https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Specjaliści od funduszy europejskich pojawią się w Golubiu-Dobrzyniu

Karolina Rokitnicka
Specjaliści z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu ponownie pojawią się w Golubiu-Dobrzyniu
Specjaliści z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu ponownie pojawią się w Golubiu-Dobrzyniu KR
18 września w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu w godz. 8:30 – 11 pojawią się specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu.

Podczas bezpłatnych konsultacji można uzyskać informację o wsparciu w ramach Funduszy Europejskich, m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój, bezpłatne szkolenia i projekty realizowane przez społeczności lokalne.

Z konsultacji mogą skorzystać m.in. przedsiębiorcy, osoby fizyczne, organizacje pozarządowe , samorządowcy i osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska