PROMOCJA! Prenumeratorze, nie przegap w Gazecie Pomorskiej! Kosmetyki, poradniki i przydatna eko ściąga już w październiku!

Katarzyna Piojda
Katarzyna Piojda
Udostępnij:
Stali czytelnicy zyskują podwójnie. Za prenumeratę Gazety Pomorskiej płacą mniej niż gdyby codziennie kupowali egzemplarz w kiosku. Do tego mają gratisy.

Prenumeratorzy „Pomorskiej” mają zapewnione nie tylko świeże informacje i ciekawostki w jednym miejscu, ale i bonusy. Kto wykupił prenumeratę na październik 2021, ten otrzyma upominek - i to co tydzień! Nie warto go przegapić.

Próbki kosmetyków w Gazecie Pomorskiej dla prenumeratorów

Skóra po lecie jest nie tylko opalona, ale też nieco zmęczona. Promienie słońca ją nadwyrężyły. Trzeba jej dopomóc.
Stąd nasz prezent: do sobotniego wydania, 16 października 2021, dołączymy próbkę kremu do twarzy. To krem nawilżająco-odżywczy, zawierający naturalną wodę mineralną Krystynka z Uzdrowiska Ciechocinek. Kosmetyk jednocześnie odżywia, odświeża i wygładza cerę. Przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy i szyi.

Tydzień później, w wydaniu z 23 października, prenumeratorzy Gazety Pomorskiej znajdą w niej kolejną próbkę, znowu ze składnikami z uzdrowiska w Ciechocinku. Tym razem będzie to szampon, który oczyszcza skórę głowy i wspomaga regenerację włosów.
A w sobotę, 30 października, będziemy mieli kolejną atrakcję dla prenumeratorów. To ekologiczna ściąga, miniporadnik, jak segregować tzw. trudne śmieci.

Poradniki z Gazetą Pomorską

A propos poradników - tych ci u nas pod dostatkiem. Właśnie zakończyliśmy pierwszy jesienny cykl. W bieżącym tygodniu, do czwartku, 7 października włącznie, pisaliśmy o wsparciu z budżetu państwa, w tym o 500 plus, 300 plus, emeryturach, rentach rodzinnych czy socjalnych.
W najbliższym tygodniu, znowu niejako w czterech odcinkach - od 11 do 14 października 2021 będziemy zamieszczać poradniki. Teraz skupimy się na pomocy z gminy. Będą Państwo mogli poczytać o tym, kto kwalifikuje się do otrzymania wsparcia z ośrodka opieki społecznej oraz jaką pomoc można otrzymać. Wyjaśnimy, co - oprócz zasiłków - oferują pracownicy socjalni. Inne formy pomocy, jak kartę dużej rodziny czy ulgę dla rodziny, również przedstawimy.
Jak zmniejszyć domowe rachunki za prąd, gaz czy ogrzewanie - tych kwestii będą dotyczyć nasze następne poradniki. Będziemy je publikować codziennie, w dniach 18-21 października.
Na koniec, czyli między 25, a 28 październikiem, zaserwujemy w „Pomorskiej” coś dla ciała, coś dla ducha. Mamy na myśli cykl „Nie rdzewiej, czyli ćwicz, żeby ciało nie bolało”. To będą porady z ćwiczeniami do wykonania w domu dla 50-,60-,70- i 80-latków.

Nie przegap wyjątkowych treści i prezentów dla Prenumeratorów! Zamów prenumeratę już dziś u swojego listonosza, w urzędzie pocztowym (czekamy do 20 października) lub pod numerem telefonu 52 511 94 64. Telefon czynny w dni powszednie od godz. 9:00 do 15:00.