Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Śmiertelny wypadek. Nie żyje 14-latka potrącona przez pociąg we Włocławku [zdjęcia]

Paweł Czarniak
Paweł Czarniak
Nie żyje 14-latka potrącona przez pociąg na Zazamczu we Włocławku
Nie żyje 14-latka potrącona przez pociąg na Zazamczu we Włocławku PC
14-latkę wyciągnęli strażacy. Była reanimowana. Śmiertelne potrącenie przez pociąg we Włocławku.

Do wypadku na torach doszło w piątek 19 sierpnia przed godziną 22 na dworcu Zazamcze we Włocławku. Pociąg osobowy relacji Kutno - Toruń Główny potrącił młodą kobietę. Na miejsce jako pierwsi dotarli strażacy Państwowej Straży Pożarnej, którzy wyciągnęli kobietę uwięzioną pod pociągiem. Poszkodowana natychmiast została przekazana załodze ratownictwa medycznego, która przystąpiła do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Podczas tych działań ratownicy medyczni zabrali kobietę do szpitala we Włocławku. Niestety, mimo szybkiej pomocy udzielonej młodej dziewczynie nie udało się jej uratować.

Do następnego dnia nieznana była tożsamość młodej kobiety. Niestety, informacje jakie dotarły do naszej redakcji były dramatyczne. Potrącona przez pociąg miała zaledwie 14-lat. Informacje potwierdziła rzecznik policji we Włocławku.

Policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora, który poleciał zabezpieczyć zwłoki 14-latki do dalszych badań. Dokładne okoliczności tej tragedii wyjaśni prowadzone śledztwo. - poinformowała Joanna Seligowska-Ostatek, rzecznik policji we Włocławku.

Sprawą na miejscu zajęło się kilkunastu policjantów. Dojechał również Jarosław Stocki,**zastępca komendanta KMP we Włocławku. **

Według naszych nieoficjalnych ustaleń młoda kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Przy poszkodowanej znaleziono tylko roztrzaskany na skutek zderzenia z pociągiem telefon.

Do potrącenia młodej kobiety doszło tuż przed wjazdem na peron dworca Zazamcze. Pociąg jechał już z niedużą prędkością.

Policjanci z Włocławka prowadzą czynności pod kątem artykułu 151 kodeksu karnego, czyli doprowadzenia do samobójstwa.

Myśli samobójcze. Gdzie szukać pomocy?

Myśli samobójcze mogą pojawiać się z wielu powodów. Miewają je również osoby, które nie cierpią na żadne zaburzenia psychiczne, a borykają się z problemami w związku, finansowymi czy z utratą pracy. Bez względu na przyczynę takich myśli, warto poszukać pomocy i poprosić o nią.

W kryzysowych sytuacjach można zadzwonić pod numer 112, możliwe jest również zgłoszenie się do psychiatrycznej izby przyjęć. W przypadku występowania nasilonych chęci targnięcia się na własne życie możliwa jest również hospitalizacja psychiatryczna w trybie nagłym. Pomoc można także uzyskać, dzwoniąc na bezpłatny telefon zaufania. Dla dorosłych obowiązuje numer telefonu 116 123 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14.00–22.00) – połączenia są bezpłatne, a numer rekomenduje Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji. W przypadku dzieci i młodzieży, telefon zaufania ma numer 116 111 – działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Istnieje również możliwość napisania prywatnej wiadomości. Wtedy należy wejść na stronę 116111.plTUTAJ

Młodzież oraz dzieci mogą skorzystać z czatu i porozmawiać, jak i poprosić o wsparcie. Istnieje również Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 12 12 12, który jest bezpłatny i czynny całą dobę.
Listę dostępnych numerów, pod które możesz zgłosić się o pomoc, znajdziesz na forum
przeciw depresji
.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska