Polska - Rosja online. Transmisja LIVE Memoriału Huberta Wagnera

S, AIP
Transmisja telewizyjna meczu Memoriału Wagnera 2018 Polska – Rosja od godz. 17.30 w Polsacie Sport i Super Polsacie. Studio przedmeczowe rozpocznie się o godz. 16.45 w Polsacie Sport. Aneta Żurek
Obie siatkarskie drużyny po dwóch kolejkach mają na koncie komplet zwycięstw i 5 pkt. Stawką meczu Polska - Rosja będzie zwycięstwo w Memoriale Huberta Wagnera. Oglądaj mecz w internecie i tv.

Polacy najpierw bardzo pewnie pokonali Kanadę 3:0, a w sobotę, po zaciętej walce, ograli 3:2 Francję. "Sborna" natomiast, aktualny mistrz Europy, zaczęła od 3:1 z "Trójkolorowymi", a dzień później nadspodziewanie długo męczyła się przetrzebioną kontuzjami Kanadą, zwyciężając 3:2.

Co ciekawe, rok temu, także w hali w Krakowie, sytuacja była podobna. Wówczas dwa pierwsze sety wygrali Rosjanie, ale w trzech następnych nasza drużyna, oparta na bardzo młodych graczach, była lepsza i sięgnęła po główne trofeum.

Polska - Rosja. Gdzie oglądać mecz w internecie i tv?

W internecie mecz można obejrzeć na płatnych platformach transmitujących sygnał Polsatu, m.in. ipla.

Memoriał Huberta Wagnera - tak było w poprzednich meczach

W piątek 24 sierpnia rozpoczął się Memoriał Huberta Wagnera. W pierwszym meczu reprezentacja Polski bezproblemowo pokonała prowadzonych przez trenera Stephane'a Antigę Kanadyjczyków 3:0 (29:27, 25:17, 25:19).

25 sierpnia reprezentacja Polski siatkarzy odniosła drugie zwycięstwo w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Drużyna Vitala Heynena po piątkowej wygranej z Kanadą 3:0 tym razem pokonała 3:2 Francję. Biało-czerwoni objęli prowadzenie po emocjonującej końcówce pierwszego seta, którego wygrali 30:28. Dwie kolejne partie padły łupem Francji do 21 i 22. Polacy doprowadzili do tie-breaka dzięki zwycięstwu 25:21, a w decydującym secie wygrali 15:13. Mecz skuteczną kiwką zakończył Artur Szalpuk.