Skoki narciarskie dzisiaj kto wygrał? Skoki dziś WYNIKI. Skoki Sapporo w niedzielę 2 lutego - WYNIKI, TABELA, KLASYFIKACJA [2. 02.]

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki narciarskie dzisiaj WYNIKI na żywo. Skoki w Sapporo transmisja online live. Skoki dziś kto wygrał? Andrzej Banas / Polska Press
Skoki narciarskie dzisiaj kto wygrał? Skoki dziś WYNIKI. Skoki Sapporo WYNIKI na żywo. Skoki w Sapporo - kto wygrał konkurs w niedzielę 2 lutego - transmisja online live. Koniec wspaniałej serii Dawida Kubackiego, wielkie zwycięstwo Stefana Krafta! W niedzielę rozegrano drugi konkurs indywidualny w Sapporo. Skoki narciarskie dzisiaj WYNIKI na żywo. Skoki konkurs indywidualny w Sapporo 2 lutego transmisja online live. Puchar Świata w skokach narciarskich w Sapporo wyniki. Skoki dzisiaj kto wygrał? Skoki sprawdź miejsca Polaków. W niedzielę 2 lutego konkurs indywidualny w Sapporo - sprawdź wyniki na żywo. Konkurs indywidualny w Sapporo w niedzielę live. Skoki narciarskie 2 lutego WYNIKI. Skoki transmisja online na żywo. Wyniki konkursu indywidualnego w Sapporo, kto wygrał skoki dziś?

Skoki w Sapporo WYNIKI na żywo - konkurs indywidualny 2 lutego kto wygrał

Skoki narciarskie dziś kto wygrał?

Skoki w Sapporo WYNIKI w niedzielę 2 lutego. Dawid Kubacki zaczął znowu fantastycznie - 131,5 m w pierwszej serii, ale krótko cieszył się z prowadzenia, bo Stefan Kraft znokautował rywali - 139 m i ponad 14 punktów przewagi nad Kubackim. Czterech Polaków przeszło kwalifikacje, trzech zobaczymy w serii finałowej. Kamil Stoch spisał się lepiej niż dzień wcześniej - 128 m i 7 miejsce z niewielką stratą do podium. Piotr Żyła raczej nie powtórzy miejsca w czołowej dziesiątce w Sapporo. Po skoku na odległość 121 m jest dopiero 25. Odpadł Aleksander Zniszczoł, który skoczył 110 m. Wyniki skoków narciarskich w Sapporo.

KAMIL STOCH AWANSOWAŁ! KLASYFIKACJA PUCHARU ŚWIATA I PUCHARU NARODÓW PO KONKURSACH W SAPPORO. KLIKNIJ I SPRAWDŹ!

Skoki kto wygrał dzisiaj?

Kto wygrał w Sapporo? Koniec serii Dawida Kubackiego po dziesięciu kolejnych konkursach na podium w Pucharze Świata. W drugim skoku niedzielnego konkursu w Sapporo Dawid Kubacki miał 126 m i spadł z drugiego na szóste miejsce. W serii finałowej poza zasięgiem był Stefan Kraft, który powtórzył 139 m wygrał drugi konkurs w sezonie i umocnił się na prowadzeniu klasyfikacji generalnej. Na podium wdarł się Stephan Leyhe, który popisał się najlepszym skokiem dnia - 142 m, trzeci był Ryoyu Kobayashi. Kamil Stoch w drugiej serii spadł na 9 miejsce, Piotr Żyła awansował na 21. Skoki Sapporo w niedzielę WYNIKI.

Dawid Kubacki: Zabrakło trochę szczęścia w drugiej serii. I tak jestem zadowolony, cały wyjazd do Japonii oceniam pozytywnie.

SKOKI W WILLINGEN 8 I 9 LUTEGO. SPRAWDŹCIE GODZINY I TRANSMISJE KONKURSÓW W TELEWIZJI

v

Skoki w niedzielę 2 lutego kto wygrał?

Skoki Sapporo 2 lutego wyniki. Japonię najszczęśliwszy opuszcza Stefan Kraft, który skacze w tym sezonie najrówniej i wyrasta na najpoważniejszego faworyta klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. - Bardzo lubię skocznię w Sapporo. Zawsze dobrze skacze mi się w Sapporo. Niedzielny konkurs był dla mnie najlepszy w tym sezonie. Skaczący przede mną nie mieli zbyt dobrych warunków, mnie udało się trafić na przedni wiatr. Miałem trochę szczęścia i wszystko poszło wręcz idealnie - powiedział Stefan Kraft po swoim zwycięstwie. Skoki w niedzielę WYNIKI.

Skoki Sapporo 2 lutego WYNIKI na żywo

Skoki narciarskie transmisja online. Czy Dawid Kubacki stanie na podium jedenasty raz z rzędu? Czy Ryoyu Kobayashi wreszcie wygra konkurs w swoim Sapporo? Czy Kamil Stoch odkuje się po nieudanej sobocie w Japonii? Przed nami drugi indywidualny konkurs na skoczni Okurayama w Sapporo. Kwalifikacje o godz. 1.00, pierwsza seria konkursowa o godz. 2.00 z soboty na niedzielę. U nas transmisja online na żywo ze skoków narciarskich.

Puchar Świata w skokach - klasyfikacja, tabela 2 luty 2020

 • 1. Stefan Kraft 1063
 • 2. Karl Geiger 1000
 • 3. Dawid Kubacki 924
 • 4. Ryoyu Kobayashi 907
 • 5. Kamil Stoch 613
 • 6. Marius Lindvik 607
 • 7. Daniel Andre Tande 516
 • 8. Stephan Leyhe 510
 • 9. Peter Prevc 507
 • 10. Yukiya Sato 463
 • 14. Piotr Żyła 396
 • 36. Maciej Kot 37
 • 40. Stefan Hula 31
 • 43. Jakub Wolny 22
 • 63. Klemens Murańka 4

Skoki narciarskie transmisja online

Skoki Sapporo na żywo. Dawid Kubacki najlepszy w kwalifikacjach do drugiego konkursu w Sapporo, nasz as skoczył 134,5 m i wyprzedził braci Domena i Petera Prevców. Kamil Stoch 17, Piotr Żyła 20, Aleksander Zniszczoł 34. Do konkursu nie zakwalifikowali się Andrzej Stękała i Klemens Murańka. Pierwszy skoczył zaledwie 94,5 m, drugi został zdyskwalifikowany. W konkursie pojawi się za to Noriaki Kasai. Niewykluczone, że to ostatnie skoki 47-letniego Japończyka w Pucharze Świata. Początek konkursu o godz. 2.00. Skoki wyniki na żywo.

Trwa głosowanie...

Kto wygra drugi konkurs skoków w Sapporo?

Skoki Sapporo w sobotę WYNIKI

Skoki transmisja online. W sobotę w pierwszej serii Ryoyu Kobayashi nie dał rywalom szans. Zwycięzca kwalifikacji osiągnął 141,5 m, zdecydowanie najdalej w pierwszej serii konkursu w Sapporo 1 lutego. Dawid Kubacki nie zawiódł - 136 m i jest trzeci z dużą szansą na dziesiąte podium z rzędu. Świetnie spisał się także Piotr Żyła - 132,5 m w kiepskich warunkach i jest piąty. Kamil Stoch skoczył niezłe 130 m, ale miał mocny wiatr pod narty i zajmuje dopiero 21 miejsce. Skoki dziś kto wygrał?

Skoki Sapporo WYNIKI na żywo

Skoki narciarskie na żywo. Niestety, wciąż mamy problem z zapleczem. Bardzo słabe skoki oddała pozostała nasza trójka. Szczególnie rozczarował Klemens Murańka. Tydzień wcześniej skakał powyżej 130 m na Okurayamie w Pucharze Kontynentalnym, a w sobotę zaliczył zaledwie 98,5 m i zajął czwarte miejsce od końca. Odpadli konkursu w Sapporo także Aleksander Zniszczoł - 109 m i Andrzej Stękała - 98 m. Skoki dziś WYNIKI.

AKTUALNA KLASYFIKACJA PUCHARU ŚWIATA I PUCHARU NARODÓW - KLIKNIJ I SPRAWDŹ MIEJSCA POLAKÓW!

Skoki dzisiaj kto wygrał?

Skoki Sapporo wyniki z soboty. Trwa wspaniała seria Dawida Kubackiego! W drugim skoku Polak skoczył 126 m i wydawało się, że straci podium podium. Tymczasem Ryoyu Kobayashi sensacyjnie spadł z progu - 110 m i zajął dopiero 16 miejsce. Humory kibiców w Japonii uratował Yukiya Sato, który po doskonały drugim skoku 138,5 m wygrał sobotni konkurs w Sapporo. Skoki narciarskie transmisja online.

Dawid Kubacki: - W Japonii niczego nie można być pewnym, tu zawsze są niespodzianki. Koncentrowałem się na swoim zadaniu. Warunków nie trafiłem idealnych, ale też nie były najgorsze. To były przyzwoite skoki.

Skoki narciarskie 1 lutego WYNIKI

Skoki dziś kto wygrał? Piotr Żyła nie obronił wysokiego miejsca po skoku na odległość 123,5 m, ale 9 miejsce to solidny wynik. Kamil Stoch nie będzie tego konkursu miło wspominał. W serii finałowej skoczył tylko 115,5 m i zajął 22 miejsce. Duże zmiany w klasyfikacji Pucharu Świata: nowym liderem Stefan Kraft, Dawid Kubacki wyprzedził Kobayashiego. Skoki narciarskie na żywo.

Skoki Sapporo 2020 wyniki live

Skoki dzisiaj kto wygrał. Kwalifikacje w Sapporo dla Ryoyu Kobayashiego. Gospodarz dwóch konkursów Pucharu Świata potwierdził rolę jednego z faworytów i skoczył 132 m. Najdalej w kwalifikacjach poleciał jednak drugi Stefan Kraft - 132,5 m. Ten duet wyróżnił się wyraźnie. Trzeci Karl Geiger miał już tylko 124,5 m. Skoki w Sapporo - konkurs indywidualny w sobotę 1 lutego WYNIKI na żywo. Skoki o godz. 8.30.

Skoki dzisiaj kto wygrał?

Skoki narciarskie Sapporo 2020 WYNIKI. Sześciu Polaków zakwalifikowało się do sobotniego konkursu w Sapporo. Najlepszy Dawid Kubacki zajął w kwalifikacjach 5 miejsce po skoku na odległość 124,5 m. Oprócz niego awansowali także Piotr Żyła, Kamil Stoch, Klemens Murańka, Aleksander Zniszczoł i Andrzej Stękała, czyli wszyscy Polacy, którzy startują w Sapporo. Niespodziewanie słaby skok oddał Kamil Stoch - 103 m i dopiero 42 miejsce. Oby to był wypadek przy pracy, w serii próbnej zwycięzca z Zakopanego zajął 4 miejsce. Skoki wyniki na żywo.

Skoki Sapporo wyniki na żywo

Skoki dziś kto wygrał? Przed nami azjatycki weekend w Pucharze Świata w skokach narciarskich, czyli dwa konkursy w domu Ryoyu Kobayashiego, na skoczni Okurayama w Sapporo. Zaczynamy w piątek wcześnie rano - kwalifikacje w Sapporo o godz. 8.30, dwie godziny wcześniej zaplanowano oficjalny trening. U nas transmisja online na żywo.

Skoki najlepsze MEMY. Kibice komentują wyczyn Dawida Kubacki...

Skoki transmisja online live

Kwalifikacje Sapporo kto wygrał? Dawno nie było tak ciekawego sezonu w skokach narciarskich. Choć minął już półmetek rywalizacji o Kryształową Kulę nie sposób wskazać największego faworyta. O zwycięstwie w klasyfikacji generalnej może myśleć śmiało sześciu, siedmiu skoczków w tym Polacy Kamil Stoch i Dawid Kubacki, który w sobotę będzie walczył o dziesiąte podium Pucharu Świata z rzędu. Skoki wyniki na żywo.

Trwa głosowanie...

Kto wygra pierwszy konkurs w Sapporo?

KIEDY NASTĘPNE KONKURSY? SPRAWDŹ TERMINARZ PUCHARU ŚWIATA 2019/20

Skoki narciarskie kto wygrał dzisiaj?

Skoki transmisja online. Kamil Stoch odżył po zwycięstwie w Zakopanem. Wcześniej prze kilka tygodni notował pojedyncze udane skoki, ale brakowało stabilizacji formy. Na Wielkiej Krokwi nasz mistrz olimpijski wygrał i cieszył sie z tego jak dziecko. - Mówiłem po konkursie Adamowi Małyszowi, że cieszę się, jakbym wygrał po raz pierwszy w życiu. Bo tak jest. Trudno się nie cieszyć z dalekich skoków, kiedy czuję, że zrobiłem wszystko, co w mojej mocy. Ostatnio próbowałem poprawiać się na siłę, a trzeba było poszukać czegoś innego, tego, co jest chyba najważniejsze dla każdego sportowca: mieć taką trochę dziecięcą radość z tego, co się robi - opowiadał Stoch w Zakopanem. Skoki narciarskie Sapporo live.

Skoki Sapporo wyniki online

Skoki dzisiaj kto wygrał? Kamil Stoch jest jednym z trzech Polaków, którzy wygrywali konkursy na Okurayamie, a przed rokiem zajął 2. miejsce. Wcześniej trzy razy dokonał tego Adam Małysz, który także w Sapporo sięgał po mistrzostwo świata w 2007 roku. Z kolei Dawid Kubacki jeszcze nigdy w Sapporo nie stał nawet na podium. Ostatni konkurs Pucharu Świata na Okurayamie wygrał przed rokiem Stefan Kraft. Wyniki skoków narciarskich na żywo.

KAMIL STOCH. NAJLEPSZE MEMY. Kamil Stoch: co to był za sezon...

Skoki narciarskie online na żywo

Skoki narciarskie dziś transmisja online. Trener Michal Dolezal zdecydował się tym razem na spore zmiany w składzie. Do Japonii poleciała nasza żelazna trójka: Dawid Kubacki, Kamil Stoch i Piotra Żyła, a także Klemens Murańka, Aleksander Zniszczoł i Andrzej Stękała. Murańka zresztą spędzi w Japonii kilkanaście dni. W poprzedni weekend wygrał na Okurayamie jeden z konkursów Pucharu Kontynentalnego. Skoki narciarskie dzisiaj na żywo.

WOJCIECH FORTUNA: DAWID KUBACKI MOŻE W TAKIM STYLU SKAKAĆ DO IGRZYSK W PEKINIE

Skoki Sapporo na żywo - o której godzinie skoki narciarskie?

piątek 31 stycznia

 • 6:30 oficjalny trening
 • 8:30 kwalifikacje

sobota, 1 lutego

 • 7:30 seria próbna
 • 8:30 konkurs indywidualny

niedziela 2 lutego

 • 1:00 seria próbna
 • 2.00 konkurs indywidualny

GDZIE OGLĄDAĆ SKOKI Z SAPPORO W TELEWIZJI. SPRAWDŹ PLAN I GODZINY TRANSMISJI!

Puchar Świata w skokach - klasyfikacja, tabela 1 luty 2020

 • 1. Stefan Kraft 963
 • 2. Karl Geiger 955
 • 3. Dawid Kubacki 884
 • 4. Ryoyu Kobayashi 847
 • 5. Marius Lindvik 594
 • 6. Kamil Stoch 584
 • 7. Daniel Andre Tande 496
 • 8. Peter Prevc 457
 • 9. Yukiya Sato 448
 • 10. Philipp Aschenwald 443
 • 13. Piotr Żyła 386
 • 36. Maciej Kot 37
 • 39. Stefan Hula 31
 • 42. Jakub Wolny 22
 • 61. Klemens Murańka 4

Skoki narciarskie. Trener Michal Doleżal odkrył karty. W zawodach Pucharu Świata w Sapporo wystartuje sześciu Polaków, w tym trzech zawodników z kadry B

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Co za debil to redaguje. Tego sie nie da czytać. Sześciolatek by to lepiej poskładał

G
Gość

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://pukanie.pl

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3