Podium Lubuszanina. Co dalej z trenerem Marianem Kurowskim?

Robert Pawlikowski
Marian Kurowski, trener Lubuszanina
Marian Kurowski, trener Lubuszanina fot. Robert Pawlikowski
Lubuszanin Trzcianka po wygranej z Cuiavią Inowrocław 2:1 osiągnął największy sukces w historii III- ligowych startów.

Lech Rypin z pucharem za awans do 2 ligi

Przed meczem napastnik Lubuszanina Michał Wawszczak otrzymał puchar od kibiców Lubuszanina za króla klasyfikacji strzelców.

Zespół gości prowadził niespodziewanie po ładnej kontrze z miejscowym Lubuszaniniem po trafieniu Sebastiana Hulisza w 27 minucie. Popularny Giggs, który przed ostatnim meczem miał 18 trafień na koncie, najpierw w pierwszej połowie w 34 minucie doprowadził do wyrównania. W drugiej połowie w 56 minucie zdobył 20 gola w sezonie i zapewnił wygraną dla Lubuszanina.

WYNIKI OSTATNIEJ KOLEJKI 3 LIGI

Lubuszanin Trzcianka z głównym architektem drużyny Marianem Kurowskim osiągnął cel wynik sportowy, który przed sezonem można było przyjąć w ciemno.

- Nie wiem co będzie dalej potwierdza Marian Kurowski, który dostał już kilka propozycji z innych klubów.

Czas pokaże co będzie dalej. Prawdą dzisiaj jest, że Lubuszanin Trzcianka jest trzeci na zakończenie III- ligowych nie jest finansowym potentatem, posiada jednak najgorszą płytę w III lidze - dodaje trener Lubuszanina Trzcianka