolejka

Sobota
LZS Bobrowo - Zamek Bierzgłowski
11 - Maciej Ardanowski

TKP Elana SA II Toruń - Unislavia Unisław
12 - Robert Pasek

Drwęca Golub-Dobrzyń - LZS Świedziebnia
12 - Patryk Piluś

Legia Osiek - Victoria Czernikowo
14 - Mikołaj Tuszyński

Stal Grudziądz - GKS Pogrom Zbójno
15 - Krzysztof Kaczmarek

Wojownik Wabcz - Gwiazda Starogród
16 - Karol Zygadlewicz

Węgrowianka Węgrowo - Pomowiec Kijewo Królewskie
16:30 - Jacek Kowalski

Niedziela
Orzeł Głogowo - Olimpia II Grudziądz SA
17 - Piotr Różyński

A klasa Włocławek - grupa I - 13. kolejka

Sobota
Unia Choceń - Kujawy Kozy
16 - Mariusz Pyszorski

Start Stawki - Tęcza Topólka
16 - Sebastian Szubski

Piast Bądkowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
16 - Michał Chrzanowski

Wzgórze Raciążek - Ziemowit Osięciny
17 - Krzysztof Winnicki

Mecz Sadownik Waganiec - MGKS Lubraniec przełożony na 1 maja (11)

A klasa Włocławek grypa II - 16. kolejka

Sobota
Grot Kowalki - Mień Lipno
Rypin, 16 - Rafał Jankowski)

Wiślanin Bobrowniki - Victoria Smólnik
16 - Szymon Osieczak

Niedziela
Tłuchovia - Orion Popowo
11 - Damian Ruczewski

Wicher Wielgie - Skrwa Skrwilno
15, Tłuchowo - Łukasz Woźniak

Mecz GKS Fabianki - Kujawiak Kruszyn przełożony na 8 maja (18).

Mecz 4. ligi Włocłavia Włocławek - Notecianka Pakość

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3