Polonia Bydgoszcz po walce przegrała w Daugavpils


Kto by się spodziewał! Żużlowcy Polonii Bydgoszcz przegrali mecz Nice Polskiej Ligi Żużlowej w Daugavpils, ale zdobyli aż 41 punktów.
Podaj powód zgłoszenia
a
TYLKO NIE WŁADEK!
P
czarno to widzę.
Pseudopolonia dostanie baty w rewanżu aż zimno mi się robi.
Panie prezydencie Bruski to TWOJA wina.
NIGDY nie ufam Władkowi!
K
Gollob musiał ten mecz przegrać tak jak w rewanżu w Bydgoszczy będzie 55:35 dla Długopisów
h
Drodzy kibice przypominam że gospodarze jeździli bez dwóch swoich najlepszych zawodników bez takich że Polonia przegrała minimalnie bo w Bydgoszczy też dostanie lanie
p
Brawo Polonia!
L
Ten mecz był do wygrania. Curyło i juniorzy powinni przywieżć razem co najmniej 9 punktów. Wożniak trenowal latami juniorów i nic nie wytrenował.
Jeżeli do Poloni dołaczy chociaż jeden zawodnik na poziomie minimum 6 pkt. To przyszłość Polonii widzę bardzo pozytywnie.
Jeżeli do Poloni dołaczy chociaż jeden zawodnik na poziomie minimum 6 pkt. To przyszłość Polonii widzę bardzo pozytywnie.
k
Moim zdaniem taki wynik przed rewanżem to spora szansa na bonus w dwumeczu. Zabrakło kilka oczek Siopka czy Curyło, ale jak dla mnie bardzo przyzwoity wynik! Brawo Polonia !!!