Real - Bayern. Królewscy awansowali do finału Ligi Mistrzów [WIDEO, YOUTUBE, BRAMKI]

S, AIP
EastNews
Real Madryt podejmował dziś Bayern Monachium w rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów. Padł remis 2:2, co oznacza, że w dwumeczu lepsi okazali się "Królewscy". Zobacz, jak padły bramki w dzisiejszym meczu.

Na Santiago Bernabeu Real Madryt zmierzył się z Bayernem Monachium.

Wszystkie kamery będą zwrócone na Cristiano Ronaldo, który w Monachium był niewidoczny oraz na Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski od kilkunastu dni zmaga się z olbrzymią krytyką. Dziś chciał zamknać usta kibicom z Madrytu i wprowadzic Bayern do finału.

Real - Bayern za darmo online 2018. Mecz na żywo w internecie [Liga Mistrzów - 1.05.2018]

Wiadomo było, że Bayern, by awansować potrzebuje goli Roberta Lewandowskiego. W pierwszym meczu „Lewy” był mało widoczny i raptem miał dwie okazje do strzelenia gola. Po tym spotkaniu spłynęła na niego fala krytyki. Polaka w obronę wziął Karl-Heinz Rummenigge, prezydent Bayernu.

Przy okazji tego dwumeczu dużo mówi się o ewentualnym transferze Lewandowskiego do Realu. Wydaje się on będzie możliwy tylko w przypadku, gdy Polak strzeli na Santiago Bernabeu gole, które wyeliminują Realu i wprowadzą do finału Bayern.

W pierwszym meczu Real wygrał 2:1, ale wtorkowy mecz rozpoczął się świetnie dla Bayernu. Już w 3. minucie na listę strzelców wpisał się Joshua Kimmich. 8 minut później było już jednak 1:1 po trafieniu Karima Benzemy.

Lewandowski w Madrycie? Real na pewno by go chciał...

Źródło:
TVN 24

Tuż po przerwie Real prowadził 2:1 po drugim tego dnia trafieniu Benzemy. Bayern jednak doprowadził do wyrównania - Rodriguez strzelił gola w 63. minucie.

W pierwszym meczu Real wygrał w Monachium 2:1. Królewscy wygrali więc dwumecz 4:3.