https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pomagamy ofiarom nawałnicy. Też możesz pomóc! [SKRZYNKA POMOCY]

red
Przemyslaw Swiderski
Nawałnica przeszła przez nasz region. Potrzebujesz pomocy? A może potrafisz pomóc ofiarom burzy? Wyślij maila ze swoim zgłoszeniem na [email protected] lub [email protected].

Komentarze 12

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

D
DANUTA
W dniu 27.08.2017 o 03:52, Natalia napisał:

Witam jestem z Małej Kloni wsi która jest poszkodowana przez nawałnice proszę o dary i chemię mam trójkę dzieci i w tym dwuletnią corke.Stracilismy dach nad głową.Prosze o pomoc ludzi dobrej woli

WITAM JAKIEJ POMOCY PANI POTRZEBUJE I GDZIE JĄ PRZEKAZAĆ? POZDRAWIAM.CZEKAM NA WIADOMOŚĆ.

o
odwołać całbeckiego
W dniu 28.08.2017 o 08:14, korolek napisał:

Kiedy przyszedł z POmocą niby gospodarz tego regionu , który nie znosi jego zachodniej części ,marszałek P. Całbecki ,skuteczny dla swojego okręgu wyborczego tj. Torunia i okolicy?Obudził się,oderwał od gęsi i pszczół na dachu , od spraw toruńskich na 10 ,czy 14 dzień po nawałnicy?

 

On jedynie szybko działa gdy sprawa dot. Torunia.

Nawet w nocy POtrafi zwołać dziennikarzy ,żeby POchwalić się występami Stinga.

k
korolek

Kiedy przyszedł z POmocą niby gospodarz tego regionu , który nie znosi jego zachodniej części ,marszałek P. Całbecki ,skuteczny dla swojego okręgu wyborczego tj. Torunia i okolicy?

Obudził się,oderwał od gęsi i pszczół na dachu , od spraw toruńskich na 10 ,czy 14 dzień po nawałnicy?

N
Natalia
Witam jestem z Małej Kloni wsi która jest poszkodowana przez nawałnice proszę o dary i chemię mam trójkę dzieci i w tym dwuletnią corke.Stracilismy dach nad głową.Prosze o pomoc ludzi dobrej woli
E
Edyta z Nakla

A co z pomoca finansowa dla malych wspolnot ?? mieszkam w Nakle nad Notecia , podczas nawałnicy moja kamienica została uszkodzona tzn zerwało komin i część dachu. wlaścicielami jestesmy w 4 mieszkanców i dowiedzielismy sie że nam nie przysługuje pomoc finansowa dla poszkodowanych gdyz nie jestesmy domkiem jednorodzinnym tylko wielorodzinnym i gdzie tu sprawiedliwość???

c
czytelnik

Toruński marszałek P.Całbecki, namaszczony przez toruńskiego barona PO T. Lenza,obaj chwalą się,że są skuteczni dla Torunia, nie dość,że z tego DUoPOLskiego regionu uczynili gorzej niż ścianę wschodnią to jeszcze nie POmagają.

 

Tak pomaga Bydgoszcz

"Prezydent Rafał Bruski zadeklarował wsparcie finansowe dla gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, które ucierpiały w wyniku nawałnicy.

Miasto Bydgoszcz oraz spółki miejskie przeznaczą 400 tys. zł na rzecz Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz. O szczegółowym podziale tej kwoty na poszczególne poszkodowane nawałnicą gminy – członków stowarzyszenia, zadecyduje jego zarząd.

W pomoc zaangażowane są spółki w swojej działalności współpracujące z gminami wchodzącymi w skład stowarzyszenia, czyli Miejskie Wodociągi i Kanalizacja, ProNatura oraz Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.

W skład Metropolii Bydgoszcz wchodzą następujące jednostki samorządu terytorialnego: Bydgoszcz, Białe Błota Barcin, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin, Żnin, Powiat Bydgoski, Powiat Nakielski."

 
G
Gość

bolszewik się odezwał z dalekiej Syberii.

C
CBA
W dniu 17.08.2017 o 09:49, Gość napisał:

właśnie ciekawie dlaczego społeczeństwo jak zwykle daje przykład solidarności z poszkodowanymi przez żywioł a rząd i wojewoda poszkodowanych olewa.Gdyby tragedia dotknęła Rydzyka to też by go olewali tak jak zwykłych ludzi?

Co ty SBeku pieprzysz bez sensu !!!idz najedz sie sniegu bedziesz mądrzejszy .

s
strażak
Jutro tj piątek gotowych jest 5 zastepow osp. chcieliśmy wyruszyć z pomocą w rejon tucholi-Sępólna do usuwania skutków wichury ale komendant wojewódzki nie wyraził zgody gdyż podobno sytuacja jest opanowana.
G
Gość
W dniu 17.08.2017 o 08:58, zxc napisał:

Wszyscy pomagają oprocz ekologow z Puszczy Bialowieskiej ciekawe dlaczego !!!!!?????

właśnie ciekawie dlaczego społeczeństwo jak zwykle daje przykład solidarności z poszkodowanymi przez żywioł a rząd i wojewoda poszkodowanych olewa.

Gdyby tragedia dotknęła Rydzyka to też by go olewali tak jak zwykłych ludzi?

D
Dd
Haha ekolodzy to pomagają tylko sobie jak kase wziąć do swojch kieszeni. Ekolodzy to tylko nazwa ludzi którym nie chce sie pracowac. Przywiązać sie do drzewa i po krzyczą troche i to jest ich paca nie maja żadnych obowiązków zawsze sa bezradni.
z
zxc

Wszyscy pomagają oprocz ekologow z Puszczy Bialowieskiej ciekawe dlaczego !!!!!?????

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska