Skoki dziś WYNIKI. Skoki w sobotę kto wygrał w Willingen? Skoki Willingen 2020 WYNIKI, KLASYFIKACJA, TABELA [8.02]

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki narciarskie dzisiaj WYNIKI na żywo. Skoki w Willingen - transmisja online live. Skoki narciarskie dziś kto wygrał Andrzej Banas / Polska Press
Skoki dziś WYNIKI. Skoki w sobotę kto wygrał w Willingen? Kamil Stoch na podium! Skoki narciarskie dziś WYNIKI na żywo. Skoki w Willingen transmisja online live. Skoki dziś kto wygrał? Skoki wyniki konkursu w sobotę w Willingen TABELA, KLASYFIKACJA. Skoki narciarskie - kto wygrał w sobotę 8 lutego konkurs w Willingen? Liczymy na dalekie loty Dawida Kubackiego, Kamila Stocha i Piotra Żyły. Od piątku cykl Willingen Five z nagrodą 25 tysięcy euro - klasyfikacja. Skoki narciarskie w Willingen na żywo. Puchar Świata w skokach narciarskich Willingen 2020 wyniki. Skoki dzisiaj kto wygrał? Skoki klasyfikacja generalna - sprawdź miejsca Polaków. W sobotę 8 lutego konkurs indywidualne w Willingen - podajemy wyniki na żywo. Skoki narciarskie 8 lutego WYNIKI live. Skoki transmisja online na żywo. Wyniki konkursu indywidualnego w Willingen, kto wygrał skoki dziś?

Skoki narciarskie WYNIKI na żywo - kwalifikacje i konkurs w Willingen 8 lutego transmisja online live

KONKURS W NIEDZIELĘ W WILLINGEN ZOSTAŁ ODWOŁANY Z POWODU ZŁYCH PROGNOZ POGODY

Skoki WYNIKI na żywo

Skoki narciarskie na żywo. Kamil Stoch prowadził w Willingen po pierwszej serii. Stephan Leyhe pokazał, że będzie się liczył w klasyfikacji Willingen Five. Po zwycięstwie w kwalifikacjach skoczył 139,5 m. Kamil Stoch też poleciał świetnie - 139,5 przy wyższych notach od Niemca! Dawid Kubacki nieźle, ale jednak gorzej - 135 m. Na koniec został Stefan Kraft i największy faworyt także nie dał rady Stochowi - 135,5. Skoki w Willingen wyniki sobota.

KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU ŚWIATA, PUCHAR NARODÓW, KLASYFIKACJA ZAROBKÓW - KLIKNIJ I SPRAWDŹ RANKINGI PO KONKURSIE W WILLINGEN!

Skoki dziś kto wygrał

Skoki dzisiaj WYNIKI. Jakub Wolny udowodnił, że przerwa w startach i treningi pomogły, zapunktował po pierwszy w Pucharze Świata od wielu tygodni. Co więcej, świetny skok 135,5 m zapewnił mu 10 miejsce i szanse na najlepszy indywidualny wynik w sezonie. Z konkursem po pierwszej serii pożegnali się Aleksander Zniszczoł - 123 m, Andrzej Stękała - 112 m i Klemens Murańka - 121 m oraz najbardziej przykra niespodzianka - Piotr Żyła po skoku na 124 m. Skoki narciarskie online live.

Skoki Willingen wyniki w sobotę

Skoki w Willingen wyniki. KAMIL STOCH NA PODIUM W WILLINGEN! Stefan Kraft odpalił w drugim skoku 141 m i postawił wysoko poprzeczkę rywalom w serii finałowej, ale potem było jeszcze mocniej! Marius Lindvik - 143 m, Stephan Leyhe - 144,5 m! Został już tylko Kamil Stoch. 137,5 m to był solidny skok, ale wystarczył na podium w Willingen! Kamil Stoch o 1,1 punktu wyprzedził Stefana Krafta. To jego 70 podium w Pucharze Świata. Skoki w sobotę kto wygrał?

Skoki w Willingen wyniki online na żywo

Skoki Willingen transmisja online live. Dawid Kubacki jakoś nie może się przekonać do skoczni w Willingen - 129,5 w drugiej serii i stracił miejsce w czołowej dziesiątce. To jego najsłabszy start w Pucharze Świata od grudnia. Jakub Wolny także nie udźwignął presji - 126,5 m było jedną ze słabszych odległości w serii finałowej i Polak spadł do trzeciej dziesiątki. Kto wygrał skoki w Willingen?

Willingen Five KLASYFIKACJA GENERALNA, TABELA, KOLEJNOŚĆ 3/5

Skoki w Willingen na żywo

Skoki dzisiaj kto wygrał? Sobota na razie jest łaskawsza dla skoczków w Willingen. Za nami seria treningowa, która przebiegła bez wielkich problemów. Najlepszy Stefan Kraft - 137 m, bardzo dobrze spisał się także Kamil Stoch - 3 miejsce i 134 m. Dawid Kubacki skoczył 121,5 m. Kwalifikacje przebrnęli wszyscy Polacy, choć nie zachwycili. W czołowej dziesiątce zmieścił się jedynie Kamil Stoch po skoku na odległość 130 m, Dawid Kubacki skoczył 125,5 m. Wszystkich przeskoczył Stephan Leyhe - aż 145,5 m, drugi Stefan Kraft - 138 m, trzecie Timi Zajc - 138,5 m. Konkurs indywidualny w Willingen rozpoczyna się o godz. 16.00. Zapraszamy na WYNIKI na żywo ze skoków narciarskich.

Trwa głosowanie...

Kto wygra cykl Willingen Five?

Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo

Skoki transmisja online. Przed nami arcyciekawy weekend w skokach narciarskich. To dwa konkursy indywidualne w niemieckim Willingen. W piątek nie udało się przeprowadzić kwalifikacji. Najpierw wszystkie serie przyspieszono o trzy godziny z powodu niekorzystnych prognoz pogody na późne popołudnie. Potem ostatecznie przeniesiono kwalifikację na sobotę na godz. 15.00. O godz. 16.00 konkurs indywidualny w Willingen. Skoki narciarskie Willingen transmisja online live.

KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU ŚWIATA? KTO PROWADZI W DRUŻYNIE? KTO NAJWIĘCEJ ZAROBIŁ? KLIKNIJ I SPRAWDŹ!

Skoki dzisiaj kto wygrał w Willingen

Skoki dzisiaj wyniki na żywo. Skoczkom cały czas w piątek dokuczał wiatr w Willingen. Sesja treningowa została przerwana, gdy Słoweniec Ziga Jelar pofrunął 150 m. Skoki miały zostać wznowione o godz. 15.00, ale już wtedy było wiadomo, że kwalifikacje trzeba po raz kolejny przesunąć. Skoki transmisja na żywo.

Dawid Kubacki: Trochę się nudziliśmy. Generalnie nie ma internetu, więc trzeba gadać. Nie ma innego wyjścia. Taki dzień to jednak nic specjalnego. Można byłoby ten czas lepiej spożytkować. Na trening, lub na coś innego.

Skoki narciarskie dziś WYNIKI live

Transmisja online na żywo Willingen. Skoczkom w Willingen życzymy takich warunków, jakie 19 lat temu miał Adam Małysz. Pamiętacie? Komentator Eurosportu niemal stracił głos. "Unbelievable!" - rok 2001 i niesamowity skok Adama Małysza w Willingen.

Skoki Willingen transmisja online

Skoki kwalifikacje WYNIKI. To była loteria na skoczni w Willingen. Wszystko zależało od podmuchów wiatru. Seria treningowa znowu została przerwana na kilkanaście minut. W tych warunkach rywalizacja o punkty Willingen Five nie miała większego sensu. Kwalifikacje w Willingen stały się farsą. Jury trzymało skoczków w niepewności prawie cztery godziny. Trening na przemian wznawiano i przerywano. Skoki w sobotę WYNIKI.

TERMINARZ PUCHARU ŚWIATA 2019/20. KIEDY NASTĘPNY KONKURS?

Skoki na żywo - kwalifikacje w Willingen przełożone na sobotę

Skoki dziś WYNIKI. Ostatecznie Po skokach 36 z 53 zawodników trening został przerwany. Najdalej skoczył Słoweniec Anze Semenic - 141,5 m, natomiast z Polaków Jakub Wolny - 125 m, a swoje próby oddali jeszcze Andrzej Stękała - 116 m, Klemens Murańka - 116 m i Aleksander Zniszczoł - 119 m. Kwalifikacje mają zostać rozegrane w sobotę przed pierwszym konkursem indywidualnym. Program skoków w Willingen: godz. 14.00 trening, 15.00 kwalifikacje, 16.00 konkurs indywidualny. Ponadto niedzielny konkurs rozpocznie się już o godz. 10.15, powodem są niepokojące prognozy pogody. Zapraszamy na transmisję online na żywo.

Skoki Willingen na żywo - o której godzinie?

piątek 7 lutego

 • 13:00 oficjalny trening
 • 15:00 kwalifikacje - odwołane

sobota, 8 lutego

 • 15:00 kwalifikacje*
 • 16:00 konkurs indywidualny

niedziela 9 lutego

 • 10:15 konkurs indywidualny - odwołany

* zmiana godziny z powodu warunków atmosferycznych

Skoki WYNIKI na żywo

Skoki dzisiaj transmisja. Czy Kamil Stoch potwierdzi swoją władzę w Willingen? Z obecnie skaczących zawodników Polak ma na koncie najwięcej miejsc na podium w Pucharze Świata w Willingen. Wygrywał trzy razy (podobnie jak Noriaki Kasai) i dwa razy był drugi. W ogóle skocznia Mühlenkopfschanze jest szczęśliwa dla Polaków, którzy w pięciu ostatnich konkursach stawali na podium. Skoki dziś kto wygrał w Willingen?

Skoki Willingen 2020 na żywo

Skoki narciarskie transmisja online live. Teraz naszym faworytem jest jednak Dawid Kubacki, który dotąd na podium w Willingen stał raz - ma trzecim miejscu w 2018 roku, ale w 2017 i 2019 wygrywał w Niemczech z drużyną. Kubacki już nie będzie skakał pod presją bicia rekordów, w Sapporo po raz pierwszy od grudnia nie stanął na podium i to może mu tylko pomóc. - Jestem zadowolony z weekendu w Sapporo i czekam ze spokojem na kolejny konkurs - mówi trzeci skoczek klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Skoki WYNIKI na żywo.

Skoki najlepsze MEMY. Kibice komentują wyczyn Dawida Kubacki...

Skoki dziś kto wygrał?

Skoki online na żywo. Największym faworytem skoków w Willingen wydaje się być Stefan Kraft, który w Sapporo przed tygodniem objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. - Ta skocznia to prawie mamut, można spokojnie skoczyć nawet 150 metrów. Będzie ciekawie - zapowiada Austriak. Będą się liczyć zapewne także Stephan Leyhe, który w Sapporo po 1,5 roku przerwy wywalczył podium, Ryoyu Kobayashi oraz Karl Geiger. Skoki dzisiaj kto wygrał?.

Skoki w Willingen kto wygrał

Wyniki na żywo skoków narciarskich. Reprezentacja Polski na skoki w Willingen. Dzięki dobrym występom Klemensa Murańki w Pucharze Kontynentalnym Polska w czterech najbliższych weekendach Pucharu Świata (Willingen, Bad Mitterndorf, Rasnov, Lahti) może wystawić siedmiu skoczków. Wraca do kadry Jakub Wolny. Poza kadrą A pozostają Maciej Kot i Stefan Hula, którzy nadal będą szukać formy w Pucharze Kontynentalnym. Skoki dziś transmisja live.

Dawid Kubacki - żona Marta to jego wielkie wsparcie [galeria]

Skoki narciarskie na żywo

Skoki kto wygrał? Willingen Five zasady, klasyfikacja. W Willingen zostanie rozegrany minicykl z główną nagrodą w wysokości 25 tysięcy euro. Zgarnie ją skoczek, który będzie miał najwyższą łączną notę z kwalifikacji i czterech serii konkursowych w sobotę niedzielę. Trzy tygodnie temu na takiej samej zasadzie rozegrano Titisee-Neustad Five. Wtedy o wszystkim decydowała ostatnia seria, w której Ryoyu Kobayashi okazał się nieco lepszy od Dawida Kubackiego. Dwa lata temu Willingen Five wygrał Kamil Stoch, w poprzednim sezonie Ryoyu Kobayashi, a drugi był Piotr Żyła. Skoki narciarskie wyniki na żywo.

Puchar Świata w skokach - klasyfikacja, tabela 2 lutego 2020

 • 1. Stefan Kraft 1063
 • 2. Karl Geiger 1000
 • 3. Dawid Kubacki 924
 • 4. Ryoyu Kobayashi 907
 • 5. Kamil Stoch 613
 • 6. Marius Lindvik 607
 • 7. Daniel Andre Tande 516
 • 8. Stephan Leyhe 510
 • 9. Peter Prevc 507
 • 10. Yukiya Sato 463
 • 14. Piotr Żyła 396
 • 36. Maciej Kot 37
 • 40. Stefan Hula 31
 • 43. Jakub Wolny 22
 • 63. Klemens Murańka 4

Skoki w Willingen 2020 na żywo. Siedmiu polskich skoczków wystartuje w trzeciej edycji turnieju Willingen Five, którego zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 25 tysięcy euro

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

T
Truten

Co za debil pisze te artykuły? Nie idzie się w tym rozczytac. Ciagle te same nagłówki , kto dzisiaj kto dzisiaj kto dzisiaj.

H
Hahaha

Kobayashi na pewno nie wyprzedzi Kubackiego w klasyfikacji generalnej. Parówka z musztardą go osłabi.

A, i prawdziwą przyczyną odwołania niedzielnych zmagań nie jest zła pogoda, tylko kompromitacja w piątek.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3