https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pożar w Bydgoszczy. W środku sklepu hulajnogi elektryczne, potrzebna była ewakuacja

Kamila Pochowska
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
W niedzielny wieczór (16 marca) tuż przed godziną 21, strażacy odebrali zgłoszenie dotyczące pożaru serwisu hulajnóg elektrycznych na ul. Gackowskiego w Bydgoszczy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Pożar serwisu z hulajnogami przy ul. Gackowskiego w Bydgoszczy

O godz. 20:58 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w bloku, w którym znajduje się serwis serwis hulajnóg elektrycznych. Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej. Ewakuowano kilkadziesiąt osób. Jedna osoba trafiła do szpitala.

- Po przybyciu na miejsce strażacy skupili się na jak najszybszym dotarciu do miejsca pożaru. Ewakuowano trzydzieści osób. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Sytuacja pożarowa została opanowana po kilkunastu minutach. Na miejscu działały cztery zastępy straży pożarnej - mówi kpt. Karol Smarz, rzecznik komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

W najbliższym czasie powołany zostanie biegły. Prowadzone będzie śledztwo, które ma wyjaśnić przyczyny pożaru.

Nocny pożar w bydgoskim Fordonie

Ten weekend zdecydowanie nie jest spokojny dla bydgoskich strażaków. W nocy z soboty na niedzielę, doszło do pożaru bloku przy ul. Hallera w Fordonie. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala, w tym jeden strażak, który ucierpiał podczas akcji ratowniczej.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska