Głosowanie w naszym plebiscycie zakończyło się w nocy z poniedziałku na wtorek.
Na finiszu emocje sięgały zenitu - do ostatnich minut nie było wiadomo, czy zwycięstwo przypadnie Annie Magalskiej-Milczarczyk czy Teresie Stępień-Nowickiej, na które oddano w sumie ponad 90 proc. wszystkich głosów. Ostatecznie pani Anna zakończyła plebiscyt z wynikiem 47,43 proc. głosów i wyprzedziła swoją najgroźniejszą rywalkę o trzy punkty procentowe. Gratulujemy!
W zmaganiach aktorów również nie zabrakło gorących momentów. Przez dwa tygodnie łeb w łeb szli Tomasz Mycan i Niko Niakas. Jednak na ostatniej prostej musieli uznać wyższość Jarosława Felczykowskiego, który zwyciężył, zdobywając 36,06 Waszych głosów. Niko Niakas musiał zadowolić się wynikiem 27,4 proc. i drugą lokatą.
Dla naszych zwycięzców mamy fantastyczne nagrody - tytuły Najpopularniejszej Aktorki i Najpopularniejszego Aktora oraz dwuosobowe vouchery do czterogwiazdkowego Hotelu Hanza Pałac w Rulewie.
Wręczenie nagród już w najbliższą sobotę na dużej scenie Teatru Horzycy. Zakończeniu plebiscytu będzie towarzyszył spektakl "Koncert życzeń".
Czytaj także: Toruń. "Marzenie Nataszy" wygrywa "Pierwszy kontakt"
Czytaj e-wydanie »