https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Powiat inowrocławski. Miły świąteczny prezent od policji dla seniorów i dzieci. Zdjęcia

Dominik Fijałkowski
Książki, gdy, puzzle i inne wydawnictwa zebrane przez policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji oraz ich rodziny trafiły do dzieci i seniorów z Janikowa i Inowrocławia
Książki, gdy, puzzle i inne wydawnictwa zebrane przez policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji oraz ich rodziny trafiły do dzieci i seniorów z Janikowa i Inowrocławia KPP Inowrocław
Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu razem ze swoimi rodzinami przeprowadzili zbiórkę różnych wydawnictw i nie tylko, a następnie sprezentowali je dzieciom i seniorom.

Zobacz wideo. Tak stawiano bożonarodzeniową choinkę na Rynku w Inowrocławiu

- To taki mały przedświąteczny gest, który powinien sprawić radość. Udało się zebrać książki, albumy, bajki, puzzle i gry planszowe - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Przede wszystkim bajki, puzzle i gry policja sprezentowała maluchom z Janikowskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski „Dar Serca”.

Natomiast kilkaset książek o różnej tematyce policjanci przekazali seniorom z Domu Dziennego Pobytu „Życzliwa Przystań” w Inowrocławiu i Dziennego Domu „Senior+” w Janikowie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pozostałe

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska