https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pokładełko teleskopowe służy do? Do czego służy? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

S
Pokładełko teleskopowe służy do? - z takim pytaniem musi zmierzyć się uczestnik emitowanego dziś odcinka teleturnieju "Milionerzy".

Pokładałko teleskopowe służy do?

  • motylom do składania jaj
  • do widzenia binokularnego


Prawidłowa odpowiedź to motylom do składania jaj.

Pora roku zodiakalnych Skorpionów to? [PYTANIE I ODPOWIEDŹ - MILIONERZY]

Milionerzy to teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi, a w drodze do zwycięstwa może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności". Zagadnienia mają różnorodną tematykę i stopień trudności. Prawidłowa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną.

Milionerzy TVN 2017 [nowa edycja teleturnieju, odcinek 1 online - 5.09.2017]

Wiosenny sezon „Milionerów” oglądało średnio 2,35 mln widzów. Teleturniej podniósł widownię swojego pasma o 1,55 mln osób. TVN w czasie jego emisji zajął drugie miejsce w rynku telewizyjnym - podają wirtualne media.

Jedyną osobą, której udało się wygrać milion w polskiej wersji programu jest Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku.

Tak wygląda pokój Mateusza

Ma zanik mięśni, ale zbiera na większe mieszkanie. Chce ulży...

Milionerzy - Hubert Urbański

Wybrane dla Ciebie

Starocie z PRL poszukiwane przez kolekcjonerów - mogą okazać się prawdziwym skarbem

NOWE
Starocie z PRL poszukiwane przez kolekcjonerów - mogą okazać się prawdziwym skarbem

Takie są emerytury po waloryzacji w Niemczech. Zobacz tabelę zysku

NOWE
Takie są emerytury po waloryzacji w Niemczech. Zobacz tabelę zysku

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska