https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Qigong w inowrocławskich Solankach [zdjęcia[

Dariusz Nawrocki
Kilkadziesiąt osób skorzystało z zaproszenia Centrum Kształcenia Ustawicznego w Inowrocławiu i wzięło udział w niecodziennych zajęciach. Pod okiem Beaty Gazińskiej trenowali qigong, czyli starochińskie ćwiczenia uzdrawiające. Jest to system ćwiczeń zapewniający odprężenie i wewnętrzny spokój oraz uodparniający na stres.
Kilkadziesiąt osób skorzystało z zaproszenia Centrum Kształcenia Ustawicznego w Inowrocławiu i wzięło udział w niecodziennych zajęciach. Pod okiem Beaty Gazińskiej trenowali qigong, czyli starochińskie ćwiczenia uzdrawiające. Jest to system ćwiczeń zapewniający odprężenie i wewnętrzny spokój oraz uodparniający na stres. Dariusz Nawrocki
Kilkadziesiąt osób skorzystało z zaproszenia Centrum Kształcenia Ustawicznego w Inowrocławiu i wzięło udział w niecodziennych zajęciach.

Wybrane dla Ciebie

Emerytury czerwcowe brutto i netto - mamy wyliczenia. Takie pieniądze dla seniorów

Emerytury czerwcowe brutto i netto - mamy wyliczenia. Takie pieniądze dla seniorów

Ostatnie wyniki losowania Lotto i Lotto Plus

Ostatnie wyniki losowania Lotto i Lotto Plus

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska