Renault najechał na leżącego pod Brześciem Kujawskim -...

  Renault najechał na leżącego pod Brześciem Kujawskim - 46-latek nie żyje

  WM

  Aktualizacja:

  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©Jaroslaw Jakubczak

  Policjanci z Włocławka pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło w piątek (08.02.19) w m. Wolice (gm. Brześć Kujawski). Na leżącego częściowo na drodze i poboczu mężczyznę najechało renault. Poszkodowany trafił do szpitala z obrażeniami. Na drugi dzień mundurowi zostali powiadomieni o zgonie 46-latka.
  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©Jaroslaw Jakubczak

  Do zdarzenia doszło w piątek (08.02.2019) po godzinie 22 na drodze w miejscowości Wolice (gm. Brześć Kujawski). Z relacji zgłaszającej osoby wynikało, że doszło do potrącenia pieszego przez pojazd osobowy. Po dotarciu i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia mundurowi przystąpili do ustalenia okoliczności wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni kierujący renault, jadąc od m. Polówka w kierunku m.
  Osięciny, podczas manewru wyprzedzania innego pojazdu najechał na leżącą częściowo na drodze i poboczu osobę. 46-letni pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego renault, który wykazał, że był trzeźwy, natomiast od pieszego pobrano krew do badania. W sobotę (09.02.19) szpital powiadomił mundurowych, że uczestnik wypadku zmarł.

  Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Mundurowi proszą wszystkie osoby, które mogły widzieć zdarzenie lub wcześniej idącego mężczyznę w pobliżu m. Wolice (gm. Brześć Kujawski) o kontakt telefoniczny z policjantem prowadzącym postępowanie pod nr. tel. 54 414 56 00 lub nr 112.



  Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (3) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej