Skoki WYNIKI na żywo. Puchar Świata Titisee-Neustadt transmisja live, wyniki, klasyfikacja. Kto wygrał dzisiaj skoki? [10.01.2021]

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki na żywo WYNIKI Kuusamo. Kto wygrał skoki dzisiaj? PŚ w skokach transmisja online live. Gdzie oglądać skoki?
Skoki na żywo WYNIKI Kuusamo. Kto wygrał skoki dzisiaj? PŚ w skokach transmisja online live. Gdzie oglądać skoki? Andrzej Banas / Polska Press
Udostępnij:
Skoki WYNIKI na żywo. Puchar Świata Titisee-Neustadt transmisja live, wyniki, klasyfikacja. Kto wygrał dzisiaj skoki? Puchar Świata Titisee-Neustadt. Gdzie oglądać skoki w telewizji? Kto wygrał dzisiaj skoki? Czy Polacy nadal będą dominować po Turnieju Czterech Skoczni? Przed rokiem dwa razy w Titisee-Neustadt wygrał Dawid Kubacki. Tym razem pierwszy konkurs w sobotę wygrał Kamil Stoch. Skoki narciarskie - sprawdź najnowsze wyniki na żywo. Kto wygrał dzisiaj skoki? Kto wygrał skoki Puchar Świata Titisee-Neustadt 10.01.2021? Wyniki kwalifikacji w skokach narciarskich. Skoki transmisja online na żywo. Skoki WYNIKI dzisiaj. Sprawdźcie wyniki na żywo skoków narciarskich.

Skoki WYNIKI na żywo. Transmisja live Pucharu Świata w Titisee-Neustadt 10.01.2021

Skoki kto wygrał w niedzielę?

Skoki wyniki dzisiaj. Nie będzie 40 zwycięstwa Kamila Stocha, przynajmniej w Titisee-Neustadt. Nasz as skoczył jedynie 123,5 mi po pierwszej serii zajmuje 23. miejsce. Kiepskie warunki są małą wymówką, bo z wiatrem w plecy skakali także Markus Eisenbichler (136,5 m) oraz Halvor Egner Granerud (140 m). W serii finałowej zobaczymy wszystkich Polaków, ale o podium będzie ciężko. Najwyżej klasyfikowany Dawid Kubacki jest 6 i do trzeciego Eisenbichlera traci blisko 5 punktów. Miłą niespodzianką sprawił jedynie Jakub Wolny, który jest 7.

Skoki dzisiaj WYNIKI. Kto wygrał w Titisee-Neustadt

Po raz pierwszy w 2021 roku konkurs Pucharu Świata bez Polaka na podium. Najwyżej sklasyfikowany został Dawid Kubacki, który zajął szóste miejsce. Bardzo duży sukces Jakuba Wolnego, który był 9. Pozostali Polacy: 16. Piotr Żyła, 17. Kamil Stoch, 21. Andrzej Stękała, 28. Aleksander Zniszczoł, 30. Paweł Wąsek. Szóste zwycięstwo w sezonie odnosi Halvor Egner Granerud, który umocnił się na czele klasyfikacji generalnej.

Skoki dziś wyniki. Kto wygrał?

Skoki WYNIKI na żywo. Seria próbna dla Roberta Johanssona, który skoczył 142,5 m. Drugie miejsce dla Kamila Stocha (137 m). 140 metra przekroczył także Aleksander Zniszczoł.W serii konkursowej Zniszczołowi już tak dobrze nie poszło (124,5 m), ale mieliśmy inne powody do radości i to jakie! Kapitalnie skoczył Andrzej Stękała (143,5), ale to był dopiero przedsmak biało-czerwonych grzmotów.

Kto wygrał dzisiaj skoki w Titisee-Neustadt

Skoki wyniki na żywo. W pierwszej piątce aż czterech Polaków. Jedynie Halvor Egner Granerud zdołał przedzielić naszych asów. Najlepsi po pierwszej serii są Dawid Kubacki (143 m) i Kamil Stoch (139 m), a tuż za podium Piotr Żyła (143 m) i Stękała. W finale zobaczymy sześciu Polaków. Pewny awans do finału także wracających do Pucharu Świata Jakuba Wolnego (135 m) i Pawła Wąska (131 m).

Kto wygrał skoki w sobotę 9.01.2021

W serii finałowej wiele się nie zmieniło. Prowadzenia nie obronił Dawid Kubacki po słabszym skoku, ale mieliśmy innych asów. Tym największym znowu okazał się Kamil Stoch, który wyrównał najlepszy wynik konkursu (144 m) i nie dał szans Granerudowi. Na trzecie miejsce wskoczył Piotr Żyła. Piąty Andrzej Stękała, który poprawił swój najlepszy wynik w karierze Pucharu Świata.

Kamil Stoch: - Czuję zmęczenie w głowie, ale ciało wykonuje dobrze swoją pracę. Udało mi się zebrać sił. O rekordach będę mysął w przyszłości, teraz myślę o każdym skoku. Żałuję Dawida, bo zasłużył dziś na zwycięstwo, ale trafił pechowe warunki w drugiej serii.

Kto wygrał skoki dzisiaj?

Puchar Świata w skokach w Titisee-Neustadt WYNIKI na żywo. Świetne skoki Polaków na treningach i w kwalifikacjach w Titisee-Neustadt. Drugie miejsce zajął Dawid Kubacki z wynikiem 139 m. Lepszy był jedynie Halvor Egner Granerud, który skoczył metr dalej. Bardzo dobrze na niemieckiej skoczni spisywał się Andrzej stękała, który na treningu skoczył jedynie 2 metry bliżej od rekordu skoczni (146 m). Do sobotniego konkursu zakwalifikowali się także Jakub Wolny 139 m, Piotr Żyła 129,5 m i Aleksander Zniszczoł 127,5 m. Skoki na żywo w sobotę od godz. 16.00.

Puchar Świata w skokach w Titisee-Neustadt WYNIKI na żywo. TERMINARZ, PROGRAM, TRANSMISJE

Piątek 8 stycznia - terminarz skoków

 • 14.15 - trening
 • 16.15 - kwalifikacje do pierwszego konkursu, Eurosport

Sobota 9 stycznia - terminarz skoków

 • 15.00 - seria próbna
 • 16.00 - pierwsza seria konkursowa - TVP 1, TVP Sport, Eurosport

Niedziela 10 stycznia - terminarz skoków

 • 15.00 - kwalifikacje do drugiego konkursu, Eurosport
 • 16.30 - pierwsza seria konkursowa - TVP 1, TVP Sport, Eurosport

Kto wygrał dzisiaj skoki narciarskie?

Turniej Czterech Skoczni na żywo. Jako pierwszy na belce usiadł Andrzej Stękała. Skoczył śwetnie 135 m, ale Karl Geiger był jeszcze o 3 metry lepszy. Ten duet długo był na prowadzeniu. Niemiec przewodził aż do przedostatniego skoku w konkursie, który skoczył 139 m z bardzo wysokimi notami. Polak powiększył przewagę o ponad 16 punktów nad Granerudem.

Skoki narciarskie WYNIKI z Bischofshofen. Kto wygrał Turniej Czterech Skoczni?

Andrzej Stękała jest czwarty po pierwszej serii Piotr Żyła 10, Dawid Kubacki 12. Pewnie swoich rywali pokonali Piotr Żyła (134 m) i Aleksander Zniszczoł (126 m), natomiast przegrali z kretesem rywalizację w parach Aleksander Zniszczoł (z Japończykiem Yukiya Sato) i Maciej Kot (z Dawidem Kubackim).

Turniej Czterech Skoczni. Wielkie skoki Kamila Stocha

W serii finałowej wszystko ułożyło się dla nas wspaniale. Rywale jakby bez wiary: Granerud 134 m, Geiger pół metra bliżej. Takie skoki nie mogły przestraszyć Kamila Stocha. Polak poleciał 140 m! W wielkim stylu wygrywa konkurs i po raz trzeci w karierze Turniej Czterech Skoczni!

Kamil Stoch: - To był dla nas świetny cały turniej. Od początku wszystko funkcjonowało, każdy z nas dawał z siebie wszystko. Wielkie gratulacje dla całego sztabu, który stworzył nam takie warunki. Cała sytuacja przed turniejem uświadomiła mi jak bardzo chciałem skakać. Gdy dostałem szansę, to każdy skok celebrowałem i każdy skok dawał mi uśmiech.

Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Co za skoki! To był po prostu nokaut w Innsbrucku i Bischofshofen, nie tylko w wykonaniu Kamila, ale wszystkich polskich skoczków. Kamil Stoch najlepszy, Dawid Kubacki trzeci, a Piotr Żyła i Andrzej Stękała w czołowej szóstce Turnieju Czterech Skoczni. Nie ma mocnych na polskich skoczków. Zobaczcie najlepsze memy!Na następnych zdjęciach kolejne informacje. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Król jest t...

Skoki dzisiaj WYNIKI. Kto wygrał w Bischofshofen

Dawid Kubacki trzeci w klasyfikacji generalnej! Wcześniej rozstrzygnęła się rywalizacja o podium między Kubackim i Granerudem. Obaj liczyli w drugiej serii na więcej. Polak skoczył 131,5, ale to wystarczyło, Norwega w klasyfikacji generalnej wyprzedził o 0,4 pkt!

Kto dzisiaj wygrał skoki? Wyniki Turnieju Czterech Skoczni

Od czterech lata na skoczni w Bischofshofen na podium stają nieprzerwanie Kamil Stoch lub Dawid Kubacki. W środę 6 stycznia obaj będą walczyć o zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni. Na skoczni Paul-Ausserleitner-Schanze aż 16-krotnie wygrywali Austriacy (na 42 konkursy), ale tym razem karty powinni rozdawać Polacy, Norwegowie i ewentualnie Niemcy. To obiekt o rozmiarze 142 m. Jego rekordzistą jest od ubiegłego roku Dawid Kubacki, który skoczył 145 m. Skoki WYNIKI na żywo.

Trwa głosowanie...

Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?

Skoki WYNIKI dziś na żywo. Kto wygrał kwalifikacje?

Nie ma mocnych na Kamila Stocha! Po skoku w świetnym stylu na odległość 138 m Polak wygrał kwalifikacje do konkursu w Bischofshofen, wielkiego finału Turnieju Czterech Skoczni. Halvorowi Egnerowi Granerudowi nie pomógł nawet lot na odległość 140,5, przegrał ze Stochem i jeszcze Robertem Johassonem. W kwalifikacjach awans wywalczyli wszyscy Polacy: 6. Dawid Kubacki, 18. Aleksander Zniszczoł, 26. Andrzej Stękała, 28. Piotr Żyła, 42. Klemens Murańka, 45. Maciej Kot.

Wyniki Turniej Czterech Skoczni. Polskie pary KO w Bischofshofen

 • Stoch - Soukup
 • Kubacki - Kot
 • Zniszczoł - D. Prevc
 • Stękała - Geiger
 • Żyła - Lackner
 • Murańka - Y. Sato

Turniej Czterech Skoczni 2020/21 - kiedy skoki w Bischofshofen

 • 5.01.2021 - trening, godz. 15.00
 • 5.01.2021 - kwalifikacje, godz. 16.30
 • 6.01.2021 - konkurs indywidualny, godz. 16.45

Skoki dzisiaj na żywo. Wyniki Turnieju Czterech Skoczni

Kto wygrał skoki w Innsbrucku. Po przeciętnej serii próbnej Polacy dużo lepiej zaprezentowali się w konkursie w Innsbrucku. Jedynie Maciejowi Kotowi nie udało się wygrać swojej pary, ale rywalizował z Markusem Eisenbichlerem (przegrał bardzo nieznacznie) oraz Klemensowi Murańce, który skoczył tylko 112,5 m. Aż czterech skoczków mamy w czołowej dziesiątce po 1. serii. Andrzej Stekała i Piotr Żyła skoczyli po 126,5 m, pół metra bliżej, ale w gorszych warunkach poleciał Dawid Kubacki. Najlepszy z Polaków Kamil Stoch skoczył 127,5 m.

Skoki dzisiaj kto wygrał?

Wyniki Turnieju Czterech Skoczni. Kamil Stoch był najlepszy na Bergisel od pierwszego do ostatniego skoki. W serii finałowej poleciał 130 m i nie dał żadnych szans rywalom. - Każdy skok był udany, cały czas uśmiechałem się w powietrzu - przyznał po konkursie Kamil Stoch. Na podium także Anze Lanisek i Dawid Kubacki, a tuż za nim Piotr Żyła. W klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni Stoch przed Kubackim i Granerudem.

Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Co za skoki! To był po prostu nokaut w Innsbrucku i Bischofshofen, nie tylko w wykonaniu Kamila, ale wszystkich polskich skoczków. Kamil Stoch najlepszy, Dawid Kubacki trzeci, a Piotr Żyła i Andrzej Stękała w czołowej szóstce Turnieju Czterech Skoczni. Nie ma mocnych na polskich skoczków. Zobaczcie najlepsze memy!Na następnych zdjęciach kolejne informacje. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Król jest t...

Turniej 4 Skoczni. Transmisja na żywo. Kto wygrał skoki?

Polak liderem nie tylko konkursu, ale także całego Turnieju Czterech Skoczni. Dotychczasowy lider Halvor Egner Granerud skoczył zaledwie 116,5 m i jest 29!. Wicelider Turnieju Czterech Skoczni Karl Geiger skoczył tylko 117 m i także jest pod koniec trzeciej dziesiątki. To nie był udany dzień dla Niemców, bo Markus Eisenbichler z trudem zakwalifikował się do serii finałowej.

Skoki na żywo. Wyniki konkursu TCS w Innsbrucku

Turniej Czterech Skoczni na żywo. Czas na trzeci odcinek Turnieju Czterech Skoczni. Skocznia Bergisel należy od ulubionych Kamila Stocha, atakować podium Turnieju Czterech Skoczni chcą także Dawid Kubacki, Andrzej Stękała i Piotr Żyła. Właśnie Kubacki uważany jest teraz za jednego z faworytów Turnieju Czterech Skoczni. Jako swojego głównego rywala wskazał go Halvor Egner Granerud. - Jesteśmy dopiero na półmetku konkursu, jeszcze wszystko może się zdarzyć. Dlatego skupiam się wyłącznie na skokach, a nie na wyniku - podkreśla Kubacki.

Kto wygrał skoki dzisiaj? Turniej Czterech Skoczni WYNIKI

Wyniki na żywo skoków narciarskich. Dawid Kubacki nie zamierza zwalniać. Zwycięzca z Ga-Pa z drugim najdłuższym skokiem w kwalifikacjach w Innsbrucku (128 m), choć nieco wyżej oceniono krótszy skok Daniela Hubera, a metr dalej poleciał najlepszy w kwalifikacjach Halvor Engner Granerud. To była najlepsza trójka kwalifikacji. W niedzielę zapowiadają się wielkie emocje w Turnieju Czterech Skoczni. w konkursie w Innsbrucku zobaczymy wszystkich Polaków. Wyniki na żywo od godz. 13.30.

Wyniki skoków w Innsbrucku - polskie pary w konkursie Turnieju Czterech Skoczni

 • Kubacki - Kahofer
 • Stoch - Schmid
 • Żyła - J. Kobayashi
 • Stękała - Klimow
 • Zniszczoł - Jelar
 • Murańka - K. Sato
 • Kot - Eisenbichler

Turniej Czterech Skoczni 2020/21 terminarz Innsbruck

 • 2.01.2021 - kwalifikacje, godz. 13.30, transmisja na żywo Eurosport 1
 • 3.01.2021 - konkurs indywidualny, godz. 13.30, transmisja na żywo TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1

Turniej Czterech Skoczni klasyfikacja top 10

 • 1. Halvor Egner Granerud 555,0
 • 2. Karl Geiger 551,0
 • 3. Kamil Stoch 548,3
 • 4. Dawid Kubacki 546,4
 • 5. Markus Eisenbichler 531,5
 • 6. Philipp Aschenwald 530,7
 • 7. Andrzej Stękała 527,0
 • 8. Ryoyu Kobayashi 522,4
 • 9. Anze Lanisek 520,8
 • 10.Piotr Żyła 517,1

Skoki WYNIKI. Kto wygrał Turniej Czterech Skoczni?

Kto wygrał dzisiaj skoki? Świetnie zaczął się dla nas Turniej Czterech Skoczni 2020/21. Kamil Stoch drugi w Oberstdorfie i będzie walczył o swoje trzecie zwycięstwo w całym cyklu. Garmisch-Partenkirchen to dobre miejsce na atak na pozycję lidera. Niemcy na zwycięstwo na swojej skoczni czekają od 2002 roku i triumfu Svena Hannavalda. Zła wiadomość: aż pięć razy w tym czasie wygrywali Norwegowie, więc trzeba było uważać na Halvora Egnera Graneruda. Norweg nie dał jednak rady Polakom. Kapitalną formę pokazał Dawid Kubacki, który pobił rekord skoczni. Piotr Żyła na trzecim stopniu podium, a tuż za nim Kamil Stoch.

Piotr Żyła: - W czwartek byłem daleko od dalekiego skakania. Nie spodziewałem się podium, liczyłem na miejsce w dziesiątce. Cieszę się, pierwszy raz jestem na podium w turnieju. Zobaczymy co dalej będzie się działo.

Kto wygrał dzisiaj skoki w Garmisch-Partenkirchen

 • Granerud 136 m i przegrywa z Kubackim! Norweg o 0,1 pkt wyprzedza Żyłę. Przegrał konkurs, ale jest liderem Turnieju Czterech Skoczni.
 • Dawid Kubacki 144 m. REKORD SKOCZNI! Piękne lądowanie i prowadzenie w konkursie. Trzech Polaków na czele, został tylko Granerud
 • Kamil Stoch 132 m i jest za Żyłą. Będzie na pewno podium dla Polski w Ga-Pa
 • Eisenbichler 134 m i spada na 4 miejsce, Zyła wciąż prowadzi
 • Andrzej Stękała 133 m jest 5, ale będzie w czołowej dziesiątce
 • Piotr Żyła 137 m i wyprzedza Geigera
 • Geiger 138 m i będzie awans w klasyfikacji
 • Klemens Murańka 126 m i spadnie z 15 miejsca do trzeciej dziesiątki

Skoki dzisiaj na żywo. Wysokie miejsca Polaków w 1. serii w Garmisch-Partenkirchen

 • Geiger i Kraft słabiej, są na razie w drugiej dziesiątce, Anze Lanisek 138,5 m, ale z podpórką i jest dopiero 17. Granerud 137 m i wygrywa pierwszą serię. Drugi jest Dawid Kubacki, trzeci Kamil Stoch! Andrzej Stękała 6, Piotr Żyła 8.
 • Kamil Stoch 135 m i przegrywa tylko z Kubackim, czterech Polaków w top 6!
 • Dawid Kubacki 139 m! Ale skoki Polaków, oczywiście prowadzenie w konkursie
 • Andrzej Stękała fantastyczne 133,5 m! Domen Prevc 122 m i bez szans w starciu z Polakiem. Mamy trzeciego skoczka w serii finałowej, Stękała tylko za Aschenwaldem na razie
 • Piotr Żyła 129,5 m. Michael Hayboeck tylko 122 m. Polak wygrywa w parze i jest na razie drugi
 • Maciej Kot 126,5 m, Richard Freitag 129 m i to Niemiec wygrywa w tej parze
 • Klemens Murańka 130,5 m i pokonuje Naoki Nakamurę
 • Piotr Żyła 141 m i to był najdłuższy skok w serii próbnej. Świetnie także Kamil Stoch (139 m) i Andrzej Stękała (132,5 m)

Skoki w Ga-Pa. Kto wygrał kwalifikacje

Skoki kto wygrał dzisiaj? Anze Lanisek najlepszy w kwalifikacjach do drugiego konkursu w Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Dalej poleciał jednak drugi Halvor Egner Granerud, który otarł się o rekord skoczni (143 m). Polacy w komplecie zakwalifikowali się do konkursu 01.01.2021. Najlepsi w naszej kadrze byli Kamil Stoch (132,5 m, 6. miejsce), Dawid Kubacki (128 m i 8. miejsce) i Andrzej Stękała (133 m i 9. miejsce).

Wyniki skoków - polskie pary w 1. rundzie w Garmisch-Partenkirchen

 • Stoch - Polasek
 • Kubacki - Aigro
 • Stękała - D. Prevc
 • Murańka - Nakamura
 • Kot - Freitag
 • Żyła - Hayboeck
 • Zniszczoł - Kraft

Kamil Stoch: Nie chcę wracać do sytuacji sprzed turnieju. Najważniejsze że możemy robić to, co kochamy. Skakało mi się super. Odnalazłem samego siebie na skoczni i cieszę się tym, co robię.

Wyniki skoków w Garmisch-Partenkirchen

Czwartek 31.12.2020

 • 11.15 - oficjalny trening
 • 14.00 - kwalifikacje

Piatek 01.01.2021

 • 12.30 - seria próbna
 • 14.00 - pierwsza seria konkursowa

Skoki WYNIKI. Kto wygrał w Oberstdorfie

Wyniki Turnieju Czterech Skoczni. Po wielkim zamieszaniu związanym z wynikami badań w polskiej reprezentacji, mamy już ostateczne decyzje. Polacy wystartują w Oberstdorfie. Poniedziałkowe kwalifikacje zostały anulowane. W konkursie wystartuje 62 skoczków bez podziału na pary eliminacyjne. Zapraszamy na transmisję online na żywo z pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni 2020/21.

Turniej Czterech Skoczni. Wyniki w Oberstdorfie

 • Geiger 136,5 m i o 2,8 punktu Niemiec wyprzedza Kamila Stocha. Andrzej Stękała awansował z 19 miejsca na 7
 • Kamil Stoch 132,5 m i obejmuje prowadzenie!
 • Granerud 131 m i on wreszcie wyprzedza Eisenbichlera
 • Dawid Kubacki 126,5 m i jest szósty, drugi wciąż Stękała
 • Andrzej Stękała - powiało nieco pod narty i 136,5 m! Jest tylko za Eisenbichlerem, ale tylko punkt.
 • Piotr Żyła 129 m, też duża poprawa
 • Eisenbichler odpalił 142 m!
 • Klemens Murańka 120,5 m i zapewne będzie 30 w Oberstdorfie

Skoki dziś kto wygrał?

 • Halvor Egner Granerud 122 m. Zwycięzca pięciu kolejnych konkursów Pucharu Świata jest na razie 9. Kamil Stoch 4 po pierwszej serii, Dawid Kubacki 12, Andrzej Stękała 19, Piotr Żyła 26, Klemens Murańka 29. Prowadzi Karl Geiger, ale w czołówce różnice niewielkie
 • Markus Eisenbichler tylko 118 m! Skoczkowie mają duże kłopoty z wiatrem w plecy
 • Piotr Żyła 119,5 m i będzie pod koniec trzydziestki! To wielka niespodzianka
 • Dawid Kubacki 122 m w trudnych warunkach i na razie poza dziesiątką
 • Kamil Stoch 125 m i jest na razie czwarty z niewielką stratą do prowadzącego Geigera
 • Andrzej Stękała 123 m i na razie jest jedenasty i zapewnia sobie awans do finału
 • Aleksander Zniszczoł 117 m i nie będzie dziś więcej skakał
 • Klemens Murańka 122 m i na razie jest dziesiąty
 • Maciej Kot 118 m i bez szans na serię finałową

Skoki w Oberstdorfie - terminarz 29.12

 • 14:30 - trening tylko dla polskich skoczków
 • 15:00 - seria próbna
 • 16:30 - pierwsza seria konkursowa z udziałem 62 zawodników

Wyniki skoków dzisiaj. Transmisja online

Skoki na żywo. Kwalifikacje do konkursu w Oberstdorfie w poniedziałek 28 grudnia pierwszym akordem Turnieju Czterech Skoczni. Początek o godz. 16.30. Czy z Polakami na belce startowej? Niedzielne badania wykazały zakażenie koronawirusem Klemensa Murańki. FIS zezwoliłby na start pozostałych skoczków z negatywnymi badaniami, ale kluczowe będzie stanowisko niemieckich służb sanitarnych. Decyzja ma zapaść przed kwalifikacjami w poniedziałek.

Skoki na żywo. Konkurs w Oberstdorfie bez Polaków!

AKTUALIZACJA. Reprezentacja Polski została wykluczona ze startu w Oberstdorfie! Decyzja niemieckich służb sanitarnych spowodowana jest pozytywnym testem Klemensa Murańki. Nie wiadomo jeszcze, czy Polacy będą mogli przystąpić do kolejnych zawodów Turnieju Czterech Skoczni w Ga-Pa. Zadecydują o tym kolejne testy, ale bez względu na kolejne decyzje wiadomo, że Polacy tracą szansę na zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni 2020/21.

Turniej Czterech Skoczni: Polacy wrócą do gry?

AKTUALIZACJA. Poniedziałek, godz. 19.30. Kolejny zwrot akcji? Drugi test Klemensa Murańki negatywny! Ogromne zamieszanie w Oberstdorfie. Jak poinformował na twitterze Kacper Merk z Eurosportu, możliwe są powtórzone kwalifikacje we wtorek już z udziałem Polaków! Niemiecki sanepid postanowił, że jeszcze w poniedziałek wszyscy skoczkowie przejdą kolejne testy. Ich wyniki znane będą we wtorek rano i wtedy zapadną ostateczne decyzje.

Turniej Czterech Skoczni. Kto wygrał dzisiaj skoki?

To jedna z największych atrakcji sezonu dla kibiców skoków narciarskich. Cztery konkursy w Oberstdofie, Garmisch-Partnekirchen, Inbrucku i Bischofshofen od 28 grudnia do 6 stycznia. Stawką wielkie pieniądze i jeszcze większa sława. Z ostatnich czterech Turniejów Czterech Skoczni trzy wygrali Kamil Stoch i Dawid Kubacki. Ten pierwszy znowu jest wśród faworytów (choć tym zdecydowanie największym jest Halvor Egner Granerud). Trener Michal Dolezal do roli czarnego konia Turnieju Czterech Skoczni typuje Piotr Żyłę.

Trwa głosowanie...

Czy Polak wygra Turniej Czterech Skoczni w tym sezonie?

Skoki WYNIKI na żywo

Turniej Czterech Skoczni 2020/21 rozpoczyna się w poniedziałek 28 grudnia od sesji treningowej, a potem kwalifikacji do konkursu w Oberstdorfie. To dobre miejsce dla Polaków, w ostatnich czterech konkursach trzy razy był nasz reprezentant na podium. Przed rokiem od trzeciego miejsca w Oberstdorfie rozpoczął marsza po zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni Dawid Kubacki.

Skoki dzisiaj WYNIKI. Kto wygrał w Oberstdorfie?

Skoczkowie będą rywalizować na Schattenbergschanze, która jest częścią kompleksu skoczni Audi Arena w Oberstdorfie. To skocznia z jednym z najstarszych rekordów w Pucharze Świata. Trwa już 17 lat i ustanowił go Sigurd Pettersen (143,5 m). W 2000 roku rekord Schattenbergschanze ustanowił Adam Małysz - 132,5 m podczas 49. Turnieju Czterech Skoczni.

Polscy skoczkowie mogą liczyć na gorący doping nie tylko tysięcy kibiców, ale przede wszystkim swoich uroczych partnerek. Zobaczcie zdjęcia żon i dziewczyn naszych najlepszych zawodników. Która z nich najbardziej zasługuje na tytuł królowej zimy? Na następnych zdjęciach kolejne zdjęcia. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

Skoki Narciarskie - zobacz kobiety naszych reprezentantów. A...

Turniej Czterech Skoczni 2020/21 - wyniki na żywo Oberstdorf

 • 28.12.2020 - kwalifikacje, godz. 16.30, transmisja na żywo Eurosport 1
 • 29.12.2020 - konkurs indywidualny, godz. 16.30, transmisja na żywo TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1

Skoki na żywo. Kto wygrał skoki?

Puchar Świata w Engelbergu w niedzielę drugi konkurs indywidualny o godz. 16.00. Piotr Żyła prowadzi po pierwszej serii, w czołowej dziesiątce jeszcze Kamil Stoch i Dawid Kubacki, w finałowej serii także Klemens Murańka i Andrzej Stękała. Zaledwie 7 punktów dzieli ośmiu czołowych skoczków, będą wielkie emocje w drugiej serii Pucharu Świata w Engelbergu. Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo.

Kto wygrał dziś skoki narciarskie?

Skoki Engelberg WYNIKI, KLASYFIKACJA. Nie ma mocnych na Egnera Halvora Graneruda! Norweg wygrał dwa razy w Engelbergu i ma na koncie pięć zwycięstw z rzędu w Pucharze Świata. W serii finałowej najlepiej poradził sobie z trudnymi warunkami. Piotr Żyła skoczył 127,5 m i ostatecznie zajął trzecie miejsce, wyprzedził go jeszcze Markus Eisenbichler, który w serii finałowej poleciał najdalej (137,5 m). To dwudzieste podium dla polskiego skoczka w Engelbergu. Kamil Stoch 7, Dawid Kubacki 8.

Puchar Świata klasyfikacja generalna

 • 1. Egner Halvor Granerud 600
 • 2. Markus Eisenbichler 463
 • 3. Robert Johansson 244
 • 4. Piotr Żyła 238
 • 5. Anze Lanisek 219
 • 6. Pius Paschke 212
 • 7. Dawid Kubacki 205
 • 8. Yukiya Sato 193
 • 9. Daniel Huber 182
 • 10. Kamil Stoch 178

Wyniki Pucharu Świata w Engelbergu 20.12.2020 LIVE

 • Piotr Żyła 127,5 m. Nie wygrał, ale jest trzeci!
 • Sato 121,5 i spadnie daleko w klasyfikacji
 • Granerud 135,5 m i wskakuje na fotel lidera
 • Kamil Stoch 127,5 m, nie będzie dziś podium
 • Eisenbichler 137,5 m i on teraz jest liderem
 • Dawid Kubacki 128 m i jest trzeci
 • Andrzej Stękała 123,5 m w trudnych warunkach i na razie jest trzeci
 • Klemens Murańka 123 m. Jest na razie 7 i zapewne spadnie nieco w klasyfikacji

Kto wygrał skoki dzisiaj? Wyniki PŚ w Engelbergu (1 seria na żywo)

 • Granerud 141,5 m! Nokaut! Noty jednak niższe i jest dopiero trzeci za Żyłą i Sato
 • Eisenbichler 134 m i przegrywa nie tylko z Żyłą, ale i Stochem
 • Piotr Żyła 132,5 m i obejmuje prowadzenie
 • Dawid Kubacki 130,5 m i będzie w dziesiątce
 • Yukija Sato 135,5 m, duży bonus za wiatr i prowadzi
 • Daniel Huber 139,5 m i teraz on prowadzi
 • Kamil Stoch 137 m i prowadzenie w konkursie
 • Andrzej Stękała 126,5 m i ląduje na razie na 3 miejscu
 • Aleksander Zniszczoł 108 m i koniec marzeń o punktach Pucharu Świata
 • Klemens Murańka 127,5 i na pewno awansuje do serii finałowej

Skoki na żywo - wyniki kwalifikacji 20.12.2020

Kwalifikacje jak sobotni konkurs. Egner Halvor Granerud najlepszy, Kamil Soch drugi. Norweg skoczył dwa metry dalej od Polaka (136 i 134 m). Z dobrych informacji: ponad 130 metrów skoczyli jeszcze tylko Piotr Żyła i Dawid Kubacki. Cała nasza piątka zakwalifikowała się do konkursy. Odpadł m.in. reprezentant gospodarzy Simon Ammann.

Skoki dziś WYNIKI na żywo

przede mną jeszcze sporo pracy, moje skoki były dzisiaj poprawnie technicznie, nie mam zamiaru narzekać - powiedział Kamil po pierwszym w sezonie podium Pucharu Świata w Engelbergu. W niedzielę drugi konkurs Pucharu Świata. Wcześniej poznaliśmy kadrę na Turniej Czterech Skoczni. Trener Michal Dolezal wybrał Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Andrzeja Stękałę, Aleksandra Zniszczoła, Klemensa Murańkę i Macieja Kota.

Puchar Świata klasyfikacja generalna

 • 1. Egner Halvor Granerud 500
 • 2. Markus Eisenbichler 383
 • 3. Robert Johansson 220
 • 4. Piotr Żyła 178
 • 5. Dawid Kubacki 173
 • 6. Anze Lanisek 169
 • 7. Pius Paschke 167
 • 8. Yukiya Sato 164
 • 9. Daniel Huber 162
 • 10. Kamil Stoch 142

Skoki wyniki na żywo - Puchar Świata w Engelbergu.19.12.2020 LIVE

 • Granerud 138 m wyprzedza o 1,7 pkt Kamila Stocha
 • Kamil Stoc 134 m, wyprzedza Laniska i będzie przynajmniej drugi!
 • Eisenbichler 138 m i zwalnia Żyłę z prowadzenia
 • Piotr Żyła 131 m i teraz on prowadzi
 • Andrzej Stękała 131,5 m, prowadzenie i będzie w dziesiątce
 • Dawid Kubacki 132,5 i prowadzi po swoim skoku
 • Aleksander Zniszczoł 118 m i spadnie w klasyfikacji

Skoki wyniki na żywo - Puchar Świata w Engelbergu

 • Eisenbichler 133 m i jest za Kamilem, Granerud 133,5, m Norweg dostał dużą rekompensatę za wiatr i o 0,5 pkt wyprzedził Kamila Stocha! Czterech Polaków w czołowej dziesiątce, a 16 Aleksander Zniszczoł
 • Dawid Kubacki 126 m i jest na Stochem, Stękałą i Żyłą
 • Piotr Żyła 128,5 m i na razie jest 4
 • Anze Lanisek 137,5 m, ale w lepszych warunkach i przegrywa ze Stochem
 • Kamil Stoch 134 m i jest nowym liderem!
 • Aleksander Zniszczoł 127,5 m, ale w lepszym warunkach niż Stękała i jest za nim
 • Klemens Murańka tylko 115,5 m i raczej nie będzie w serii finałowej
 • Andrzej Stękała 125 m, najdalej jak dotąd. Świetnie się dla nas zaczyna konkurs

Skoki na żywo - WYNIKI Polaków w kwalifikacjach

 • Yukiya Sato wygrywa kwalifikacje po skoku na 137 m
 • Piotr Żyła 132,5 m i 2 miejsce w kwalifikacjach
 • Kamil Stoch 129 m (7 miejsce)
 • Dawid Kubacki 131 m (10 miejsce)
 • Andrzej Stękała 127 m (14 miejsce)
 • Klemens Murańka 123 m (26 miejsce)
 • Aleksander Zniszczoł 116,5 m (34 miejsce)
 • największe niespodzianki kwalifikacji to odpadnięcie Severina Freunda i Andreasa Wellingera
 • Fenomenalne skoki Kamila Stocha na treningach: najpierw 138 m, potem 146 m, co jest nieoficjalnym rekordem skoczni!

Skoki wygrał dzisiaj skoki?

Skoki na żywo. W ten weekend Puchar Świata w Engelbergu, a kolejny konkurs to już noworoczne Ga-Pa na otwarcie Turnieju Czterech Skoczni. W Szwajcarii liczymy na sukcesy, bo to miejsce szczęśliwe dla polskich skoczków. O punkty Pucharu Świata w Engelbergu będą rywalizować Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka oraz Andrzej Stękała.

Skoki WYNIKI na żywo 18.12.2020

Kto wygrał skoki narciarskie w Engelbergu? Na skoczni Gross-Titlis-Schanze zabraknie kilku dużych nazwisk. Pozytywny wynik na koronawirusa ma Karl Geiger i mistrz świata w lotach nie pojawi się w Szwajcarii, a pod znakiem zapytania stoi jego start w Turnieju Czterech Skoczni. Największym pechowcem sezonu jest jednak Stefan Kraft. Obrońca Kryształowej Kuli najpierw wypadł z Pucharu Świata z powodu zakażeń Covid-19 w kadrze Austrii, a teraz zmaga się z problemami z plecami.

Skoki na żywo.

Puchar Świata w Engelbergu rozpocznie się w piątek kwalifikacjami o godz. 18.00. Zapraszamy na transmisję live ze skoków narciarskich.

Puchar Świata w Engelbergu TERMINARZ, wyniki na żywo

Piątek,18.12.2020

 • 16:00 - seria próbna
 • 18:00 - kwalifikacje do konkursu indywidualnego

Sobota, 12.12.2020

 • 15:00 - seria próbna
 • 16:00 - 1 konkurs indywidualny

Niedziela, 13.12.2020

 • 14:30 - kwalifikacje
 • 16:00 - konkurs indywidualny

Kto wygrał skoki dzisiaj?

Skoki dzisiaj wyniki. Na półmetku niedzielnego konkursu w Niżnym Tagile prowadzi rekordzista skoczni Robert Johansson. W serii finałowej zobaczymy tylko dwóch Polaków. Świetne 6 miejsce zajmuje Paweł Wąsek, a o punkty Pucharu Świata będzie walczył także Aleksander Zniszczoł (29 miejsce). W serii finałowej Paweł Wąsek skoczył nieco bliżej, ale obronił 6. miejsce, Zniszczoł awansował aż na 19. miejsce. Najlepszy znowu Egner Halvor Granerud, który umocnił się na czele klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Paweł Wąsek dla Eurosportu: Było fajnie. Konkurs loteryjny, ale miałem szczęścia i oddałem dwa solidne skoki. Warto być grzecznym, wtedy przychodzą fajne prezenty na Mikołajki. To mój najlepszy wynik w karierze, a skoki jedne z najlepszych w życiu.

Puchar Świata w skokach klasyfikacja generalna 6.12.2020

 • 1. Egner Halvor Granerud 400
 • 2. Markus Eisenbichler 333
 • 3. Robert Johansson 220
 • 4. Yukiya Sato 164
 • 5. Dawid Kubacki 144
 • 6. Karol Geiger 141
 • 7. Daniel Huber 140
 • 8. Piotr Żyła 133
 • 9. Pius Paschke 127
 • 10. Anze Lanisek 109

Skoki wyniki na żywo - Puchar Świata w Niżnym Tagile 6.12.2020 LIVE

 • Paweł Wąsek 121,5 m i obroni miejsce w czołowej dziesiątce!
 • Aleksander Zniszczoł 123,5 m i powinien być awans w klasyfikacji o kilka miejsc

Puchar Świata Niżny Tagił. Wyniki pierwszej serii na żywo

 • Aleksander Zniszczoł 113,5 m. Liczyliśmy na dużo więcej. Będzie w serii finałowej, ale pod koniec trzydziestki
 • Maciej Kot 114 m
 • Jakub Wolny 94 m. Problemy po wyjściu z progu i to będzie słabszy występ niż w sobotę
 • Paweł Wąsek 128 m. Wreszcie dobry skok Polaka. To będzie pewny awans do finału
 • Stefan Hula 109,5 i z mizernymi szansami na serię finałową
 • Tomasz Pilch 97 m, bardzo słaby skok

Kto wygrał skoki w Niżnym Tagile?

Puchar Świata Niżny Tagił WYNIKI. Markus Eisenbichler miał na wyciągnięcie ręki trzecie zwycięstwo w sezonie, ale przegrał z wiatrem i popsuł swój ostatni skok. Wygrał po raz drugi z rzędu Egner Halvor Granerud i został nowym liderem Pucharu Świata. Wydarzeniem serii finałowej był rekord skoczni Roberta Johanssona (142,5 m), który dał Norwegowi awans z 25 miejsca na podium. My tez mieliśmy miłe chwile. Aleksander Zniszczył ostatecznie 6., czyli po ośmiu latach bije swój indywidualny rekord w Pucharze Świata. Punktowali także Jakub Wolny, Maciej Kot i Tomasz Pilch.

Skoki WYNIKI. Puchar Świata klasyfikacja top 10

 • 1. Egner Halvor Granerud 300
 • 2. Markus Eisenbichler 283
 • 3. Yukiya Sato 163
 • 4. Dawid Kubacki 144
 • 5. Karol Geiger 141
 • 6. Robert Johansson 140
 • 6. Daniel Huber 140
 • 8. Piotr Żyła 133
 • 9. Pius Paschke 109
 • 10. Anze Lanisek 95

Skoki dzisiaj WYNIKI. Kto wygrał?

PŚ Niżny Tagił WYNIKI. Aleksander Zniszczoł potwierdził wysoka formę w Niżnym Tagile. W pierwszej serii 131 m, długo prowadził, a ostatecznie na półmetku konkursu w Niżnym Tagile jest czwarty ze sporymi szansami na podium! Dwa metry dalej poleciał Jakub Wolny, ale miał dużo lepsze warunki i jest po pierwsze serii 11. W finale zobaczymy także Macieja Kota i Tomasza Pilcha.

Skoki wyniki na żywo - Puchar Świata w Niżnym Tagile 5.12.2020 LIVE

 • Eisenbichler miał ogromne kłopoty w powietrzu - zaledwie 80 m!Granerud z drugim zwycięstwem z rzędu w Pucharze świata
 • Granerud 132 m i on teraz prowadzi
 • Daniel Huber 133 m i on w końcu pokonuje Johanssona
 • Aleksander Zniszczoł 122 i on także przegrywa z Johanssonem. Polak będzie w najgorszym wypadku 7, co jest jego najlepszym wynikiem w karierze
 • Jakub Wolny 122 m - nie będzie czołowej dziesiątki, ale będą pierwsze punkty Pucharu Świata w sezonie
 • Maciej Kot też słabiej w 2. serii - 111 m w gorszych warunkach
 • Tomasz Pilch 96,5 m i będzie spadek zapewne na 30 miejsce
 • Robert Johansson 142,5 m i nowy rekord skoczni w Niżnym Tagile!

Skoki narciarskie WYNIKI na żywo

Poza zasięgiem rywali raczej Markus Eisenbichler. Poza serią finałową Paweł Wąsek oraz Stefan Hula, a z dużych nazwisk także m.in. Junshiro Kobayashi, Andreas Wellinger, Peter Prevc czy Simon Ammann.

Skoki relacja live

 • Markus Eisenbichler nokautuje rywali - 136,5 m!
 • Granerud 132,5 mi ratuje honor Norwegów, bo jego koledzy zdecydowanie słabiej. To nowy lider
 • Daniel Hubert 131 m i zmienia na prowadzeniu Olka Zniszczoła, jest lepszy o 4,6 pkt
 • Forfang tylko 121 m, a to przecież rekordzista tej skoczni
 • Tomasz Pilch czwartym Polakiem w serii finałowej
 • Paweł Wąsek 121 m, to jednak małe rozczarowanie, liczyliśmy na więcej z jego strony
 • Maciej Kot 123,5 m i bardzo blisko finałowej serii. AKTUALIZACJA: Kot awansował do finału
 • Stefan Hula 117 m i dalsze miejsce
 • Aleksander Zniszczoł 131 m, bliżej od Wolnego, ale w gorszych warunkach i prowadzi!
 • Tomasz Pilch 124 m, to był solidny skok i duże szanse na finał
 • Jakub Wolny 133 m, znakomity skok pierwszego z Polaków!

Skoki w Niżnym Tagile wyniki na żywo

Puchar Świata Niżny Tagił WYNIKI - kto wygrał skoki? Wygląda na to, że Aleksander Zniszczoł jest naszą największą nadzieją na wysokie miejsce w dwóch konkursach Pucharu Świata w skokach w Niznym Tagile. To on był najlepszy z naszej rezerwowej kadry na treningach, a po skoku na odległość 125 m zajął 8 miejsce w kwalifikacjach. Do sobotniego konkursu Polacy zakwalifikowali się w komplecie, co trudne nie było, bo sklasyfikowany 48 zawodników. Najlepszy znowu Markus Eisenbichler (135 m), choć na treningach dalej skakał Egner Halvor Granerud. Skoki na żywo w sobotę 5 grudnia: 15.15 seria próbna, 16.30 konkurs indywidualny w Niżnym Tagile.

Skoki dzisiaj na żywo

Seria próbna zdecydowanie dla Norwegów. Na czele Granerud, Tande i Johansson skoczyli ponad 130 metrów. Aleksander Zniszczoł najlepszy z Polaków i znowu blisko najlepszych. Odległość 129,5 m była tylko 1,5 m krótsza od najlepszego Graneruda. Miejsca Polaków w serii próbnej: 11. Zniszczoł, 14. Pilch, 15. Wąsek, 39. Wolny, 42. Kot, 45. Hula. Początek sobotniego konkursu o godz. 16.30. Wyniki na żywo z Niżnego Tagiłu

Jakub Wolny tak podsumował swoje kwalifikacje dla Eurosportu: Skok całkiem OK, choć jeszcze brakuje mi takiego błysku. Mieliśmy ostatnio dużo jednostek treningowych i pracowaliśmy nad jakością. Na treningach przed Wisłą też skakało mi się dobrze, ale w konkursie nie udało mi się tego pokazać. Liczę, że teraz forma będzie bardziej ustabilizowana.

Trwa głosowanie...

Najlepszym Polakiem w Niżnym Tagile będzie?

Skoki wyniki na żywo - trening w Niżnym Tagile 4.12.2020 LIVE

 • Pierwsza seria treningowa dla Egnera Halvora Graneruda, który skoczył 133 m, jako jedyny przekroczył barierę 130 m. Z Polaków najlepiej skoczył Aleksander Zniszczoł 123 m, 121,5 m zaliczył Paweł Wąsek, a pół metra bliżej lądował Jakub Wolny.
 • W drugiej serii treningowej Zniszczoł znowu najlepiej z Polaków - 127 m, Wąsek o pół metra bliżej. Najsłabiej na treningach wypadli najbardziej doświadczeni Maciej Kot i Stefan Hula. W drugiej serii dalej od Zniszczoła polecieli jedynie Robert Johansson, Yukiya Sato (128,5 m), Granerud (130,5 m) i Markus Eisnebichler (129 m) - dwaj ostatni z niższej belki.

Skoki wyniki na żywo - kwalifikacje w Niżnym Tagile 4.12.2020 LIVE

 • Stefan Hula 105 m - kwalifikacja
 • Tomasz Pilch 116,5 m - kwalifikacja
 • Paweł Wąsek 121,5 m - kwalifikacja
 • Maciej Kot 119 m - kwalifikacja
 • Jakub Wolny 124 m - kwalifikacja
 • Aleksander Zniszczoł 125 m - kwalifikacja
Polscy skoczkowie mogą liczyć na gorący doping nie tylko tysięcy kibiców, ale przede wszystkim swoich uroczych partnerek. Zobaczcie zdjęcia żon i dziewczyn naszych najlepszych zawodników. Która z nich najbardziej zasługuje na tytuł królowej zimy? Na następnych zdjęciach kolejne zdjęcia. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

Skoki Narciarskie - zobacz kobiety naszych reprezentantów. A...

Kto wygrał dzisiaj skoki? Wyniki Niżny Tagił

Kto wygrał skoki? W pierwszy weekend grudnia skoczkowie będą rywalizować o punkty Pucharu Świata na skoczni w Niżnym Tagile. Dwa indywidualne konkursy zostaną rozegrane na tydzień przed mistrzostwami świata w lotach. Dlatego trener Michal Dolezal do Rosji wysłał zaplecze kadry. W Niżnym Tagile będą skakać Stefan Hula, Maciej Kot, Tomasz Pilch, Paweł Wąsek, Jakub Wolny oraz Aleksander Zniszczoł. Pierwsze emocje już w piątek 4 grudnia: godz. 13.30 trening i godz. 15.30 kwalifikacje. U nas WYNIKI na żywo.

Transmisja na żywo ze skoków

Skoki na żywo - sprawdź wyniki. To będzie jedyny w tym sezonie Puchar Świata w skokach w Azji. Z organizacji zawodów najpierw zrezygnowało japońskie Sapporo, a dziś już wiemy, że nie odbędzie się także przedolimpijska próba w chińskim Zhangjiakou. Jest więc w terminarzu Pucharu Świata wolny weekend w lutym, który chętnie zagospodarują dodatkowymi konkursami Polacy, Niemcy lub Austriacy. FIS jeszcze nie podjął decyzji o dodatkowych skokach w Pucharze Świata.

Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo

Dobry występ kadrowiczów w Niżnym Tagile może być miłym prezentem dla Adama Małysza. Nasz legendarny skoczek w czwartek 3 grudnia obchodził 43 urodziny. Przypomnijmy, że w dorobku ma 39 wygranych konkursów Pucharu Świata. Kto wygrał skoki w Niżnym Tagile?

Skoki WYNIKI na żywo - terminarz Pucharu Świata w Niżnym Tagile

Piątek 4.12.2000

 • 13:30 - trening oficjalny
 • 15:30 - kwalifikacje do konkursu indywidualnego: Eurosport 1

Sobota, 5.12.2020

 • 15:15 - seria próbna
 • 16:30 - 1 seria konkursu indywidualnego: Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport

Niedziela, 6.12.2020

 • 14:30 - kwalifikacje
 • 16:00 - 1 seria konkursu indywidualnego: Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport

Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo Kuusamo Ruka 29.11. 2020 KOLEJNOŚĆ, TABELA

Skoki dzisiaj kto wygrał?

Wyniki skoków narciarskich w Kuusamo Ruka. Z Finlandii wyjeżdżamy z trzema miejscami na podium. W niedzielę świetnie spisał się Dawid Kubacki, który po raz drugi z rzędu zajął trzecie miejsce w konkursie Pucharu Świata. Zadowolony może być także Kamil Stoch, który pierwszy raz w sezonie jest w czołowej dziesiątce konkursu indywidualnego Pucharu Świata. Halvor Egner Granerud po znakomitym skoku w 2. serii łamie hegemonię Markusa Eisenbichlera. Dla Norwega to pierwsze indywidualne podium w karierze i od razu pierwsze.

Dawid Kubacki: - W sobotę spadłem, w niedzielę się dźwignąłem w drugiej serii, więc się wyrównało. Widzę pewne niedociągnięcia, ale wyjeżdżam z Ruki z dużym uśmiechem na ustach. Tutaj siedzisz na belce i nie wiesz, jakie trafisz warunki. Trzeba po prostu robić swoje i to dobry trening przed następnymi startami.

Skoki wyniki na żywo - seria finałowa 29.11.2020 LIVE

 • Eisenbichler tylko 131 m i jednak przegrywa z Granerudem!
 • Johannson 127 m, Kubacki znowu na podium!
 • Halvor Egner Granerud 142 m i odbiera prowadzenie Kubackiemu
 • Dawid Kubacki 139 m i jest nowym liderem!
 • Kamil Stoch 132 m i jest na razie tylko za Sato. Będzie pierwszy raz w sezonie w czołowej dziesiątce
 • Yukiya Sato 146 m! wyrównany najlepszy wynik weekendu w Kuusamo
 • Paweł Wąsek 117 m i jest tuż za Żyłą
 • Piotr Żyła 116,5, znowu zachwiany skok wicelidera Pucharu Świata

Kamil Stoch - Chciałbym z dużym luzem skakać za każdym razem ponad 140 metrów, ale muszę ustabilizować pewne elementy i krok po kroku budować dobrą dyspozycję. Nie muszę wiele poprawiać, ale muszę coś znaleźć i więcej z siebie wydobyć.

Puchar Świata klasyfikacja generalna 29.11.2020

 • 1. Markus Eisenbichler 280
 • 2. Egner Halvor Granerud 200
 • 3. Dawid Kubacki 144
 • 4. Karol Geiger 141
 • 5. Piotr Żyła 133
 • 6. Yukiya Sato 131
 • 7. Robert Johansson 80
 • 8. Anze Lanisek 66
 • 9. Pius Paschke 64
 • 10. Kamil Stoch 62

Skoki na żywo. Puchar Świata w Niżnym Tagile WYNIKI

Skoki dzisiaj wyniki na żywo w Kuusamo. Trudno będzie powtórzyć wynik z soboty. Z sześciu Polaków czterech znalazło się w finałowej serii, ale tylko Dawid Kubacki ma szanse na podium. Zajmuje 7. miejsce ze stratą niespełna 7 punktów do trzeciego zawodnika. Kamil Stoch jest 9., a rozczarował z pewnością Piotr Żyła, 27. po pierwszej serii. Poza zasięgiem rywali wciąż Markus Eisenbichler. Niemiec jako jedyny przekroczył 140 m i ma ponad 10 punktów przewagi nad kolejnym skoczkiem. PŚ Kuusamo Ruka transmisja live online.

Skoki wyniki na żywo - pierwsza seria 29.11.2020

 • Markus Eisenbichler 141 m i z dużą przewagą prowadzi w konkursie
 • Piotr Żyła tylko 121 m! Błąd na wyjściu z progu, ale jest miejsce pod koniec trzeciej dziesiątki
 • Dawid Kubacki 132 m i na razie 4. miejsce
 • Anze Lanisek 138,5 m i nowy lider konkursu. Po chwili zmienia go Robert Johannson z taką samą odległością, ale lepszą notą
 • Andrzej Stękała 123 m i na razie poza finałem
 • Kamil Stoch 130 m i na razie jest trzeci
 • Artti Aigro 134 m i prowadzi. Estończyk jest rewelacją tego sezonu
 • Paweł Wąsek 128 m, ale w dobrych warunkach, więc wysokiego miejsca nie będzie
 • Ryoyu Kobayashi 121,5 m, Japończyk wciąż bez formy
 • Johann Andre Forfang 136 m i będzie wysoko. W sobotę Norweg został zdyskwalifikowany przez błąd trenera.
 • Simon Ammann 113 m i chyba po raz trzeci w tym sezonie poza finałem

Skoki na żywo - konkurs w Kuusamo 29.11.2020

W niedzielę warunki do skakania dużo gorsze niż w sobotę. Na skoczni w Kuusamo mocno zawiewa, stąd seria kwalifikacyjna może potrwać dłużej niż zwykle. Przed południem z powodu podmuchów wiatru odwołano skoki do kombinacji norweskiej. Tym razem do konkursu przebiło się pięciu z sześciu polskich skoczków, kwalifikacje były nieudane dla Klemensa Murańki. Najlepsi znowu Niemcy: Pius Paschke (139 m) i Markus Eisenbichler (132,5 m).

Kwalifikacje w Kuusamo Ruka na żywo - skoki Polaków

 • Paweł Wąsek 108 m - kwalifikacja
 • Kamil Stoch 124,5 m - kwalifikacja
 • Andrzej Stękała 122 m kwalifikacja
 • Klemens Murańka 88 metrów i odpada z konkursu
 • Dawid Kubacki 118,5 m - kwalifikacja
 • Piotr Żyła 126 m - kwalifikacja i najwyższa nota w naszym zespole

Kto wygrał skoki dzisiaj?

Skoki dzisiaj w Kuusamo kto wygrał? Markus Eisenbichler znowu najlepszy w Pucharze Świata w skokach. Po zwycięstwie w Wiśle Niemiec był bezkonkurencyjny w Kuusamo Ruce. To jego trzecie zwycięstwo w karierze. My też mamy powody do radości. Na podium obok Eisenbichlera stanęli Piotr Żyła i Dawid Kubacki. W czołowej dziesiątce także Klemens Murańka. W serii finałowej znaleźli się wszyscy reprezentanci Polski. W niedzielę liczymy na równie dobre wyniki, a może i pierwsze w historii polskie zwycięstwo na tej skoczni. Skoki Kuusamo WYNIKI.

Skoki na żywo 29.11.2020

 • godz.14.00 kwalifikacje
 • godz. 15.30 pierwsza seria
Trwa głosowanie...

Czy w Kuusamo Polacy odniosą pierwsze zwycięstwo w sezonie?

Piotr Żyła dla TVP Sport: - Zapowiadałem, że tym razem Dawida pokonam. W pierwszej serii mi odskoczył, ale zrobiłem sobie wtedy zdjęcie z Mikołajem i poprosiłem, że mi dmuchał pod narty. No i poleciałem, fajnie. Drugie zawody i już podium, co tu się dzieje... (śmiech).

Puchar Świata w skokach klasyfikacja generalna

 • 1. Markus Eisenbichler 200
 • 2. Piotr Żyła 125
 • 3. Karol Geiger 109
 • 4. Egner Halvor Granerud 100
 • 5. Dawid Kubacki 84
 • 6. Yukiya Sato 81
 • 7. Daniel Huber 60
 • 8. Pius Paschke 54
 • 9. Bor Pavlovcić 47
 • 10. Anze Lanisek 40

Skoki wyniki na żywo - seria finałowa 28.11. 2020

 • Markus Eisenbichler 141 m. Niemiec po raz drugi w tym sezonie wygrywa konkurs indywidualny Pucharu Świata, dwóch Polaków na podium
 • Dawid Kubacki 132,5, przegrywa z Żyłą, ale zapewnia sobie podium!
 • Piotr Żyła 137 m z obniżonej platformy i prowadzi! Sato bliżej i Żyła zapewnia sobie podium w Kuusamo
 • Johannson 136 m i odbiera prowadzenie Murańce
 • Karl Geiger 132,5 m i wyrównuje wynik Murańki
 • Andrzej Stękała 131,5 i też wyprzedza Stocha. Trzech Polaków na czele
 • Klemens Murańka 134,5 m i odbiera prowadzenie Stochowi
 • Paweł Wąsek 123 m i straci miejsce w drugiej dziesiątce
 • Kamil Stoch zdecydowanie lepiej niż w 1. serii - 136 m i będzie awans z 22. miejsca

Skoki dzisiaj kto wygrał?

Skoki WYNIKI na żywo. Jest szansa na pierwsze w historii polskie zwycięstwo w Kuusamo. Po zwycięstwie w kwalifikacjach Dawid Kubacki jest drugi w 1. serii konkursu Pucharu Świata. Polak traci jednak prawie 9 punktów do Markusa Eisenbichlera, a wyprzedza o ponad 2 punkty Japończyka Yukiyę Sato. Wielkie szanse na podium ma także Piotr Żyła, który jest czwarty. W serii finałowej zobaczymy aż sześciu Polaków, czyli wszystkich, którzy stanęli na starcie. Poza finałem m.in. Ryoyu Kobayashi i Anze Lanisek. Skoki Kuusamo na żywo. Kto wygrał?

Skoki narciarskie - wyniki na żywo 28.11. 2020

 • Markus Eisenbichler 146 m... nokaut, tylko 1,5 metra bliżej od rekordu skoczni
 • Piotr Żyła 136 m, będzie w czołówce i mamy komplet skoczków w serii finałowej
 • Dawid Kubacki kapitalnie! 139 m i prowadzenie w konkursie
 • Andrzej Stękała 131 m i będą punkty w Pucharze Świata
 • Bor Pavlovcić 134,5 m, to nowy lider konkursu
 • Klemens Murańka 131 m i kolejny Polak w finale
 • Kamil Stoch 125 m, liczyliśmy na nieco więcej, ale jest awans do finału
 • Paweł Wąsek 130 m, ładny skok i drugi w karierze awans do serii finałowej
 • Robert Johansson pierwszy przekracza 130 m, dokładnie 134 m, chwilę wcześniej zdyskwalifikowano jego rodaka Forfanga
 • groźny upadek Daniela Andree Tande. Norweg na noszach opuszcza skocznię
 • Seria kwalifikacyjna dla Egnera Halvora Graneruda, który jako jedyny przekroczył 140 metrów. Najlepszy z Polaków Kamil Soch skoczył 137,5 m. Wszyscy nasi skoczkowie byli w top 20.

Skoki w Kuusamo Ruka - kto wygrał kwalifikacje

Dawid Kubacki najlepszy w kwalifikacjach do sobotniego konkursu Pucharu Świata w Kuusamo Ruka. Polak skoczył zdecydowanie najdalej i wyprzedził Karla Geigera i Egnera Halvora Graneruda. W czołowej dziesiątce także Piotr Żyła i Kamil Stoch, a to zwiastuje spore emocje dla polskich kibiców. Pierwszy konkurs w Kuusamo Ruka w sobotę o godz. 16.30. U nas transmisja na żywo

Skoki narciarskie - wyniki na żywo kwalifikacji 27.11. 2020

 • Paweł Wąsek - 113,5, pierwszy z Polaków z pewnym awansem do sobotniego konkursu
 • Kamil Stoch - 120,5 m, solidny skok, choć o ponad 20 metrów krótszy niż w serii treningowej
 • Klemens Murańska - 112,5 m, pewny awans do konkursu
 • Andrzej Stękała - 112,5 m, jego także zobaczymy w konkursie
 • Dawid Kubacki - 135,5 m, doskonały skok i prowadzenie w kwalifikacjach!
 • Piotr Żyła - 129 m, on także będzie w czołówce kwalifikacji

Wyniki skoków na żywo. Puchar Świata Kuusamo Ruka online live

Czy uda się polskim skoczkom przełamać w Kuusamo Ruce? To nie będzie łatwe, bo skocznia w Finlandii nie jest dla nas łaskawa. Nie dał rady wygrywać tam Adam Małysz, ani Kamil Stoch. W 2018 roku właśnie Stoch stanął na trzecim stopniu podium. Przed rokiem w jedynym konkursie zajęli trzy czołowe miejsca Daniel Andre Tande, Philipp Aschenwald i Anze Lanisek.

Skoki narciarskie WYNIKI. W takim składzie kadra w Kuusamo

 • Kamil Stoch
 • Piotr Żyła
 • Dawid Kubacki
 • Klemens Murańka
 • Andrzej Stękała
 • Paweł Wąsek

Skoki narciarskie wyniki na żywo 27.11.2020

Skoki dzisiaj kto wygrał? W Kuusamo Ruce zabraknie kilku mocnych rywali. Po Pucharze Świata w Wiśle Andreas Widhoelzl, Gregor Schlierenzauer i Philipp Aschenwald otrzymali pozytywne wyniki testu na koronawirusa (potem zakażeni zostali także Stefan Kraft oraz Michael Hayboeck). Cała podstawowa kadra Austrii - w tym Stefan Kraft i trzeci w Wiśle Daniel Huber - została w domu, a do Finlandii pojechały rezerwy.

Kamil Stoch: Skok z kwalifikacji w Wiśle utwierdza mnie w przekonaniu, że potrafię daleko odlecieć, choć na razie może rzadko. Do takich skoków chcę dążyć i o takie będę walczyć. Kubeł zimnej wody na początku sezonu jeszcze nikomu nie zaszkodził

Kto wygrał dzisiaj skoki?

Puchar Świata w Kuusamo Ruka z przerwami rozgrywany jest od 1996 roku. Najwięcej zwycięstw na tej skoczni odniósł Simon Ammann - trzykrotnie, a sześć razy stawał na podium. Dla Polaków Kuusamo jest wyjątkowo mało łaskawe. Żaden z naszych skoczków tam nie wygrał, a na podium stawali jedynie Adam Małysz, Piotr Żyła i Kamil Stoch. Przed rokiem jedyny konkurs w Kuusamo wygrał Daniel-André Tande.

O której godzinie skoki dzisiaj - wyniki na żywo z Kuusamo

Piątek 27.11.2000

 • 14:30 - trening oficjalny
 • 16:45 - kwalifikacje do konkursu indywidualnego: Eurosport 1

Sobota, 28.11.2020

 • 15:00 - seria próbna
 • 16:30 - 1 seria konkursu indywidualnego: Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport

Niedziela, 29.11.2020

 • 14:00 - seria próbna
 • 15:30 - 1 seria konkursu indywidualnego: Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport

Skoki dzisiaj. Sprawdź wyniki na żywo

Skoczkowie w Kuusamo rywalizują na skoczni Rukatunturi. To obiekt o rozmiarze 142, wybudowany w 1964 roku. Ma aż trzech rekordzistów. Po 147,5 m skakali w Kuusamo Stefan Kraft, Ryoyu Kobayashi i Karl Geiger. W 2004 roku na treningu Sigurd Pettersen poleciał tam aż 152 m.

Puchar Świata w skokach klasyfikacja generalna

 • 1. Markus Eisenbichler 100
 • 2. Karol Geiger 80
 • 3. Daniel Huber 60
 • 4. Egner Halvor Granerud 50
 • 5. Piotr Żyła 45
 • 6. Anze Lanisek 40
 • 7. Yukiya Sato 36
 • 8. Philipp Aschenwald 32
 • 9. Mackenzie Boyd-Clowes 29
 • 10. Michael Hayboeck 26
 • 11. Dawid Kubacki 24
 • 19. Andrzej Stękała 12
 • 20. Maciej Kot 11
 • 22. Klemens Murańka 9
 • 27. Kamil Stoch 4

Skoki Kuusamo wyniki. Kto dzisiaj wygrał?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie