Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
MrGarden GKM Grudziądz - Stal Gorzów 29:25. Mecz został...

Po meczu GKM - Stal. "Przykro patrzeć na taką jazdę" [komentarze kibiców i klubów]

Po meczu GKM Grudziądz - Stal Gorzów. "Przykro patrzeć na taką jazdę" [komentarze kibiców i klubów]

MrGarden GKM Grudziądz - Stal Gorzów 29:25. Mecz został przerwany po dziewięciu wyścigach ze względu na stan toru. Nad wydarzeniami nie panował sędzia Remigiusz Sybstyk który jeszcze w niedzielę został zawieszony do końca sezonu.

Najwięcej emocji i dyskusji w mediach społecznościowych dotyczy toru, co zrozumiałe w tych okolicznościach. Wielu kibiców zwraca uwagę, jak bardzo brakuje w klubie Jerzego Bałtrukowicza, który potrafił przygotować wspaniałe tory do ścigania.

Paweł jest przekonany: - Toromistrz do wymiany. Z tym torem też jest coś nie tak od początku. Sypie się ,ale tak to bywa z układaniem toru na wiosnę. Jaki jest kąt nachylenia łuku ? Nie idzie pod bandą nic.

Kolejny internauta przekonuje: - Mecz ewidentnie został przerwany z powodu tego, że tor był nieregulaminowy, stwarzał zagrożenie i nie został w czasie 30 minut doprowadzony przez gospodarzy do użyteczności. Powodem przerwania meczu nie były opady deszczu.

Na następnych zdjęciach kolejne komentarz kibiców oraz działaczy z Grudziądza i Gorzowa. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.