https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pobił kilka osób na Starym Rynku w Bydgoszczy - policja prosi o kontakt

Sławomir Bobbe
Osoby pobite przez agresywnego mężczyznę mogą zgłaszać się na policję.
Osoby pobite przez agresywnego mężczyznę mogą zgłaszać się na policję. Tomasz Czachorowski
Policjanci ze Szwederowa proszą o zgłaszanie się osób pokrzywdzonych przez 38-letniego mężczyznę. W dniu 29 sierpnia pobił on kilka osób na Starym Rynku w Bydgoszczy. Osoby, które tego dnia zostały przez niego zaatakowane, proszone są o kontakt.

Zobacz wideo: Mandat za brak maseczki w samochodzie!

Kryminalni ze Szwederowa, pod nadzorem prokuratora, prowadzą postępowanie w sprawie bójki lub pobicia. Zdarzenie miało miejsce 29 sierpnia 2020 roku na Starym Rynku w Bydgoszczy.

Wówczas sprawca chodząc w rejonie Starego Rynku był agresywny wobec kilku osób. Został już przez policjantów zatrzymany, a następnie aresztowany przez sąd. Jednak policjanci chcą dotrzeć do pozostałych osób pokrzywdzonych przez 38-latka - informuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

To Cię może też zainteresować

Rysopis sprawcy: mężczyzna 38 lat, dobrze zbudowany, bardzo krótko obcięty, lekko łysiejący. W chwili zdarzenia ubrany był w niebieski sweter, którego rękawy miał podciągnięte do łokci, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty czarne sportowe z białymi podeszwami.

Osoby pokrzywdzone przez mężczyznę mogą zgłaszać się osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 32, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 2758/20.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pozostałe

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska