Jaka będzie zima 2018? Na to pytanie szukają odpowiedzi chyba wszyscy. Lato rozpieściło nas wyjątkową, upalną, wręcz tropikalną aurą, jesień również zapowiada się pogodnie (niemal wiosennie). Jaka więc będzie zima 2018/2019? Prognozę pogody na tegoroczną zimę ma już Krzysztof Jackowski, znany jako jasnowidz z Człuchowa.

Jaka będzie zima 2018?

Zima 2018 - jaka będzie? Czy czeka nas biała zima? Kiedy dokładnie przyjdzie? Jak długo będziemy jeszcze cieszyć się ładną, słoneczną pogodą?

Odpowiedzi na pytania o to, jaka będzie zima 2018, ma też Krzysztof Jackowski, czyli Jasnowidz z Człuchowa. Dla Super Expressu odpowiedział na kilka pytań o prognozę pogody na tegoroczną zimę.

Zima 2018 - jaka będzie? Mówi jasnowidz z Człuchowa

Polska zima bywa różna. Jak będzie w tym roku? SE.pl zapytał Krzysztofa Jackowskiego, znanego bardziej jako jasnowidz z Człuchowa o długoterminową prognozę pogody na zimę 2018/2019.

Czytaj też: Zima 2018/2019 - jaka pogoda? Prognoza pogody długoterminowa na zimę. Kiedy pierwszy śnieg?

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa październik 2018 będzie ciepły - jak na tę jesienną porę roku. Na łamach SE.pl stwierdził, że taki stan trwać może nawet do 22 października. Niestety, po tej dacie pogoda się załamie i jeszcze w październiku pojawić się może śnieg!

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa listopad 2018 będzie mało przyjemny, dżdżysty. Jak jednak mówi dla SE.pl, będą się czasem zdarzać okresy słoneczne.

Zima 2018 - prognoza długoterminowa

Jaka będzie zima 2018? Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego grudzień zacznie się w miarę ciepło. Jednocześnie - jak mówi jasnowidz dla SE.pl, właśnie wtedy zima zaatakuje po raz pierwszy.

Początek astronomicznej zimy - najkrótszy dzień roku wypada 22 grudnia. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa, w terminie 15-24 grudnia może padać obficie śnieg i chwycić tęgi mróz.

Jakie będą święta? Na to pytanie jasnowidz z Człuchowa nie udziela odpowiedzi, jednak w rozmowie z Super Expressem stwierdza, że po okresie świątecznym zima nieco odpuści.

Zima 2018/2019 jakiej dawno nie było!

Poważna zima zdaniem jasnowidza z Człuchowa czeka nas w styczniu i w lutym. - To będzie poważna i tęga zima. Styczeń i luty to będą okresy zimy, której od dawna u nas nie było - cytuje Super Express słowa Krzysztofa Jackowskiego.

Jeszcze w grudniu mogą wystąpić ostre mrozy - powiedział SE.pl jasnowidz z Człuchowa.


Klimat w kraju się zmieni. Zagrożenie dla Polski i świata.