Pół tysiąca biegaczy na trasie Green Run Inowrocław [zdjęcia]

Dariusz Nawrocki
W sobotę o godzinie 13 wystartowała druga edycja Four Colours Grand Prix Inowrocławia na 5 i 10 kilometrów. W zawodach wzięło udział aż 451 biegaczy z całego kraju.Pierwszy z biegów Green Run rozpoczął się i kończył na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Zawodnicy biegli ulicami miasta i alejkami Parku Solankowego. 5-kilometrową trasą najszybciej, bo z czasem 15:31, pokonał Bartosz Pawlak z Padniewka. Drugi był Paweł Moskal z miejscowości Kurzętnik, a trzeci - Jakub Marzyjanek z Inowrocławia. Pierwszy w biegu na 10 kilometrów był Mariusz Pawłowski z miejscowości Marzęcice (czas 33:45). Drugie miejsce zajął Dariusz Śliwiński ze Żnina, a trzecie - Paweł Śliwiński z Lipna.Na najlepszych czekały nagrody, a na wszystkich - pamiątkowe medale. Dariusz Nawrocki
Wystartowała druga edycja Four Colours Grand Prix Inowrocławia na 5 i 10 kilometrów. W zawodach wzięło udział aż 451 biegaczy z całego kraju.

Materiał oryginalny: Pół tysiąca biegaczy na trasie Green Run Inowrocław [zdjęcia] - Gazeta Pomorska