Pogrzeb Ewy Żarskiej w Piotrkowie, 27 kwietnia 2020 ZDJĘCIA, FILM

Marek Obszarny
Marek Obszarny
Pogrzeb Ewy Żarskiej odbył się w Piotrkowie w poniedziałek, 27 kwietnia 2020 roku, na miejscowym cmentarzu rzymsko-katolickim. Znaną dziennikarkę Polsatu, która zmarła w Łodzi, gdzie w ostatnich latach mieszkała i pracowała, pochowano w jej rodzinnym mieście, w którym się urodziła, wychowała i wykształciła.

Pogrzeb Ewy Żarskiej w Piotrkowie, 27 kwietnia 2020 [ZDJĘCIA]

Ewa Żarska, reporterka śledcza od lat związana z Telewizją Polsat i Polsat News, zmarła nagle w nocy z 16 na 17 kwietnia. Miała 45 lat. W ostatniej drodze towarzyszyła jej rodzina, przyjaciele, znajomi, sąsiedzi, dziennikarze, koleżanki i koledzy ze szkolnej ławy, m. in. z II LO w Piotrkowie. W sumie kilkaset osób.

Dziennikarka relacjonowała wydarzenia z Łodzi i regionu, w swoich reportażach poruszała trudne tematy morderstw, gwałtów i porwań.

Ewa Żarska była nagradzana za swoje materiały. Otrzymała nagrodę w konkursie "MediaTory" za reportaż "Mała prosiła, by jej nie zabijać". Była także nominowana do nagrody Grand Press w kategorii dziennikarstwo śledcze. Napisała książkę "Łowca - Sprawa Trynkiewicza" o Mariuszu Trynkiewiczu, zabójcy czterech chłopców w Piotrkowie.

Wkrótce kolejne zdjęcia

Wideo

Materiał oryginalny: Pogrzeb Ewy Żarskiej w Piotrkowie, 27 kwietnia 2020 ZDJĘCIA, FILM - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie