https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Przedsiębiorcy porozmawiają o targowisku w lewobrzeżnym Toruniu

WG
Gdzie staną stragany po lewej stronie Wisły w Toruniu? Ruszają konsultacje w tej sprawie
Gdzie staną stragany po lewej stronie Wisły w Toruniu? Ruszają konsultacje w tej sprawie Lech Kamiński
Dziś głos w sprawie targowiska w lewobrzeżnej części naszego miasta będą mogli zabrać przedsiębiorcy. Opinie i propozycje lokalizacji dla straganów można zgłaszać do 28 września.

Przed nami pierwsza odsłona konsultacji społecznych dotyczących lokalizacji i kształtu targowiska na lewym brzegu Wisły. Dziś o godz. 18 w Centrum Targowym Park (Szosa Bydgoska 3) opinie w tej sprawie będą zgłaszać przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na toruńskich targach.

Urzędnicy przedstawili pięć propozycji, gdzie można ulokować stragany: przy Łódzkiej, Poznańskiej (przy Polmozbycie), pomiędzy Drzymały, Okólną i Jabłońskiego, przy rondzie Jacka Kuronia i Okólnej, a także Podgórskiej. Dokładny opis tych lokalizacji wraz mapą znajdziemy na stronie urzędu miasta: www.torun.pl.

Czytaj także: Porozmawiajmy o targowisku w lewobrzeżnym Toruniu

18 i 19 września swoje sugestie będą mogli zgłaszać mieszkańcy. Spotkania odbędą się kolejno: w Domu Muz przy ul. Poznańskiej (dla Podgórza i Stawek) i Szkole Podstawowej nr 17 przy ul. Rudackiej 26-32 (dla Rudaka i Czerniewic). Początek o 18. Magistrat zaplanował też dyżury konsultacyjne: 20 września w godz. 16.30-17.30 w Domu Muz przy Poznańskiej 52 i 24 września w godz. 16.30-17.30 - przy Wałach gen. Sikorskiego 8.

Czytaj e-wydanie »Lokalny portal przedsiębiorców

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

B
BIZNESMEN
no JAK SIĘ BIORĄ ZA TO TORUŃSCY URZEDNICY JEST PEWNE .....ŻE BEDA PROBLEMY I NIC Z TEGO NIE WYJDZIE ,uwazam ze lewa strona Torunia jest najbardziej przyszłosciowym terenem ,bo to co się na prawej stronie urzedy pod którymi nie ma gdzie zaparkowac /US,ZUS,sądy/no ale co tam urzedasy musza miec blisko na zakupy
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska