https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Policjanci zatrzymali dwie czarne owce w swoich szeregach

za: nto.pl (Tomasz Kapica)
fot. sxc.hu
Jak informuje portal nto.pl sąd zastosował wobec jednego z zatrzymanych w Głubczycach funkcjonariuszy areszt.

Doniesienia dziennikarzy "Nowej Trybuny Opolskiej" potwierdza Lidia Sieradzka z Prokuratury Okręgowej w Opolu: - Zatrzymano dwóch funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach. Wobec jednego z nich sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci aresztu - mówi.

Jak dowiedział się portal nto.pl, sprawa dotyczy matactwa przy postępowaniu dotyczącym wyjaśnienia kolizji drogowej. W sprawie zatrzymano także jedną osobę cywilną. Postępowanie prowadzi na razie Prokuratura Rejonowa w Głubczycach.

Głubczyccy funkcjonariusze zostali zatrzymani przez pracowników Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Źródło: Policja zatrzymała dwóch policjantów
Udostępnij

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

e
ezechiel37
Chca obsmarowac a z ortografia cienizna!!!!!!!!
Znajac zycie dziennikarz konczyl fizyke molekularna.......
G
Gość
"Geniusze ortograficzni' nazywają siebie dziennikarzami. Patrz: pisownia Głubczyce
G
Gość
Może zdecydujcie Głupczyce czy Głubczyce? Podpowiadam, ze ta druga wersja jest prawidłowa. Niech żyje "dziennikarska" brać!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska