Siatkarki Jokera Mekro Świecie wiceliderkami na zapleczu Orlen Ligi

Redakcja
Siatkarki Jokera Mekro Energoremont Świecie mają dobrą passę. Awansowały na wicelidera, na zapleczu Orlen Ligi Joker Mekro Świecie
Jak wiedzie się na zapleczu Orlen Ligi siatkarkom Jokera Mekro Energoremont Świecie? Po pokonaniu Sokołowa SA Nike Węgrów 3:1 są wiceliderkami I ligi pań!

JOKER MEKRO ENERGOREMONT ŚWIECIE - SOKOŁÓW SA NIKE WĘGRÓW 3:1 (25:21, 24:26, 25:20, 25:18)
JOKER: Wenerska, Wyrwa, Borawska, Kubacka, Majkowska, Szczygioł, Gajowczyk (libero) oraz Dybek, A. Trybuła, Gajewska.

I-ligowy Joker, jak w transie, podtrzymał zwycięską serię
. Drużyna prowadzona przez Andrzeja Nadolnego wygrała mecz z Węgrowem, który ostrzył sobie zęby na pokonanie Jokera, jak we wrześniowym turnieju.

W 1. secie w I lidze zadebiutowała Agata Trybuła, wychowanka Jokera. Młodej przyjmującej nie udała się zagrywka i wkrótce usiadła na ławce, ale wszystko przed nią.

MVP tego meczu została Kinga Dybek, znakomicie grająca w ataku i obronie. Po meczu przyznała, że było to trudne spotkanie i zwycięstwo przyszło po ciężkiej walce.

- Robiłyśmy wszystko, by mecz przebiegał według naszego planu - zapewniała Kinga Dybek. - Jednak w drugim secie rywalki zdołały nas pokonać. Po obejrzeniu tego meczu na spokojnie, z trenerem , przeanalizujemy przyczyny słabszej gry w 2. secie, by błędów, jakie popełniłyśmy w końcówce seta, więcej nie powtórzyć.

12.Krosno Glass Karpaty AZS 6 1 4:18

5 listopada Joker spotka się w Krakowie z Proximą, równorzędnym rywalem. Jokerki mogą wygrać, co udowodniły tydzień wcześniej pokonując w Policach Chemika, w swym najlepszym meczu sezonu.