Potrącił na pasach, zawiózł do szpitala w Więcborku i......

  Potrącił na pasach, zawiózł do szpitala w Więcborku i... odjechał

  WM

  Potrącił na pasach, zawiózł do szpitala w Więcborku i... odjechał
  Najpierw potrącił chłopca na pasach, potem odwiózł do szpitala i kazał mówić, że ofiara... spadła ze schodów. Kierowcę - prawdopodobnie po amfetaminie - namierzyli policjanci z Więcborka.
  Potrącił na pasach, zawiózł do szpitala w Więcborku i... odjechał
  - Sygnał o poszkodowanym znajdującym się w szpitalu w Więcborku otrzymaliśmy ok. godz 18.35 w sobotę (9 lutego) - mówi asp. sztab. Wiesław Szczepanik z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim.

  Z odtworzonego przez policjantów biegu wypadków wynika, że chłopiec, którego odwieziono do szpitala, został wcześniej potrącony na pasach na jednej z ulic. - Kierowca odwiózł ofiarę na oddział ratunkowy i kazał mówić lekarzom, że ten spadł ze schodów - mówi asp. Szczepanik. Potem kierowca zwyczajnie... wyszedł i odjechał. Dopiero potem chłopiec opowiedział, co naprawdę się stało.

  Samochód sprawcy podobnie jak on sam został szybko namierzony. Kierowcę przebadano na zawartość alkoholu - był trzeźwy. - Wstępne testy narkotesterem wykazały jednak, że może być on pod wpływem amfetaminy - mówi Szczepanik. - Kierowce zatrzymano i pobrano mu krew do badania. Na wyniki musimy poczekać.
  Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej